PDA

View Full Version : قرار دادن صفحه ی اول سایت روی آدرس سایت!!!

amir pr
سه شنبه 16 شهریور 1389, 18:10 عصر
با سلام خدمت اساتید محترم

من هاستم رو از persiantools خریدم و فایلها و دیتابیسم رو در هاستم آپلود کردم .
ولی در قسمت file manager در کنترل پنلم فقط میتونم صفحات سایتم رو ببینم (با کلیک بر روی دکمه ی view this page in prowser ) ولی نمیدونم چطور میشه کاری کرد که وقتی آدرس سایتم رو در browser نوشتم مستقیم بره روی صفحه اول سایتم نه صفحه کنترل پنل .

دوستان لطفا کمکم کنید .

Saman Hashemi
سه شنبه 16 شهریور 1389, 18:23 عصر

ولی در قسمت file manager در کنترل پنلم فقط میتونم صفحات سایتم رو ببینم (با کلیک بر روی دکمه ی view this page in prowser ) ولی نمیدونم چطور میشه کاری کرد که وقتی آدرس سایتم رو در browser نوشتم مستقیم بره روی صفحه اول سایتم نه صفحه کنترل پنل .

دوستان لطفا کمکم کنید .

درست متوجه منظورتان نشدم اما دو تا برداشت داشتم
1-یا دامین شما به هاست متصل نیست که باید این کارو کنید
2-صفحه پیش فرض تعریف نکردین(احتمال می دادم بیشتر این باشه)

aserfg
سه شنبه 16 شهریور 1389, 21:26 عصر
دوست گرامی مطمئن شین 1-که کار ست کردن dns ها به صورت خودکار انجام شده . چون بعضا باید دستی این کار رو انجام بدن .2-در هرکنترل پنلی قسمتی برای معرفی صفحات پیش فرض وجود داره . 3-زمانی که شما ادرس یاستتون رو توی مرورگرمی زنیندقیقا چه پیغامی نشون داده می شه .
توضیح اینکه اگه مورد دوم درست باشه باید زمانی که ادرس دقیق رو توی مرورگر می زنین صفحه نشون داده بشه مثلا: htttp://www.persian.com/default.aspx

General-Xenon
چهارشنبه 17 شهریور 1389, 03:41 صبح

دوستان لطفا کمکم کنید .

سلام...
والا تا اونجایی که من می دونم توی پوشه httpdoc فایل های index یا default رو اول نشون میده...
حالا هرکدوم رو که داشتی.اگر جفتش بود که باید بری تنظیمش کنی.
اگر نشد، با پشتیبانی Host + Domain هماهنگ کن...

amir pr
چهارشنبه 17 شهریور 1389, 13:38 عصر
با سلام و تشکر از کمکتون
با پشتیبانی تماس گرفتم مشکل حل شد .باید فایل index.aspx رو که پیش فرض بود رو پاک میکردم تا صفحه اول سایت من که default.aspx بود به عنوان پیش فرض بشه .