PDA

View Full Version : کار با Sql Server MS با بانک روی هاست

L u k e
دوشنبه 15 شهریور 1389, 23:22 عصر
سلام
آقا من یه بانک روی یه هاست دارم با Sql Managment Studio بهش وصل می شم چرا بانکمو نشون نمی ده ؟ و یه ارور می ده
توی لوگین هاش می رم یکی اکانتیه که من ساختم و باش وصل شدم به بانک ه و یکی دیگه SaAdmin ه که ...
فکر پسش چیه ؟
اگه با اون وصل بهش دیگه ارور نمی ده و می شه راحت بانک رو Data باش وارد کرد و Edit ش کرد تو Sql Server

من هر دفعه یه چیزی می خوام به بانک اضافه کنم از بانک لوکال اسکریپت می سازم و بانک روی هاست رو حذف می کنم و یه بانک خالی می سازم و وصل می شم بهش و اسکریپت رو اجرا می کنم
یه مشکلی که هست اینه که اینجوری Data های جدول ها پاک می شه
راهی نیست که بشه از بانکه روی هاست Export گرفت ؟ و بعد از کار داده های جدول ها رو برگردوند ؟

aminghaderi
دوشنبه 15 شهریور 1389, 23:45 عصر
سلام
آقا من یه بانک روی یه هاست دارم با Sql Managment Studio بهش وصل می شم چرا بانکمو نشون نمی ده ؟ و یه ارور می ده
توی لوگین هاش می رم یکی اکانتیه که من ساختم و باش وصل شدم به بانک ه و یکی دیگه SaAdmin ه که ...
فکر پسش چیه ؟
اگه با اون وصل بهش دیگه ارور نمی ده و می شه راحت بانک رو Data باش وارد کرد و Edit ش کرد تو Sql Server

من هر دفعه یه چیزی می خوام به بانک اضافه کنم از بانک لوکال اسکریپت می سازم و بانک روی هاست رو حذف می کنم و یه بانک خالی می سازم و وصل می شم بهش و اسکریپت رو اجرا می کنم
یه مشکلی که هست اینه که اینجوری Data های جدول ها پاک می شه
راهی نیست که بشه از بانکه روی هاست Export گرفت ؟ و بعد از کار داده های جدول ها رو برگردوند ؟
ببخشید ها ولی خونه خاله که نیست ، که می گید:
"پسش چیه؟!":متفکر:
sql ناسلامتی ها!!!

بعید می دونم دسترسی به یوزر SA بتونید داشته باشید؟! (من شخصا تا حالا دنبالش نبودم)
ولی شما یه یوزر که خودتون برای دیتابیس باید داشته باشید ؟؟ (همون یوزری که در زمان ساخت DB ایجادش کردین؟!)
خوب با یوزر و پسورد اون می تونید ، به صورت ریموت کانکت بشید .
برای این که اصلاعات رو بتونید برگردونید ، می تونید از BackUp استفاده کنید.
(البته اگر قرار باشه شما db رو تغیر بدید دیگر بکاپ شما مورد استفاده قرار نخواهد گرفت ، چون یک سری فیلد رو شما پاک کردید؟!)
موفق باشی.

L u k e
سه شنبه 16 شهریور 1389, 09:12 صبح
به ساختار Db رو نمی خوام تغییر بدم فقط چند تا Sp می خوام بهش اضافه کنم
Backup فقط اطلاعات رو ذخیره می کنه ؟

aminghaderi
سه شنبه 16 شهریور 1389, 10:31 صبح
Backup فقط اطلاعات رو ذخیره می کنه ؟
بکاب به صورت مختلف گرفته می شود که اگر با کنترل پنل هاست (پلسک یا هلم یا دات منت پنل و... )فقط امکان گرفتن Full Bacup رو بهت می دهند، و در گرفتن بکاپ به چنین حالتی کل ساختار db بکاپ گرفته می شود.
ولی تا جایی هم خاطر دارم در حالت کار با ریموت شاید اجازه Restore رو ADB هاست بهتون نده؟!
ولی از داخل پنل هاست ، فقط بکاپ هایی که فول گرفته شدند ریستور می شوند . ریستور به صورت Replace خواهد بود.
برای راهنمایی در این مورد بهتر هست به تالار SqlServer یه سری بزنی.

موفق باشی.