PDA

View Full Version : گفتگو: نیازمندیهایی در رابطه با طراحی پروژه برآورد عمران

nafas_good
سه شنبه 16 شهریور 1389, 10:38 صبح
با عرض سلام خدمت دوستان عزيز
من براي اولين باره دارم Project تحويل مي دم و Project درباره متره و برآورد در عمران هستش ولي نمي دونم بايد چي كاركنم.
البته يكسري اطلاعات اوليه دام ديگه نمي دونم بايد چيكار كنم.
در ضمن بايد برنامه رو با بانك اطلاعاتي Access و در محيط C#‎بنويسم .
توروخدا راهنماييم كنيد.

fjm11100
سه شنبه 16 شهریور 1389, 11:05 صبح
بگو دقیقا مشکلت چیه! چی را چیکار کنی؟

rezamansori
سه شنبه 16 شهریور 1389, 12:13 عصر
شما می تونی از صاحب پروژه بخوای که بهت بگه چه جدول ها و چه فیلد هایی تو هر جدول لازم داره.
فقط کد نویسیش پیش شماست بقیه توضیحات رو از خود صاحب پروژه سوال کن.

nafas_good
سه شنبه 23 شهریور 1389, 18:41 عصر
با عرض سلام و تشكر

من پايگاه داده خود رو طراحي كردم. ميخواستم بدونم ميتونيد ارتباط بين جدولها رو واسم چك كنيد و دستورات اضافه، حذف و ويرايش ركوردها رو بهم بديد.
من SQL Server نخوندم و با Access كار ميكنم. به همين منظور 2 تا كتاب هم خوندم ولي چيزي نفهميدم.
ميشه كمكم كنيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mr_ava
پنج شنبه 25 شهریور 1389, 23:35 عصر
دوست عزیز شما جداول را معرفی کنید و فیلدها و این که چی می خواهید تا اگه کمکی از دستمون برمی آید انجام دهیم ضمنا برنامه ای مشابه همین که شما می نویسید قبللا نوشته شده محصول شرکت فراگام آراست به نام تکسا خواستید می تونید از اون هم کمکی بگیرید

csharpprogramer88
جمعه 26 شهریور 1389, 00:05 صبح
سلام

من براي اولين باره دارم Project تحويل مي دم
شما ميخواهيد پروژه اي را كه نوشته ايد تحويل بديد (طبق گفته خودتون ) يا اينكه تازه ميخواهيد شروع به برنامه نويسي كنيد .
اگر مورد دوم بود ، حتما مشخص كنيد الان مشكلتون چيه در طراحي يا برنامه نويسي و يا ديتابيس و ...

nafas_good
جمعه 26 شهریور 1389, 11:07 صبح
با عرض سلام
من الان می خوام برنامه ثبت، ویرایش و حذف رکورد را بنویسم ولی مشکلم اینکه این دستورات را ندارم و بلدشونم نیستم. یه Refrence زبان اصلی پیدا کردم و لی هیچی ازش نمی فهمم که دستورات را باید کجا بنویسم یا کجا باید نام Table یا فیلد بیاد.
من SQL هم هنوز بلد نیستم چون شنیدم دستورات افزودن، ویرایش و حذف به Access هم شبیه لینک به SQL هستش.

nafas_good
چهارشنبه 31 شهریور 1389, 11:16 صبح
با عرض سلام
من الان می خوام برنامه ثبت، ویرایش و حذف رکورد را بنویسم ولی مشکلم اینکه این دستورات را ندارم و بلدشونم نیستم. یه Refrence زبان اصلی پیدا کردم و لی هیچی ازش نمی فهمم که دستورات را باید کجا بنویسم یا کجا باید نام Table یا فیلد بیاد.
من SQL هم هنوز بلد نیستم چون شنیدم دستورات افزودن، ویرایش و حذف به Access هم شبیه لینک به SQL هستش.