PDA

View Full Version : اجرای برنامه با کلیدهای ترکیبی

profnami
جمعه 19 شهریور 1389, 10:07 صبح
سلام دوستان
چطوری میتونم کاری کنم که برنامه با زدن کلیدهای ترکیبی مثلا Ctrl + H برنامه می ما اجرا بشه ؟
مثل دیکشنری بابیلون که با کلید ترکیبی اجرا میشه ؟!
ممنون

ایمان مدائنی
جمعه 19 شهریور 1389, 10:56 صبح
دوست عزیز برنامه بابیلون بسته نیست و روی taskbar در حال اجرا هست و فقط شما بازدن ترکیبی از کلیدها فرم اون رو نمایش میدید !
جالا اگه اونرو از روی taskbar خارج کنید دیگه با اون کلیدهای ترکیبی برای باز کردن اون نمیتونید استفاده کنید

profnami
جمعه 19 شهریور 1389, 12:44 عصر
بله . مثل این که من منظورم رو واضح نرسوندم . خوب منم منظورم همینه . برنامه در System Try فعاله . و با DblClick هم باز میشه . اما میخوام با کلیدهای ترکیبی این کار رو رانجام بدم

mmd2009
جمعه 19 شهریور 1389, 13:02 عصر
با سلام

دوست عزیز یک نمونه برنامه پیدا کردم خودم یه تغییر دادم بهش حالا اجراش کنید . که این میاد هر جای که خواستید که فایل از برنامتون رو میذاره و کلید ترکیبی هم برای باز کردنش میذاره. اگر برنامه هم اجرا نبود با یک کلید ترکیبی باش میکنه

موفق باشید.

profnami
جمعه 19 شهریور 1389, 13:41 عصر
متاسفانه نتونستم از این برنامه تو پروژه استفاده کنم . راهی برای تشخیص دادن کلید های فشرده شده توسط صفحه کلید نیست ؟

Mohandes2009
شنبه 20 شهریور 1389, 15:24 عصر
با سلام

دوست عزیز یک نمونه برنامه پیدا کردم خودم یه تغییر دادم بهش حالا اجراش کنید . که این میاد هر جای که خواستید که فایل از برنامتون رو میذاره و کلید ترکیبی هم برای باز کردنش میذاره. اگر برنامه هم اجرا نبود با یک کلید ترکیبی باش میکنه

موفق باشید.
کمی توضیح بدین در مورد پروژه اگه امکانش هست!:چشمک: