PDA

View Full Version : سوال: چگونگی کاهش حجم پروژه

harsini2
شنبه 20 شهریور 1389, 14:32 عصر
مشکل بزرگ بودن پروژه (ناشی از حجم فایل های refrence) رو چطور می شه حل کرد.
من یک مثال مربوط به wifi رو که در اون از کلاس های opennetcf استفاده شده از msdn گرفتم که در اجرای اون روی موبایل یا امولتور مشکلی ندارم .اما پروژه هایی که خودم ایجاد می کنم و دقیقا همون کلاس هایی که تو مثال مربوط به msdn استفاده کرده استفاده می کنم و حتی خیلی از name space های خود سیستم رو هم حذف می کنم اما باز هم در حین دیپلوی کردن و کپی namespace ها با کمبود حافظه مواجه می شم.
پروژه بجز فایل های opennetcf.net بقیه فایل های refrence رو بر روی گوشی کپی نمی کنه برای همین حجمش خیلی کم می شه.
راه حل چیه؟

harsini2
یک شنبه 21 شهریور 1389, 11:41 صبح
خودم فهمیدم مشکل از کجاس از فضای نام OpenNETCF.WindowsMobile
اگر ازش استفاده نشه حجم پروژه عادیه و هیچ کدوم از فایلای رفرنس همراه پروژه دپلوی نمی شه ولی به محض اضافه کردن
using OpenNETCF.WindowsMobile
تک تک فایلای dll رفرنسارو تو مقصد پروژه کپی می کنه.حالا نمی دونم چطور می شه ازش استفاده کرد

harsini2
یک شنبه 21 شهریور 1389, 12:41 عصر
مشکل دقیقا از فضای نام OpenNETCF.WindowsMobile.PocketPC.asmmeta.dll
نه OpenNETCF.WindowsMobile

silverfox
یک شنبه 21 شهریور 1389, 14:06 عصر
از dll های خود دات نت استفاده کنی!
خودت کدش رو بنویسی چون این dll شامل موارد زیادی می شه که شما فقط از یه قسمتش داری استفاده می کنی ولی حالا حجمش از 300kb میشه 1mb خیلی زیاد نمی شه...ولی در کل اگه خودت بنویسی حجمش کمتر میشه...
بقیه رفرانس ها چون خود فریم ورک گوشی داره کپی نمیشه یعنی قبلا کپی شده دیگه...

reza6384
پنج شنبه 08 مهر 1389, 10:42 صبح
من فکر میکنم باید یک راهی وجود داشته باشه که بشه کاری کرد که این DLL ها یک بار برای همیشه روی دستگاه نصب بشه، مثلاً DLL های SDK دستگاه های مختلف فقط اولین باری که داری برنامه رو Deploy میکنی روی دستگاه کپی و نصب میشه و دفعه های بعدی از اونها استفاده میشه، اما اینکه هر دفعه موقع Deploy بخواد این Dll ها کپی بشه خیلی بده و زمان گیره.