PDA

View Full Version : چطوری میشه از java script متغیری رو بفرستیم به php

sholug
شنبه 13 شهریور 1389, 15:06 عصر
سلام دوستان من حدود 10 صفحه رفتم جلو ولی چیزی در این مورد پیدا نکردم میخواستم بدونم چطوری میتونم متغییری رو از javascript بفرستم به php و ازش استفاده کنم

من یک مقداری رو بوسیله جاوا اسکریپت از یک جایی میخونم میخوام اونو تو کد php استفاده کنم ولی جواب نمیده لطفا راهنماییم کنید:عصبانی++:

fazelit
شنبه 13 شهریور 1389, 15:16 عصر
یه راهش شاید این باشه که شما بیاد اون متغری رو که با جاوا اسکریپت بدست آوردید با استفاده از Ajax به صفحه که کد php داره ارسال کنید.

sholug
شنبه 13 شهریور 1389, 15:51 عصر
راه دیگه ای نداره؟

صابر طهماسبی
شنبه 13 شهریور 1389, 16:15 عصر
سلام
دوست عزیز جاوا اسکریپت در مرورگر اجرا میشه و php در سرور اجرا می شه نتیجه به مرورگر میاد پس بجز آژاکس راه دیگری نداره

sholug
شنبه 13 شهریور 1389, 16:24 عصر
دوست عزیز جاوا اسکریپت در مرورگر اجرا میشه و php در سرور اجرا می شه نتیجه به مرورگر میاد پس بجز آژاکس راه دیگری نداره

دوست خوبم اینی که شما گفتید میدونم ولی خیلی به آژاکس وارد نیستم میتونید راهنمایی کنید منو؟

fazelit
شنبه 13 شهریور 1389, 17:13 عصر
دوست عزیز یه سرچی بکن به نام آموزش آژاکس البته این رو هم بگم اگه شما از فناوری jquery استفاده کنی یک قسمتی در رابطه با آژاکس هستش که کارت رو خیلی راحت میکنه. پیشنهاد میکنم آموزش jquery رو توی اینترنت سرچ کن یاد بگیر خیلی راحت و کاربردی هستش. موفق باشید

Ali_Sedaghat
یک شنبه 14 شهریور 1389, 18:59 عصر
سلام دوست گرامي
من هم با مشكلي شبيه به اين مواجه شدم كه دوستان برنامه نويس لطف كردند و مرا راهنمايي كردند.
اين كار خيلي ساده است. فقط كافيه كه شما در جايي كه داريد فرم را تعريف مي كنيد به تعداد دل خواه تكست باكس مخفي تعريف كنيد
بعد در كد جاوا اسكريپت مقدار متغير را به اين تكست باكس ها داده و فرم را رفرش كنيد
سپس بايد با استفاده از تابع $_POST اين مقدار را در متغير دلخواه Php ذخيره كنيد
من نمونه كدش را براتون مي نويسم. اميدوارم به دردتون بخوره. الآن فرصت ندارم ولي در اسرع وقت اين كار را براتون انجام مي دم
با آرزوي موفقيت براي كاربران عزيز برنامه نويس
صداقت

iner30
یک شنبه 14 شهریور 1389, 22:03 عصر
من مقدار یک فیلد رو با آجاکس ارسال میکنم ، و آیدی شخص رو هم با php بدست میارم .
حالا میخوام ببینم چطوری میشه همزمان آیدی شخص و مقدار فیلد رو باهم ارسال کنم
یه جورایی یعنی چه جوری میشه مقدار یک متغیر رو به متغیر جاوا تبدیل کرد تا بشه اونو ارسال کرد؟