PDA

View Full Version : تبدیل متن به html وhtml به متن

aleas2
چهارشنبه 17 شهریور 1389, 23:55 عصر
سلام برهمگی خسته نباشید دوستان من یه سورس میخوام یا راهنمایی کنید من یه برنامه میخوام که کدhtmlرو به نمایش در بیاره ومتن تصویر نمایش داده شده رو به html تبدیل کنه درست مثل قسمت ارسال پست جدید در بلاگفا؟میخوام یه برنامه ارسال ایمیل بسازم که بتونه اون چیزی که میخواد وارد کنه بتونه بصورت کدوارد کنه و بتونه با کلیک روی Command کد نمایش داده بشه که وقتی بدست گیرنده میرسه چطور نمایش داده میشه و یه Command دگه بسازم اگر بصورت متن و تصویر وارد کن به کد تبدیل کنه؟خواهشن کامل توضیح بدین

aleas2
شنبه 20 شهریور 1389, 09:28 صبح
کسی چیزی نمیدونه؟هرچیزی که فکر میکنین بهم کمک میکنه بگین

IamOverlord
شنبه 20 شهریور 1389, 23:48 عصر
سلام دوست عزیز!
آخه کدهای HTML در اصل همون متن ها هستن و دلیل این که شما اون متن ها رو به طورت عکس و اشیاء و ... می بینید پردازش مرورگر هست. :متفکر:

aleas2
یک شنبه 21 شهریور 1389, 00:10 صبح
سلام دوست عزیز!
آخه کدهای HTML در اصل همون متن ها هستن و دلیل این که شما اون متن ها رو به طورت عکس و اشیاء و ... می بینید پردازش مرورگر هست. :متفکر:
خب دوست عزیز خوب چطور کدهای html رو پردازش کنم که بصورت عکس و اشیاء و... ببینم؟

IamOverlord
یک شنبه 21 شهریور 1389, 00:36 صبح
سلام دوست عزیز!
جواب سوال شما یه کار حرفه ای هست، کاری که مرورگر های FireFox، Internet Explorer، Chrome، Opera و ... انجام می دن. موفقیت در انجام هر چه سریع تر و بهتر در همین امر پردازش هست که اون ها رو مرورگر کرده دیگه! و نوشتن موتور پردازش صفحات Web از دست هر کسی بر نمی یاد (لااقل فعلا من!!!) اما اگر می خواید از Engine آماده IE خود Microsoft اسفاده کنید، یکی از راه ها استفاده از Microsoft Internet Controls هست. که می تونید اون رو به جعبه ابزار VB اضافه کنید.
اما یه نکته ی دیگه : اگر پردازش خیلی ساده ای می کنید، شاید بتونید با کمی تلاش یه موتور پردازش صفحات Web به طور اختصاصی برای خودتون بسازید.
:چشمک:

aleas2
یک شنبه 21 شهریور 1389, 09:09 صبح
سلام دوست عزیز!
جواب سوال شما یه کار حرفه ای هست، کاری که مرورگر های FireFox، Internet Explorer، Chrome، Opera و ... انجام می دن. موفقیت در انجام هر چه سریع تر و بهتر در همین امر پردازش هست که اون ها رو مرورگر کرده دیگه! و نوشتن موتور پردازش صفحات Web از دست هر کسی بر نمی یاد (لااقل فعلا من!!!) اما اگر می خواید از Engine آماده IE خود Microsoft اسفاده کنید، یکی از راه ها استفاده از Microsoft Internet Controls هست. که می تونید اون رو به جعبه ابزار VB اضافه کنید.
اما یه نکته ی دیگه : اگر پردازش خیلی ساده ای می کنید، شاید بتونید با کمی تلاش یه موتور پردازش صفحات Web به طور اختصاصی برای خودتون بسازید.
:چشمک:
خب حالا میشه بگی چطور سایت های ارسال یا هو یا سایت های وبلاگ دهی یا نرم افزار SmartSerialMail و... اینکارو میکنن؟