PDA

View Full Version : get_Color_Pixel

nasim bahari
جمعه 19 شهریور 1389, 18:34 عصر
سلام دوستان

توسط این نمونه برنامه می تونین.......با حرکت ماوس و قرار دادن اون روی پیکسل مورد نظر رنگ اون پیکسل رو بدست بیارین

.

xminxmin
جمعه 19 شهریور 1389, 19:44 عصر
نوشته شده توسط nasim bahari

دوست خوبم سلام.....
بهترین حالت همین هست که شما گفتین......من قبلاً این کار رو کردم .......اما اون تایپیک کمتر از 2 دقیقه توسط یکی از مدیران محترم تالار به دلیل تکراری بودن حذف گردید و البته به من پیشنهاد کردند که این پست ها رو در تایپیک نمونه سورس کد های مفید و کاربردی ادامه بدم که در قسمت بالای صفحه قرار نداره و با هر بار وارد شدن یه تایپیک جدید این تایپیک بسیار مهم به قول شما شوت میشه به صفحات بعد .......لطفاً به محل امضای من توجه کنید

با احترا م به شما:لبخندساده:

اين راه شما يك طور انتقام [لج بازي] با مدبران سايت هست؟؟؟
نمي دونم ولي از شما بعيده! كاربر دائمي!!!
اين كار شما باعث ناراحتي اعضا ميشه! و در ضمن هيچ نتيجه هم نداره!

يك تاپيك ديگه بزنيد لطفا. با به روز رساني دائمي هميشه صفحه اول باشيد!:چشمک:
مطمئن باشيد اگر تاپيكتون ارزش بالا رفتن پيدا كنه مديران اين كار رو مي كنن! از ابتدا انتظار بالا بودن داريد؟؟؟
ادامه نديد لطفا !:عصبانی++:

از مديران خواهش مي كنم همكاري نمايند:لبخندساده:

nasim bahari
جمعه 19 شهریور 1389, 20:43 عصر
سلام.........

من به هیچ وجه لج نکرده ام.... و نگفتم که با مدیران محترم تالار مشکل دارم ..... من فکر می کنم که تالار VB فعالترین تالار در این سایت باشه که بخش مهمی از این موفقیت را مدیون زحمات مدیران تالار خواهد بود......من هم که لج بازی نکرده ام....

طبق قوانین سایت در هر تایپیک باید فقط یه موضوع پیگیری بشه......پس وقتی مدیران محترم تالار تایپیک نمونه برنامه ها را بدلیل تکراری بودن حذف کردند....من هم احترام می زارم به خاطر اینکه مدیر هستن و البته برنامه نویسان متبحر و دارای سابقه فعالیت بسیار بالایی در این سایت هستن.....پس هر موضوع را در تایپیک جداگانه می زارم......قصد اذیت و آزار و انتقام جویی هم ندارم یعنی نمی تونم داشته باشم زیرا مدیر تالار به راحتی می تواند محرومیت هایی را برای من در نظر بگیرد....

موفق باشین