PDA

View Full Version : مشكل در نمايش فرم در Sharepoint

bita_ziba77
یک شنبه 14 شهریور 1389, 10:37 صبح
با سلام
من يك فايل اكسس دارم كه آن را در داخل Sharepoint آپلود كرده ام.
من در درون اين فايل يك فرم دارم كه شامل چند Text Box و همچنين DropDown مي باشد.
مشكل من اين است كه هنگامي كه فايل اكسس را باز مي كنم فرم من به صورت صفحه خالي نمايش داده مي شود و Text Box ها و همچنين DropDown هادر آن به نمايش در نمي آيند.
آيا راه حلي براي اين موضوع وجود دارد؟
لازم به توضيح است هنگامي كه اين فايل را بر روي كامپيوتر ذخيره مي كنيم مشكل برطرف مي گردد و فرم به صورت عادي نمايش داده مي شود.

با تشكر

ali190
یک شنبه 14 شهریور 1389, 15:54 عصر
سلام
میشه یه مقدار و بصورت خلاصه و قابل فهم توضیح بدی که shair point چیه ، کارش چیه ، و اصلباً واسه چی اکسس رو بردی تو shairpoint؟
ممنون میشم توضیح بدی

bita_ziba77
دوشنبه 15 شهریور 1389, 17:17 عصر
سلام
میشه یه مقدار و بصورت خلاصه و قابل فهم توضیح بدی که shair point چیه ، کارش چیه ، و اصلباً واسه چی اکسس رو بردی تو shairpoint؟
ممنون میشم توضیح بدی

با سلام
Sharepoint محيطي است كه توسط شركت Microsoft ساخته شده و با نصب آن بر روي سرور اصلي مي توان محيطي را فراهم آورد كه كاربران در آن فايل هاي خود را به اشتراك گذارند ، براي خود يك سايت داشته باشند ، بتوانند در آن جريان هاي كاري و يا Workflow طراحي كنند ، از آخرين تغييرات فايل ها مطلع شوند و بسياري امكانات ديگر....

با تشكر

ali190
دوشنبه 15 شهریور 1389, 17:47 عصر
ممنون از توضیح خوبتون
یعنی ما از طریق shairpoint میتونیم برنامه نویسی هم بکنیم
میتونیم مثلاً یک tree view در اون بسازیم و ساختار شکست پروزمون رو توی اون ایجاد کنیم تا بتونیم مثلاً مستندات یک پروژه رو بهش اضافه کنیم
ما در شرکت خصوصیمون نرم افزار shair point نصبه
منتها اصلاً نمیدونیم کارائیش چیه
میشه لطف کنید و توضیح بدید اکسس چه ارتباطی به shairepoint داره
اگر میشه یه مقدار بیشتر توجیهم کنید
واقعاً ممنون

bita_ziba77
دوشنبه 15 شهریور 1389, 18:28 عصر
با سلام
Sharepint بستر مناسبي جهت مديريت انواع پروژه مي باشد كه لينك زير تعدادي از آنها را بيان مي كند:
http://www.learningtree.com/courses/919.htm

همچنين شما مي توانيد از workflow هاي آماده در Sharepoint و يا ساخت workflow پيشرفته با نرم افزارهاي Sharepoint Designer و يا visual studio 2008 استفاده نموده و انواع گردش هاي كاري با توجه به ماهيت كار و همچنين نفرات مرتبط را تهيه نماييد.
با تشكر