PDA

View Full Version : سوال: نام کنترل موجود روی یک صحفه وب

programer1389
چهارشنبه 17 شهریور 1389, 12:05 عصر
میخواهم بدونم اگه صفحه گوگل رو باز کنیم چجوری میشه نام کنترلی که متن داخش مینویسیم و جستجو میکنیم رو پیدا کرد مثلا textbox1 یا یک همچین چیزی

persian_bigboy
چهارشنبه 17 شهریور 1389, 23:13 عصر
سلام .. البته میدونم هدفت چیه ولی روالش رو میگم بهت
باید اول صفحه رو دانلود کنی
بعد با regex اونایی که اولش با <INPUT شروع میشه رو پیدا کنی بعد تعیین نوع کنی بعد هرکاری که میخوای بکون .

chimeh
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 01:30 صبح
با ی add on داخل firefox می تونی این کارو انجام بدی.

با firebug می تونی تمامشو ببینی.

aminghaderi
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 02:24 صبح
سلام .. البته میدونم هدفت چیه ولی روالش رو میگم بهت
باید اول صفحه رو دانلود کنی
بعد با regex اونایی که اولش با <INPUT شروع میشه رو پیدا کنی بعد تعیین نوع کنی بعد هرکاری که میخوای بکون .
چطوری ؟؟؟
نوشته شما بسیار اندک است ، تعداد کاراکتر های هر نوشته دست کم 10 عدد میبایست باشد.

programer1389
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 08:54 صبح
با ی add on داخل firefox می تونی این کارو انجام بدی.

با firebug می تونی تمامشو ببینی.

چطوری؟؟ بیشتر توضیح بدین

Mostafa_Dindar
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 10:34 صبح
میخواهم بدونم اگه صفحه گوگل رو باز کنیم چجوری میشه نام کنترلی که متن داخش مینویسیم و جستجو میکنیم رو پیدا کرد مثلا textbox1 یا یک همچین چیزی

از FireBug استفاده کنید ( بر روی فایر فاکس نصب کنید ) روی المان مورد نظر راست کلیک کنید و گزینه Inspect Element را انتخاب کنید .

موفق باشید

programer1389
یک شنبه 21 شهریور 1389, 15:07 عصر
ایا این ابزار FireBug این توانایی رو داره که مقادیر رشته ای موجود در یک کومبو باکس رو ذخیره کنه یا ابزار دیگه ای باید استفاده کنم مثلا اگه یک کومبو داشته باشیم که داخلش اسامی شهر ها باشه چجور میتونم اون اسامی رو ذخیره کنم
ممنون

persian_bigboy
یک شنبه 21 شهریور 1389, 21:25 عصر
چطوری ؟؟؟
نوشته شما بسیار اندک است ، تعداد کاراکتر های هر نوشته دست کم 10 عدد میبایست باشد.
دوستمن ، راستش کمی وقت گیر هست ، ولی 30 شهریور به هم یک پیام بده برات بنویسم خیلی سرم شلوغه .
شما ممکنه بخوای از این کار برای ،
1- ارسال نظرات در وبلاک ها
2- ارسال تماس باما در وب سایت ها
و ...
استفاده کنی ، من این کارو کردم . خیلی سرم شلوغه ولی قول می دم که اینجا برات بزارم . فقط یادآوری بکن

programer1389
دوشنبه 22 شهریور 1389, 08:39 صبح
بقیه اساتید نظری ندارن؟