PDA

View Full Version : حرفه ای: ارتباط بین وب سایت و برنامه local

a1b2uu
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 10:21 صبح
سلام دوستان عزیز
من برنامه یک مطب رو نوشتم از طرفی یک سایت هم دارم مشکل اینجاست که میخام بیمار بتونه اینترنتی رزرو رو انجام بده وقتی از طریق سایت رزرو میکنه به صورت یک email فرستاده میشه من میخام هر بار که یک نفر زمانی رو رزرو کرد در جدول sql update بشه.
با تشکر

ali_najari
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 11:05 صبح
چطوري ميشه به يه ديتابيس كه روي سايت وجود داره متصل شد و اطلاعات رو گرفت يا ارسال كرد؟

كسي ميدونه؟ منم نياز دارم به اين مطلب!

ricky22
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 12:01 عصر
از وب سرویس استفاده کن.

alimanam
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 12:37 عصر
با سلام

از اینجا (http://www.dofactory.com/Connect/Connect.aspx) میتونین کلی اطلاعات کسب کنین . موفق باشید .

barbodsoft.com
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 22:44 عصر
کار خاصی نباید بکنی. رو هر هاستی که دیتابیست وجود داره باید از ارائه دهنده هاستت کانکشن اون رو بگیری مثل نام سرور . فقط اینو بگم که با اتصال لوکال هیچ فرقی نداره. فقط نام سرور بجای لوکال نام سرور هاستت هست.
یک نکته: بعضی از ارائه دهندگان هاست اجازه دسترسی راه دور را نمی دن. یعنی برنامه ای (سایت ای) که روی هاست هست فقط می تونه ازش دیتابیس روی هاست استفاده کنه. پس اولین کاری که باید بکنی اینه که از ارائه دهنده هاستت بپرسی آیا کانکشن راه دور رو ساپورت می کنه یا نه.

موفق باشید.

a1b2uu
شنبه 27 شهریور 1389, 10:18 صبح
سلام
برنامه من vb.net 2008 و دیتابیسش sql server 2008 و برنامه وب سایت بر پایه PHP و دیتابیسشم بر اساس My Sql است لطفا بیشتر توضیح دهید .
با تشکر

mahdi1373
شنبه 27 شهریور 1389, 21:44 عصر
خوب اگه مشکلت آپدیت شدن sql است و سایتت با php ساخته شده، خوب این برمیگرده برنامه نویسی php.
اگه میخوای برات ایمیل بفرسته بهترین راه web serviec است. ولی این روش اصلا برای کار شما مناسب نیست.
اگه منظورت رو درست متوجه شده باشم، از نظر من بهترین راه اینه که اصلا برنامه ای نداشته باشی و همه کار ها روی اینترنت انجام شه، اگه میخوای برنامه داشته باشی بهتره یک دیتابیس روی اینترنت داشته باشی و اونو بین سایت و برنامه به اشتراک بزاری. یعنی سایت اطلاعاتش رو اونتو ذخیره کنه و برنامه هم از اون بخونه.