PDA

View Full Version : تغيير تصوير دكمه select در گريدويو

aftab_mahtab
شنبه 20 شهریور 1389, 02:10 صبح
با سلام خدمت دوستان عزيز
من يه گريد ويو دارم كه براي دكمه اتنخاب اون يه تصوير گذاشتم ، حالا ميخوام وقتي كه موس روي اون دكمه ميره ، تصوير عوض بشه ، با جاوا اسكريپت تست كردم ، نشد ! اين هم كدهاش هستن :

onmouseout="src='../Sources/delete_Disable.png'"
onmouseover="src='../Sources/action_delete.png'"

لطفت راهنمايي كنين كه بايد چيكار كنم ؟ ممنونم

aftab_mahtab
شنبه 20 شهریور 1389, 18:02 عصر
لطفا يكي از اساتيد محترم يه راهنمايي بكنه :ناراحت:

amordad
شنبه 20 شهریور 1389, 20:04 عصر
میتوانی از SILVER LIGHT کمک بگیری

Vahid_moghaddam
شنبه 20 شهریور 1389, 20:45 عصر
یه image button بذارید و command name اون رو برابر Select قرار بدید.

Arash_Niazmand
شنبه 20 شهریور 1389, 21:49 عصر
دوست عزیز می تونید یک فیلد تمپلیت انتخاب کنی و بعد یک کلاس css بهش بدی و بعد با jquery حالتی که می خوای ایجاد کنی .

اگر جستجو کردی و به نتیجه نرسیدی بگو برات یک مثال بزارم .

aftab_mahtab
شنبه 20 شهریور 1389, 23:07 عصر
یه image button بذارید و command name اون رو برابر Select قرار بدید.

خوب ، صحبت شما درسته ، من اين كار رو هم كردم ولي مشكل اينجاست كه در هنگام پركردن گريد ، من آي دي رو به DataKeyNames ميدم ولي وقتي در رويداد كليك image button ميخوام اين مقدار آيدي ركورد انتخاب شده رو داشته باشم بهم خطا ميده كه :

Index was out of range. Must be non-negative and less than the size of the collection. Parameter name: index

در صورتيكه وقتي كه يك كامندباتن ميزارم مشكلي نداشته و فقط با تغيير تصوير مشكل دارم .

منتظر راهنماييهاي شما عزيزان هستم .

Arash_Niazmand
شنبه 20 شهریور 1389, 23:31 عصر
خوب ، صحبت شما درسته ، من اين كار رو هم كردم ولي مشكل اينجاست كه در هنگام پركردن گريد ، من آي دي رو به DataKeyNames ميدم ولي وقتي در رويداد كليك image button ميخوام اين مقدار آيدي ركورد انتخاب شده رو داشته باشم بهم خطا ميده كه :

Index was out of range. Must be non-negative and less than the size of the collection. Parameter name: index

در صورتيكه وقتي كه يك كامندباتن ميزارم مشكلي نداشته و فقط با تغيير تصوير مشكل دارم .

منتظر راهنماييهاي شما عزيزان هستم .

خب مشکل رو اینطور حل کنید ......

<asp:ImageButton ID="ImageButton2" runat="server"
ImageUrl="~/Images/Edit.png" CommandName="Edit" CommandArgument='<%# Bind("Id") %>'/>

و بعد

protected void Gridviewtt_RowCommand(object sender, System.Web.UI.WebControls.GridViewCommandEventArgs e)
{

if (e.CommandName == "Edit")
{
if (e.CommandArgument != null)
{

string id = e.CommandArgument.ToString();

}
}
}

aftab_mahtab
یک شنبه 21 شهریور 1389, 01:11 صبح
<asp:ImageButton ID="ImageButton2" runat="server"
ImageUrl="~/Images/Edit.png" CommandName="Edit" CommandArgument='<%# Bind("Id") %>'/>

protected void Gridviewtt_RowCommand(object sender, System.Web.UI.WebControls.GridViewCommandEventArgs e)
{

if (e.CommandName == "Edit")
{
if (e.CommandArgument != null)
{

string id = e.CommandArgument.ToString();

}
}
}

[/quote]

يك تشكر ويژه از شما نكردن ، عين بي معرفتي هست . بسيار بسيار متشكرم