PDA

View Full Version : سوال: ایجاد چندین فیلتر در یک فرم+طرز بزرگتر کردن ستون جدول در گزارش

rashidianc
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 09:15 صبح
با سلام خدمت اساتید محترم . بنده برنامه ای که از خود این سایت دانلود کردم را میخاهم تغییراتی در آن بوجود آورم. همچنان که در فرم برنامه میبینید فیلتری برای موضوع شرکت ایجاد شده دو مشکل دارم :
1-میخام ستون جدولهای یعنی ابعادشون بزرگتر باشه و تمامی رکوردهای بدست آمده هم در فرم و هم در جدول گزارش دیده بشن .
2-برای دیگر فیلدها نی میخام فیلتر بزارم که تمامی این فیلترها در همان صفحه فرم تعبیه شوند . مثلن برای نام شرکت هم فیلتر بزارم .
ممنون میشم کمکم کنید . :لبخندساده:

smderfan
شنبه 20 شهریور 1389, 11:33 صبح
سلام
نمونه اصلاح شده.

rashidianc
یک شنبه 21 شهریور 1389, 09:49 صبح
سلام
نمونه اصلاح شده.

با تشکر از لطف شما . فقط ابعاد طول وعرض جدول در گزارش اصلاح نشده یا بفرمایید خودم تغییر بدم . منظورم اینه که چطوری گزارش از این فرم بگیریم که کاربر بتونه در یک صفحه تمامی اطلاعاتو رویت بکنه و کلید چپ وراست نکنه؟

rashidianc
دوشنبه 22 شهریور 1389, 08:13 صبح
کسی نیست کمک کنه؟:افسرده:

جعفر88
دوشنبه 22 شهریور 1389, 16:39 عصر
سلام
طبعا براي ساخت گزارش بايستي خواسته هاتون رو(منظور فيلدهاي مورد نظر و طول لازم براي نمايش اونا رو) بايستي در نماي طراحي گزارش (Design View) اعمال كنين ولي براي كار حرفه ايي و اجازه دادن به كاربر براي تعيين و انتخاب فيلد هاي گزارش و ساير مشخصات لازم (ازقبيل طول فيلد-رنگ-فونت و ...) از طريق فرم نيز به الطبع كد نويسي بايد انجام بشه .

rashidianc
یک شنبه 28 شهریور 1389, 13:04 عصر
ممنون آقای جعفر88 پیدا کردم حل شد.