PDA

View Full Version : نام کنترل های موجود در سایت

aleas2
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 11:32 صبح
سلام خسته نباشید دوستان من با WebBrowser سایتی باز میکنم ایا راهی روشی هسته برام اسم کنترل های موجود درسایت رو بهم بگه چی مثلا نام textbox های موجود در اون سایت بگه چی؟اگر سورس دارین سورسشو بزارین اگر ندارین توضیح بدین ؟ضمنن کسی میدونه نام textbox که درقسمت ارسال ایمیل یاهو هسته که داخل اون textboxمتنتو که میخواهی ارسال کنی تایپ میکنی نام اون textbox چی؟

aleas2
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 15:48 عصر
دوستان خواهشن اگر کسی بلده جوابمو بده این سوال برام خیلی مهمه؟فقط بگین نام اون textbox چی؟

ASedJavad
جمعه 19 شهریور 1389, 15:49 عصر
سلام
میدونم میشه هندلاونا رو بدست اورد
درنتیجه میشه کپشن و کلاس نیم اونا رو هم بدست اورد ولی اسمشونو نمیدونم!!!!

parselearn
جمعه 19 شهریور 1389, 15:56 عصر
راه ساده تري رو نميدونم
ولي يك پردازش بكنيد پيدا ميشه
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=236704

نام جعبه متن ياهو هم Content هست

<textarea id="composeArea" class="composecolumn" style="padding: 5px 0pt 0pt 5px; width: 545px; display: none;" name="Content" tabindex="6"></textarea>

aleas2
جمعه 19 شهریور 1389, 16:10 عصر
راه ساده تري رو نميدونم
ولي يك پردازش بكنيد پيدا ميشه
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=236704

نام جعبه متن ياهو هم Content هست

<textarea id="composeArea" class="composecolumn" style="padding: 5px 0pt 0pt 5px; width: 545px; display: none;" name="Content" tabindex="6"></textarea>

سلام خسته نباید ولی من فکر کنم یه نام دگه داره چون من با WebBrowser بهش مقدار میدم مقدار دهی نمیشه مگر اینکه بالا جعبه من یاهو سمت راست دیدی یه گزینه هست به نام Plain Text باید روش کلیک کنم بعد با WebBrowser مقدار دهی میشه ولی اگر روی Plain Text کلیک نکنیم وبا همین نامی شما گفتین Content توسط WebBrowser مقدار دهیش بکنم چیزی داخل جعبه متن قرار نمیگیره چون من میخوام اطلاعتی که داخل جعبه متن بریزم هم تصویری و هم متن لینک داره هسته باید روی Plain Text کلیک نکنم ؟حالا نمیدونم چکار کنم کسی میدونه چکار کنم؟

parselearn
جمعه 19 شهریور 1389, 16:14 عصر
اون قسمت با ajax فراخواني ميشه
به همين دليل در سورس اوليه سايت نيست

aleas2
جمعه 19 شهریور 1389, 16:19 عصر
اون قسمت با ajax فراخواني ميشه
به همين دليل در سورس اوليه سايت نيست
خب یعنی هیچ راهی نیسته بتونم بهش مقدار بدم؟

aleas2
شنبه 20 شهریور 1389, 09:29 صبح
دگه کسی اطلاع نداره؟