PDA

View Full Version : مبتدی: آيا اين كار من صحيح است؟ آپلود سايت

اوبالیت به بو
دوشنبه 15 شهریور 1389, 22:48 عصر
سلام

من وقتي مي خوام يه تغيير تو سايت بدم آيا بايد دوباره كل سايت رو Publish كنم و همه رو دوباره آپلود كنم؟

چون من الان يه حركت علمي تخيلي مي زنم و اون هم اين است كه وقتي مثلا چند Page به سايت اضافه مي كنم يا يكسري قابليت بهش اضافه مي كنم كل سايت رو از اول آپلود مي كنم (كل فايل Script و Theme ها و Bin و غيره)
خودم فكر مي كنم كه كارم اشتباه هست.

به نظر شما درست است؟

Vahid_moghaddam
دوشنبه 15 شهریور 1389, 22:56 عصر
سلام

من وقتي مي خوام يه تغيير تو سايت بدم آيا بايد دوباره كل سايت رو Publish كنم و همه رو دوباره آپلود كنم؟

چون من الان يه حركت علمي تخيلي مي زنم و اون هم اين است كه وقتي مثلا چند Page به سايت اضافه مي كنم يا يكسري قابليت بهش اضافه مي كنم كل سايت رو از اول آپلود مي كنم (كل فايل Script و Theme ها و Bin و غيره)
خودم فكر مي كنم كه كارم اشتباه هست.

به نظر شما درست است؟
فایل هایی مثل js، css و شبیه به این ها، اگه تغییر کنند لازمه دوباره آپلود بشن. در مورد صفحه ها هم، هر صفحه ای که تغییر کرده و dll مربوط به اون باید upload بشه. این dll در صفحه aspx مشخصه:

<%@ page title="" language="C#" masterpagefile="~/MasterMain.master" autoeventwireup="true" inherits="archivem, App_Web_1dpnc9ax" %>

اوبالیت به بو
دوشنبه 15 شهریور 1389, 23:15 عصر
سلام

در مورد صفحه ها هم، هر صفحه ای که تغییر کرده و dll مربوط به اون باید upload بشه. این dll در صفحه aspx مشخصه:
يعني الان فقط اون صفحه كه تغيير كرده رو بذارم؟ مثلا اسم يه Label عوض شده. فقط اون صفحه رو اضافه كنم؟

Vahid_moghaddam
دوشنبه 15 شهریور 1389, 23:19 عصر
سلام

يعني الان فقط اون صفحه كه تغيير كرده رو بذارم؟ مثلا اسم يه Label عوض شده. فقط اون صفحه رو اضافه كنم؟
صفحه و dll مربوط به صفحه (dll در فولدر bin کپی بشه)