PDA

View Full Version : انتخاب قالب

$ M 3 H R D A D $
یک شنبه 14 شهریور 1389, 16:57 عصر
سلام دوستان.من میخوام برای یک پایگاه بسیج محلمون سایت بزنم موندم قالبشو چجوری بزنم کسی ایده ای داره ؟ی ا اگه قالب آماده هست لطف کنه ممنون میشم

binyaft
یک شنبه 14 شهریور 1389, 17:36 عصر
این همه سایت برای بسیج ساختن
برو نگاه کن ایده بگیر

aspismylove
یک شنبه 14 شهریور 1389, 20:10 عصر
:بامزه: چه تاپیک مسخره ای

اگه به من 10 میلیون بدم حاضر نیستم همچین سایتی بسازم

معذرت میخام ناراحت نشو از حرفم

:چشمک:

binyaft
یک شنبه 14 شهریور 1389, 20:17 عصر

تاپیک اصلا مسخره نیست ، ساختن یه سایتی برای بسیج که مسخره نیست

$ M 3 H R D A D $
یک شنبه 14 شهریور 1389, 20:29 عصر
حرفت زشته داداش ! من به اسمش کار ندارم بسیج باشه یا جای دیگه شب و روزمو پشت pc میشینم که به یه نوایی برسم کلا ممنون از جواب هردوتاتون

ali_za
یک شنبه 14 شهریور 1389, 20:36 عصر

با سلام دوست عزيز
يه مقدار با دقت و احترام مطلب بنويسيد كمك خواستن در رابطه با طراحي يك قالب حالا نه ميگم بسيج حالا هر سايتي كجاش مسخره است جز اينه كه باعث رشد بقيه و حتي خود شما ميشه بهتره به جاي پست بي ربط ،مطالب مفيد وقابل استفاده بنوسيد (با كمال احترام به شما) .

براي طراحي به نظر من شما يكheader زيبا با فتوشاپ طراحي كنيد(مثال : عكس يك بسيجي يا چند نفر در سمت راست و با كمي محوي به سمت راست حركت نموده(گراديانت) و در اونجا از طرح گل بوته اي به صورت blur ) و عنوان منوبار سمت راست و خود پست ها رو با ظرافت و استفاده از افكتهاي ويژه فتوشاپ درست كنيد (براي ايده گرفتن) هم تو گوگل سرچ كنيد سايتهاي مخصوص بسيج رو مطالب خوبي رو گير خواهيد آورد .
موفق باشيد.

hamiii
یک شنبه 14 شهریور 1389, 21:13 عصر
سلام
پروژه های اینجوری خیلی مشکل هستن.چون باید اولا گافیک خوبی داشته باشن که بازدیدکنندگان خوششون بیاد و درعین حال سرعت لود بالایی داشته باشن و مهمترین دردسری که تو این پروژه پیش روی شماست سازگاری با IE6 خواهد بود.چون قشر عظیمی از بازدیدکنندگانتون هنوز از xp با مرورگر پیش فرض ie6 استفاده میکنن.
ولی همونطور که ali_za گفتن یه header زیبا با یه طرح بدیع میتونه سایتو حسابی جذاب کنه.
موفق باشی دوست عزیز

$ M 3 H R D A D $
یک شنبه 14 شهریور 1389, 23:43 عصر
ممنون از کمکتون

jafar1374
چهارشنبه 17 شهریور 1389, 12:33 عصر
سلام
و مهمترین دردسری که تو این پروژه پیش روی شماست سازگاری با IE6 خواهد بود.چون قشر عظیمی از بازدیدکنندگانتون هنوز از xp با مرورگر پیش فرض ie6 استفاده میکنن.

این قسمت رو خوب اومدی من الان گرفتار همچین قضیه ایی هستم :عصبانی++:

binyaft
چهارشنبه 17 شهریور 1389, 14:19 عصر
اگه سایتتون رو طبق استاندارد های w3c بسازید هیچ مشکلی نخواهید داشت