PDA

View Full Version : سوال: چگونگی استفاده از WAT روی هاست واقعی

hamid_urmia
شنبه 20 شهریور 1389, 08:45 صبح
سلام دوستان
من یه سایت کاملی ساختم و توش از کنترل های لاگین خود asp.net که از WAT استفاده می کنن استفاده کردم . برای این کار Asp.net از Sql server express استفاده کرده. حالا که آپلودش می کنم روی هاست میگه چنین سروری وجود نداره یا دسترسی ریموت بهش امکان پذیر نیست.
لطفا کمکم کنید چون تا فردا باید پروژه رو تحویل بدم. قرار داد دارم :ناراحت:

Mostafa_Dindar
شنبه 20 شهریور 1389, 09:58 صبح
سلام دوستان
من یه سایت کاملی ساختم و توش از کنترل های لاگین خود ASP.NET که از WAT استفاده می کنن استفاده کردم . برای این کار ASP.NET از Sql server express استفاده کرده. حالا که آپلودش می کنم روی هاست میگه چنین سروری وجود نداره یا دسترسی ریموت بهش امکان پذیر نیست.

هنگامی که از SQL Server Express استفاده میکنید , احتمالا به صورت Default Instance نصب بوده , یعنی به جای نام سرور از "." یعنی دات یا (localhost) استفاده کردین و تنها در کامپیوتر شما کار میکند.

هنگام آپلود برنامه در هاست , باید یک کانکشن خودتون رو عوض کنید , باید نام دیتابیسی که در هاست ایجاد کردید یا به شما اختصاص داده شده همراه با نام لاگین شما + کلمه عبور اون رو در وب کانفیگ ست کنید .

این موضوع چند صد مرتبه پرسیده و پاسخ داده شده است , لطفا جستجو کنید یا با پشتیبانی هاست تماس بگیرید.

میتونی در پست های من بگردی , من قبلا پاسخ دادم .

hosseinrahmatei
شنبه 20 شهریور 1389, 10:31 صبح
سلام دوستان
من یه سایت کاملی ساختم و توش از کنترل های لاگین خود ASP.NET که از WAT استفاده می کنن استفاده کردم . برای این کار ASP.NET از Sql server express استفاده کرده. حالا که آپلودش می کنم روی هاست میگه چنین سروری وجود نداره یا دسترسی ریموت بهش امکان پذیر نیست.
سلام
شما باید connectionString را در وب کانفیگ تنظیم نمایید

شما در لوکال یک connection ساخته اید به این صورت

<add name="نام کانکشن" conncetionString="Datasource=./SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|Data Directory|نام دیتابیس ;integratedsecurity=true;User Instance=True" ProviderName="System.Data.SqlDAtaClient"/>"

حالا شما باید اینو تغییر بدید
باید به جای
Datasource=./SQLEXPRESS
بزارید
Datasource=نام دیبی که ساختید رو هاست
و بعد اینها را نیز به کانکشنت اضافه کنی
User Id= نام یوزر ; Password= پسورد دیبی; Initial Catalog="نام دیبی "

hamid_urmia
شنبه 20 شهریور 1389, 12:23 عصر
هنگامی که از SQL Server Express استفاده میکنید , احتمالا به صورت Default Instance نصب بوده , یعنی به جای نام سرور از "." یعنی دات یا (localhost) استفاده کردین و تنها در کامپیوتر شما کار میکند.

هنگام آپلود برنامه در هاست , باید یک کانکشن خودتون رو عوض کنید , باید نام دیتابیسی که در هاست ایجاد کردید یا به شما اختصاص داده شده همراه با نام لاگین شما + کلمه عبور اون رو در وب کانفیگ ست کنید .

این موضوع چند صد مرتبه پرسیده و پاسخ داده شده است , لطفا جستجو کنید یا با پشتیبانی هاست تماس بگیرید.

میتونی در پست های من بگردی , من قبلا پاسخ دادم .

ببینید مساله اینه که دیتا بیسی که خود WAT مسیازه اولا توی وب کانفیگ چیزی ازش نیست ثانیا من این دیتا بیس رو فقط توی فلدر App_Data همراه کل برنامه آپلود می کنم. حتی اگه فرض کنیم توی وبکانفیگ هم کانکشن استرینگش بوده بازم نمی دونم چی باید جاش بذارم!
بازم میگم من از WAT خود ASP.NET استفاده کردم. دیتابیس و همه ی متعلقاتش رو خودش ساخته. ASP.NET 3.5

hosseinrahmatei
شنبه 20 شهریور 1389, 12:57 عصر
ببینید مساله اینه که دیتا بیسی که خود WAT مسیازه اولا توی وب کانفیگ چیزی ازش نیست ثانیا من این دیتا بیس رو فقط توی فلدر App_Data همراه کل برنامه آپلود می کنم. حتی اگه فرض کنیم توی وبکانفیگ هم کانکشن استرینگش بوده بازم نمی دونم چی باید جاش بذارم!
بازم میگم من از WAT خود ASP.NET استفاده کردم. دیتابیس و همه ی متعلقاتش رو خودش ساخته. ASP.NET 3.5
خوب دوست عزیز درست که می سازه ولی شما باید یه دیتابس رو هاست بسازید بد برید اونو (دیتابیس که براتون wat ساخته ) توش attach کنید
مگه میشه بعد شما تو برنامتون دیتابیس به کار برده باشید ولی connection string نسازید .

hamid_urmia
شنبه 20 شهریور 1389, 13:16 عصر
خوب دوست عزیز درست که می سازه ولی شما باید یه دیتابس رو هاست بسازید بد برید اونو (دیتابیس که براتون wat ساخته ) توش attach کنید
مگه میشه بعد شما تو برنامتون دیتابیس به کار برده باشید ولی connection string نسازید .

