PDA

View Full Version : سوال: هر editor ای که استفاده می کنم جواب نمی گیرم و یک صفحه خالی بدون عکس (ضمیمه ) در بروزر ظاهر میشه

khosrow-59
دوشنبه 15 شهریور 1389, 00:32 صبح
با سلام خدمت دوستان عزیز

من یک سوال داشتم با توجه به اینکه مطالب این موضوع را مطالعه کردم ولی جواب نگرفتم.
من یک وب سایت طراحی کردم و از editor استفاده می کنم با vs 2010 و windows 7 . از هر مدل editor که استفاده می کنم جواب نمی گیرم و یک صفحه خالی بدون عکس (ضمیمه ) در بروزر ظاهر می شود. لطفا راهنمایی کنید که چطوری این مشکل را برطرف کنم.
متشکر

Saman Hashemi
دوشنبه 15 شهریور 1389, 02:11 صبح
با سلام خدمت دوستان عزیز

من یک سوال داشتم با توجه به اینکه مطالب این موضوع را مطالعه کردم ولی جواب نگرفتم.
من یک وب سایت طراحی کردم و از editor استفاده می کنم با vs 2010 و windows 7 . از هر مدل editor که استفاده می کنم جواب نمی گیرم و یک صفحه خالی بدون عکس (ضمیمه ) در بروزر ظاهر می شود. لطفا راهنمایی کنید که چطوری این مشکل را برطرف کنم.
متشکر

با سلام دوست عزیز ورود شما را به جامعه برنامه نویس تبریک می گویم.
از کدام ادیتورها استفاده کردی؟یه سری به فیلم های آموزشی بزن و با دیدن فیلم آموزشیFCKEditor (http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=885260&postcount=12)،اینم هم امتحان کن!!

amordad
دوشنبه 15 شهریور 1389, 03:09 صبح
با سلام
دوست من بیشتر ادیتورها، بخصوص آن دسته از ادیتورهایی که با درج کردن کدهای جاوا اسکریپت در صفحه به کار می افتند، باید پس از انجام مراحل درج اسکریپت یک تکست باکس بر روی صفحه خود بیاندازی و خاصیت multyline آن را فعال کنی
مانند tinymce