PDA

View Full Version : مبتدی: تحلیل سیستم مدیریت محتوای وب

jaykob
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 22:33 عصر
سلام و دورد به همه دوستان عزیز

در این تاپیک می خوام از شما در رابطه با تحلیل یک سیستم مدیریت محتوای وب کمک بگیرم . من با C# آشنایی دارم و می خوام این cms رو با asp کار کنم . این سیستم هم می خوام از استاندارد ها استفاده بشه داخلش و امکانات معمولی داشته باشه ( برای شروع ) می خوام این پروژه رو کار کنم تا هم با مشکلاتش آشنا بشم و هم کار مفیدی بشه و بعد این کار رو بسط بدم .

می خواستم اساتید این آنالیز رو برام انجام بدید . و بفرمایید چه چیز هایی باید یاد بگیرم در این امر که همین جور که کارم رو جلو می برم اون موارد رو هم یاد بگیرم .

ممنون می شم ریز به ریز توضیح بدید

با تشکر :قلب:

Saman Hashemi
جمعه 19 شهریور 1389, 01:29 صبح
سلام و دورد به همه دوستان عزیز

در این تاپیک می خوام از شما در رابطه با تحلیل یک سیستم مدیریت محتوای وب کمک بگیرم . من با C#‎ آشنایی دارم و می خوام این cms رو با asp کار کنم . این سیستم هم می خوام از استاندارد ها استفاده بشه داخلش و امکانات معمولی داشته باشه ( برای شروع ) می خوام این پروژه رو کار کنم تا هم با مشکلاتش آشنا بشم و هم کار مفیدی بشه و بعد این کار رو بسط بدم .

می خواستم اساتید این آنالیز رو برام انجام بدید . و بفرمایید چه چیز هایی باید یاد بگیرم در این امر که همین جور که کارم رو جلو می برم اون موارد رو هم یاد بگیرم .

ممنون می شم ریز به ریز توضیح بدید

با تشکر :قلب:

دوست عزیز طراحی فروم مخصوص (http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=48) به خودش را دارد در آنجا مطرح کنید که زودتر به جواب برسید!!

maktab
جمعه 19 شهریور 1389, 03:32 صبح
نمی دونم چرا جدیدا خیلی ها می خوان روی CMS کار کنند!!!! (یکیش خودم!).
برای اینکه بتونید یه CMS را تحلیل و طراحی کنید قبلش چندتا CMS رایگان را بررسی کنید خیلی کمکتون می کنه بعدش هم سعی کنید از کتاب های ساخت سیستم مدیریت محتوا استفاده کنید که برای دانلود می تونید توی گوکل سرچ کنید پیدا می کنید (البته من فقط انگلیسی پیدا کردم)
توی همین قسمت تالار هم سرچی کنید تاپیک های زیادی در این مورد بحث شدن حتی یکی از دوستان توی تاپیک معرفی کتاب asp.net یه لینک گذاشته که حتما به دردتون می خوره