PDA

View Full Version : مبتدی: خصوصیات LinkButton

grobech
دوشنبه 15 شهریور 1389, 16:41 عصر
سلام ممکن سوالم یه مقدار مبتدی باشه ولی چیکار کنم خدمم مبتدی هستم در ضمن توی انجمن گشتم نبود , نگرد نیست :لبخندساده:
لین دو خصوصیت چیکار میکنه؟
CommandArgument
CommandName
متشکرم

grobech
سه شنبه 16 شهریور 1389, 10:35 صبح
خواهش می کنم اگه کسی میدونه جواب منو بده :گریه:

grobech
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 00:23 صبح
واقعا کسی نمی دونه ببینم سوال سخت بود یا خیلی پیش پا افتاده؟

hosseinrahmatei
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 00:52 صبح
سلام ممکن سوالم یه مقدار مبتدی باشه ولی چیکار کنم خدمم مبتدی هستم در ضمن توی انجمن گشتم نبود , نگرد نیست :لبخندساده:
لین دو خصوصیت چیکار میکنه؟
CommandArgument
CommandName
متشکرم
دوست عزیز تا انجا که من می دانم این دو خصوصیت درون رویداد command مورد استفاده قرار می گیرند و رویداد command درست بعد از Click اجرا می شود
من توی یه فیلمی که دیدم از اینها موقعی استفاده می شود که بخواهید مدیریت کلی روی دکمه ها داشته باشید (به صورت یکجا در یک روال )

احمد سامعی
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 01:23 صبح
سلام
در جاهای مختلفی کاربرد داره که مهمترین اونها در کنترل های لیستی اطلاعات مثل رپیتر، گریدویو، لیست ویو و یا دیتایل ویو هست به این صورت که شما از اون ها در تمام رکوردها دارید وقتی که روی یک لینک یا کلید کلیک شد باید بفهمید ارسال کننده این کدام درخواست کدام لینک یا کلید شما بوده تمام کلیدهایی مثل لینک باتن؛ باتن معمولی و یا ایمج باتن رفتار مشابه دارند
در پست بک رویدادها شما با استفاده از کامند نام و یا کامند آرگوماند می تونید در رویدادهای مختلف مانور داشته باشید

من به صورت کلی توضیح دادم الان نمی تونم واست کد بزارم بازم سرچ کن اگر نتونستی جواب بگیری بگو تا سر فرصت برات کد نمونه بزارم البته در بایندکردن دیتا رفتار متفاوتی با خواص دیگر کنترل دارند که باید به روشی دیگه بایند بشن

در کل شاید توضیحات من گیجت کرده باشه اما بسیار ساده هستند و کار با اونها خیلی راحت و مفید هستند

مثلاً در برنامه های ویندوزی شما می تونید برای ده تا کلید یکی رویداد تعریف کنید و با استفاده از پارامتر senderیا e رویداد درخواست دهنده اجرای متد شناسایی و کارهای زیادی انجام بدید