PDA

View Full Version : چگونگی انتخاب یک فولدر در زمان ساخت Setup

returnx
شنبه 13 شهریور 1389, 13:00 عصر
من میخوام برای یک برنامه setup بسازم با برنامه Package&Development Wizard خود Vb .
برای اینکه خیلی فولدر برنامه ام شلوغ نشه هر عکس ها و بانک اطلاعاتی تو فولدر دیگه در مسیر برنامه گذاشتم و در برنامه مسیر این فولدر رو دادم حالا میخوام این فولدر رو انتخاب کنم نمیشه فقط میشه فایل های توش رو انتخاب کرد.
لطفا راهنمایی کنید.

alirezabahrami
شنبه 13 شهریور 1389, 14:25 عصر
من میخوام برای یک برنامه setup بسازم با برنامه Package&Development Wizard خود Vb .
برای اینکه خیلی فولدر برنامه ام شلوغ نشه هر عکس ها و بانک اطلاعاتی تو فولدر دیگه در مسیر برنامه گذاشتم و در برنامه مسیر این فولدر رو دادم حالا میخوام این فولدر رو انتخاب کنم نمیشه فقط میشه فایل های توش رو انتخاب کرد.
لطفا راهنمایی کنید.
سلام

بنده با Package&Development Wizard خود Vb تاكنون كار نكرده ام ولي بنظر ميرسد در هنگامي كه مسير يك فايل را انتخاب ميكنيد نام پوشه اي كه آن فايل در آن قرار دارد را قبل از آن (در مسير درج شده ) ذكر نمائيد .
مثلاً در تصوير زير كه انتخاب فايل را در برنامه ستاپ ساز Smart Install Maker نشان ميدهد در هنگام انتخاب فايل از مسير مربوطه در كادر destination path بايد نام پوشه را قبل از نام فايل اضافه نمائيد .
موفق باشيد

returnx
شنبه 13 شهریور 1389, 14:42 عصر
سلام

بنده با Package&Development Wizard خود Vb تاكنون كار نكرده ام ولي بنظر ميرسد در هنگامي كه مسير يك فايل را انتخاب ميكنيد نام پوشه اي كه آن فايل در آن قرار دارد را قبل از آن (در مسير درج شده ) ذكر نمائيد .
مثلاً در تصوير زير كه انتخاب فايل را در برنامه ستاپ ساز Smart Install Maker نشان ميدهد در هنگام انتخاب فايل از مسير مربوطه در كادر destination path بايد نام پوشه را قبل از نام فايل اضافه نمائيد .
موفق باشيد
Package&Development Wizard این قابلیت رو نداره.

returnx
یک شنبه 14 شهریور 1389, 12:04 عصر
لطفا کمکم کنید.من هر چه زودتر باید Setup برنامه رو بسازم.

mostafag
یک شنبه 14 شهریور 1389, 22:53 عصر
سلام دوست عزیز
شما می تونید برای ساخت Setup از برنامه های خیلی خوبی استفاده کنید که قابلیت های زیادی رو در اختیار شما قرار میدن
من به شما دو نرم افزار ساخت Setup رو پیشنهاد میکنم:
اولی نرم افزار InstallShield هست که فکر کنم اصلا نیاز به توضیح نداره و همه میدونن که یک نرم افزار قدرتمند در ساخت Setup برای نرم افزارها هست
حتی این نرم افزار قسمتی داره که میتونی به وسیله اون پروژه های وی بی رو به همراه تمام Ocx

ها و Api هایی که داخلش استفاده شده رو بدون هیچ زحمتی (خود نرم افزار این جستجو رو انجام میده و همه کامپوننت ها رو برات لیست میکنه) تبدیل به Setup کنی.

نرم افزار بعدی که نرم افزار کوچیکی هست اما در عین حال دارای کاربردهای زیاد
خیلی نرم افزار خوبی هست و حتی می تونی باهاش Setup های فارسی درست کنی و .....
اسم این نرم افزار Smart Install Maker هست حجم کمی هم داره
دو تا آموزش هم ضمیمه کردم که کار کردن با این نرم افزار مفید رو یاد میده

اینم لینکه دانلود:
http://www.4shared.com/get/gnKTniZ9/SmartInstallMakerMakeHelp.html

برای دانلود این نرم افزار هم فقط می خواد توی گوگل یکم سرچ کنی خیلی سایت هستن که این نرم افزار رو برای دانلود قرار دادن اما اگه بازم به نتیجه نرسیدی بگو تا نرم افزار رو ضمیمه کنم

امیدوارم مطالب مفید واقع بشه :لبخندساده:

amir200h
دوشنبه 15 شهریور 1389, 09:34 صبح
سلام دوست من.
به نظر من از Smart Install Maker استفاده کن. آموزشش هم دوستان قبلا قرار دادن یه جستجو کنی پیدا می کنی.
برای اضافه کردن فولدر هم به برنامه Smart Install Maker کافیه فایل هات رو با هر اسمی که می خوای کنار برنامه ت باشه بریزی تو یه فولدر بعد فولدر رو درگ کنی تو برنامه Smart Install Maker در قسمت مورد نظرش.