خوب ببینید مساله همینه که این دیتا بیس رو من نمی سازم خودش می سازه. توی وب کانیگ هم کانکشن استرینگش نیست. توی پراپرتیز خود دیتا بیس کانکشن استرینگش هست فقط.
از این دیتا بیس فقط خود ASP.NET استفاده می کنه فکر می کنم به همین خاطر من به کانکشن استرینگش دسترسی ندارم.
ضمنا چه طور باید این دیتا بیس رو داخل دیتا بیس هاست attach کنم؟

aserfg
شنبه 20 شهریور 1389, 14:06 عصر
این مساله همون طور که دوستمون گفتن بارها تکرار شده . شما تنها کسی نیستی که از کنترلهای آماده و sql express استفاده می کنه با وجود این دوباره هم برات می گم :
1- باsql management یه بک اپ از سایتت بگیر و در هاست ری استور کن
2-کانکشن اتصال به بانکت رو به این صورت تو وب کانفیگ اد کن :

<add name=" یه نام دلخواه برا ی بانکت" connectionString="Data Source=ip.port;Initial Catalog=نام دیتابیس;Integrated Security=False;User ID=;pwd=;Encrypt=False;Packet Size=4096" providerName="System.Data.SqlClient" />
3-اضافه كرىن اين تگها ىه قسمت <system.web>

<membershipdefaultProvider="SqlProvider"userIsOnlineTimeWindow="20">
<providers>
<addname="SqlProvider"type="System.Web.Security.SqlMembershipProvider"connectionStringName="نام کانکشن استرینگ"applicationName="/"/>
</providers>
</membership>
دیگه تمومه .امیدوارم کارت راه بیفته اگه اطلاعات بیشتر بخوای یه سرچ حتما کارت رو راه می ندازه

hamid_urmia
شنبه 20 شهریور 1389, 16:01 عصر
این مساله همون طور که دوستمون گفتن بارها تکرار شده . شما تنها کسی نیستی که از کنترلهای آماده و sql express استفاده می کنه با وجود این دوباره هم برات می گم :
1- باsql management یه بک اپ از سایتت بگیر و در هاست ری استور کن
2-کانکشن اتصال به بانکت رو به این صورت تو وب کانفیگ اد کن :

<add name=" یه نام دلخواه برا ی بانکت" connectionString="Data Source=ip.port;Initial Catalog=نام دیتابیس;Integrated Security=False;User ID=;pwd=;Encrypt=False;Packet Size=4096" providerName="System.Data.SqlClient" />
3-اضافه كرىن اين تگها ىه قسمت <system.web>

<membershipdefaultProvider="SqlProvider"userIsOnlineTimeWindow="20">
<providers>
<addname="SqlProvider"type="System.Web.Security.SqlMembershipProvider"connectionStringName="نام کانکشن استرینگ"applicationName="/"/>
</providers>
</membership>
دیگه تمومه .امیدوارم کارت راه بیفته اگه اطلاعات بیشتر بخوای یه سرچ حتما کارت رو راه می ندازه
واقعا ببخشید ولی من اولین تجربم هست. منظورتون رو از بک آپ گرفتن از سایتم با sql managment و ری استور کردن تو هاست نفهمیدم. منظورتون همون آپلود کردن سایتم رو هاست که نیست؟ جون این کارایی که الان گفتین رو انجام دادم و سایت ارور عجیبی میده میگه :
500 - Internal server error.
There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.
بازم ممنونم که کمکم می کنید

aserfg
شنبه 20 شهریور 1389, 16:44 عصر
بک آپ بگیر . ابتدا بانکهای درون app_data رو در sql server اتچ کن یه بک آپ بگیر توی هاستت ری استور کن .اگه بازم مشکل داشتی از طریق ایمیل بفرست .
master11641@gmail.com

hamid_urmia
شنبه 20 شهریور 1389, 17:10 عصر
بک آپ بگیر . ابتدا بانکهای درون app_data رو در sql server اتچ کن یه بک آپ بگیر توی هاستت ری استور کن .اگه بازم مشکل داشتی از طریق ایمیل بفرست .
master11641@gmail.com

من sql server ندارم
یعنی دارم ولی 2000 هست. ASP.NET از sqlserver express 2005 استفاده می کنه.
دیگه واقعا بد جوری خسته شدم. از صبح دارم توی نت سرچ می کنم. از حرفای شما هم متاسفانه چیزی نفهمیدم. اصلا نفهمیدم او کانکشن استرینگی که گفتین بسازم چه طوری قراره به دیتا بیس ASP.NET WAT متصل بشه. و چرا باید اینو ببرم تو Sqlserver اصلا فلدر App_net برا چی هست؟ ip.port چی بود که توی دیتا سورس نوشتین؟
دیگه مخم داره سوت می کشه . . . اگه میشه یه بار از اول بگین چه خبره ؟ باید چیکار کرد؟؟؟؟ من یه پروژه دارم که روی کامپیوتر خودم خیلی خوب کار می کنه اما وقتی آپلودش کردم هر جا قراره لاگین بشه یا چیزی از دیتا بیس بخونه ارور میده.