PDA

View Full Version : سوال: کپی در System Volume Information

iltsaetsi
یک شنبه 21 شهریور 1389, 22:01 عصر
سلام دوستان .
با چه کدی میشه یه فایل رو تو پوشه ی System Volume Information در ریشه یک درایو کپی کرد ؟

Saman_12
یک شنبه 21 شهریور 1389, 23:54 عصر
والا من هنوز از خواص این پوشه سر در نیوردم سطح دسترشی رو Full هست اما نمیشه هیچ کارش کرد!
دوستان اگه کسی فهمید به ما هم بگه.

iltsaetsi
دوشنبه 22 شهریور 1389, 16:09 عصر
کسی راه حلی نداره ؟

SlowCode
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 19:37 عصر
FileCopy "G:\pic1.bmp","F:\System Volume Information\mypic.bmp"

AmirAmiri
پنج شنبه 25 شهریور 1389, 01:26 صبح
اول باید Permission بدی بعد هر چی خواستی توش کپی کنی. برای دادن Permission هم باید با دستور cacls از تو داس اینکارو بکنی.
الان خیلی کار دارم فرصت توضیح دادن ندارم اما اگه تو همین سایت در مورد cacls جستجو کنی حتما پیدا میکنی.

Saman_12
پنج شنبه 25 شهریور 1389, 01:41 صبح
اول باید Permission بدی بعد هر چی خواستی توش کپی کنی. برای دادن Permission هم باید با دستور cacls از تو داس اینکارو بکنی.
الان خیلی کار دارم فرصت توضیح دادن ندارم اما اگه تو همین سایت در مورد cacls جستجو کنی حتما پیدا میکنی.
منظور ایشون همون سطح دسترسی هست که روی Full تنظیم شده (البته برای سیستم.).
شما باید سطح دسترسی رو روی یوزر تنظیم کنید تا بشه یک فولدر معمولی.
دستوری هم که ایشون گفتند یکی از دستورات داس هست که توی ویندوز 7 وجود نداره.
برای تغییر سطح دسترسی به صورت دستی روی فولدر راست کلیک کرده و بعد هم گزینه آخر (Propertis) رو انتخواب کنید حالا به تب Security برید و روی گزینه Edit کلیک کنید حالا روی دکمه Add کلیک کنید یک پنجره باز میشه که از شما میخواد یک نام وارد کنید شما اول نام کامپیوتر بعد هم یک \ وسپس نام یوزی که باهاش لوگین کردین رو مینویسین بعد هم OK حالا یک یوز توی تب Security قسمت GroUp or User Name اظافه میشه که شما روی اون کلیک میکنید زیر اون قسمت یک قسمت وجود داره که چند تا چک داره و میزان دسترسی رو نشون میده دسترسی رو روی Full برزاید بعدهم OK حالا میتونید وارد پوشه بشید.(البته اول چند تا سوال می پرسه که روی Yes کلیک کنید.)

AmirAmiri
دوشنبه 29 شهریور 1389, 02:14 صبح
دستوری هم که ایشون گفتند یکی از دستورات داس هست که توی ویندوز 7 وجود نداره.
دوست عزیز به نظرم اشتباه میکنید. این دستور توی تمامه نسخه های ویندوز وجود داره از جمله 7.
من خودم ویندور 7 دارم و این دستور رو توش تست کردم. بعید میدونم که مایکروسافت توی ویندوزهای جدید ترش ، امکانات رو کمتر کنه آخه اینکار عاقلانه به نظر نمیرسه.
به هر حال ممنونم از توضحاتتون.