PDA

View Full Version : مبتدی: خروجي گرفتن از ديتاگريد در اكسل يا pdf

a.a.hosseiny
جمعه 19 شهریور 1389, 02:45 صبح
ديگه ببخشيد كه من خيلي مبتدي هستم خيلي راجب اين موضوع گشتم و عنواهاي زيادي ديدم ولي هر جا به يه مشكل برخوردم لطف كنيد راهنمايي كنيد.مي خوام با زدن يه دگمه اطلاعات وارد pdf اكسل بشه و همان فايل توي برنامه مورد نظر باز بشه بلافاصله
البته تا يادم نرفته بانك من اكسز و مي خوام نتيجه جستجو رو خروجي كنم.با همان ستونهاي ديتا گريد بدون تغيير .:متفکر:

MAHDIACTION
جمعه 19 شهریور 1389, 12:19 عصر
ديگه ببخشيد كه من خيلي مبتدي هستم خيلي راجب اين موضوع گشتم و عنواهاي زيادي ديدم ولي هر جا به يه مشكل برخوردم لطف كنيد راهنمايي كنيد.مي خوام با زدن يه دگمه اطلاعات وارد pdf اكسل بشه و همان فايل توي برنامه مورد نظر باز بشه بلافاصله
البته تا يادم نرفته بانك من اكسز و مي خوام نتيجه جستجو رو خروجي كنم.با همان ستونهاي ديتا گريد بدون تغيير .:متفکر:

سلام دوست من اميدوارم هميشه موفق و با پشتكار باشيد.

فقط ازتون يه گله دارم ،سوالي شما رو من 5 بار از اول تا آخر خوندم تا متوجه بشم كه چيكار كرديد و چي مي خواهيد.معمولا جواب هايي كه ما از محيط اطرافمون مي گيريم متناسب با سوالي هست كه مي پرسيم .
سوال شما رو بار اول كه خوندم خيلي خندم گرفت ، جالب بود در نوع خودش پيچيده است خوب معلومه كه دوستان ميان نگاه مي كنند و چون متوجه نمي شند پاسخي دريافت نمي كنيد . سعي كنيد سوال هاي خودتون رو به چند قسمت بشكنيد و بعد شمرده شمرده مسله رو حل كنيد.

پروژه پايين رو دانلود كنيد اميدوارم مشكلتون حل بشه.
اگه سوالي بود در خدمتم.

a.a.hosseiny
شنبه 20 شهریور 1389, 07:50 صبح
سلام مجدد
از اينكه فايل رو برام گذاشتي واقعا از شما متشكرم.
راست گفتي سوالم دست بيان نكردم.بانك من اكسز مي خوام بعد از اينكه يه كلمه رو توي بانك جستجو كردم و نتيجه توي گريد مشخص شد انرا بصورت خروجي اكسل يا pdf در بيارم.
2- بعد از خروجي فايل باز بشه و نشان داده بشه.
3- منظورم از قالب ديتا گريد اين بود كه كادر بندي و هيدر داشته باشه يعني ديگه توي اكسل يا pdf نياز به تنظيمات نداشته باشه.
فايل كه شما زحمت كشيديد خوبه ولي توي اكسل بهم ريختس و نياز به كار مجدد داره در ضمن سرعت خيلي پايين سيستم براي چند ثانيه كلا هنگ مي كنه