PDA

View Full Version : سوال: نحوه اضافه کردن کامپوننت؟

R_Rajaee_Rad
چهارشنبه 17 شهریور 1389, 21:17 عصر
سلام
من یک dll مربوط به یک کنترل رو دارم
چه طوری باید اینرو به برنامه اضافه کنم تا بتونم از این کنترل استفاده کنم؟
با تشکر...

Saman_12
چهارشنبه 17 شهریور 1389, 21:26 عصر
اول روی نوار ابزار راست کلیک کنید بعد هم گزینه ی Choose items رو انتخواب یک صفحه باز میشه که شما با انتخواب تب مورد نظر و زدن دکمه Browse می تونید Dll تون رو ADD کنید.

mahdi_1986
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 17:15 عصر
بهد از اينکه ADD کردي تو برنامه ازش Instant بگير تا اجرا کني

R_Rajaee_Rad
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 18:59 عصر
میتونی بیشتر توضیح بدی؟؟(به صورت قدم به قدم)

ممنون

Saman_12
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 19:41 عصر
اول Vs رو باز میکنید بعد هم به یکی از پزوژه هاتون می رید بعد هم گزینه ی ToolBox رو از منوی View انتخواب میکنید تا ToolBox به نمایش دربیاد بعد هم روی یکی از کامپونت های موجود کلیک راست میکنید و بعد هم گزینه ی Choose items رو انتخواب میکنید.اگه کامپونت شما Dll هست توی همین صفحه ای که باز شده روی دکمه Browse کلیک میکنید بعد هم کامپونت رو انتخواب میکنید حالا روی دکمه Ok کلیک میکند .توی نوار ابزار یک کامپونت جدید اظافه شده که میتونید مثل بقیه کامپونت ها ازش استفاده کنید.

R_Rajaee_Rad
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 21:01 عصر
اول Vs رو باز میکنید بعد هم به یکی از پزوژه هاتون می رید بعد هم گزینه ی ToolBox رو از منوی View انتخواب میکنید تا ToolBox به نمایش دربیاد بعد هم روی یکی از کامپونت های موجود کلیک راست میکنید و بعد هم گزینه ی Choose items رو انتخواب میکنید.اگه کامپونت شما Dll هست توی همین صفحه ای که باز شده روی دکمه Browse کلیک میکنید بعد هم کامپونت رو انتخواب میکنید حالا روی دکمه Ok کلیک میکند .توی نوار ابزار یک کامپونت جدید اظافه شده که میتونید مثل بقیه کامپونت ها ازش استفاده کنید.
مشتکر
ولی شما همون دفعه اول که گفتید متوجه شدم
منظورم از توضیح بیشتر در مورد Instant گرفتن بود

nikson
دوشنبه 16 خرداد 1390, 16:24 عصر
مشتکر
ولی شما همون دفعه اول که گفتید متوجه شدم
منظورم از توضیح بیشتر در مورد Instant گرفتن بود

سلام دوستان بنده هم این مشکل را دارم اگه براتون مقدوره بیشتر توضیح بدین