PDA

View Full Version : دسترسی به database در پنل plesk

hamhik
دوشنبه 22 شهریور 1389, 13:27 عصر
سلام.
موقعی که میرم قسمت دیتابیس و گزینه ی database managment via interface را میزنم این ارور که در عکس زیر قرار دارد را میدهد.دلیلش چیه؟

daffy_duck376
دوشنبه 22 شهریور 1389, 13:59 عصر
یعنی شما برای بانکت هیچ user تعریف نکردی

hamhik
دوشنبه 22 شهریور 1389, 14:05 عصر
من یوزر تعریف کردم پسورد تعریف کردم کانکشن استرینگ هم از پشتیبانی گرفتم نمی دونم مشکلش چیه

daffy_duck376
دوشنبه 22 شهریور 1389, 14:19 عصر
پس برو نام سرور رو از پشتیبانی بگیر و با sql manager وصل بشو دیگه دیگه نیازی به اون نداری که

hamhik
دوشنبه 22 شهریور 1389, 14:23 عصر
بهم گفت server=. گفت جلوی سرور یه نقطه بزار.بهشونم که میگم نمیرم توی دیتا بیسم جواب درست حسابی نمیدن و میخوان آدمو بزنن.
بعدشم تازه صفحاتی ام که دیتا بیس دارن رو اجرا میکنم این ارور را مده The resource you are looking for has been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

daffy_duck376
دوشنبه 22 شهریور 1389, 14:25 عصر
بگو آدرس ریموت سرور رو بده . اگر شما از جای پدر مادر دار هاست میخریدی (شایدم گول ارزونی هاست رو خوردی) اینطوری با شما صحبت نمیکردن! همیشه یادت باشه توی هاست همیشه دنبال شرکت معتبر باش. هر چند با حرفه ای تر شدن با اون هاست ها هم میتونی کار کنی

hamhik
دوشنبه 22 شهریور 1389, 14:27 عصر
آدرس ریموت سرور چی هست ؟ کجای پروژه ام باید استفاده کنم؟

daffy_duck376
دوشنبه 22 شهریور 1389, 14:29 عصر
برای وصل شدن با sql manager . تا بتونی جداولت رو تو بانک بسازی. از روش تحت وب 100 سال طول میکشه!

hamhik
دوشنبه 22 شهریور 1389, 14:31 عصر
backup دیتا بیس را برای اونا فرستادم اونا restore کردن بعد هم بهم گفتن باید تو قسمت دیتابیسplesk یه دیتا بیس با یوزر و پسورد ایجاد کنم.

daffy_duck376
دوشنبه 22 شهریور 1389, 14:35 عصر
پس واسه چی میخوای بری تو ؟ هر چند اگر قصد ورود اطلاعات رو داشته باشی هم باید از manager استفاده کنی. البته از تحت وب هم میشه استفاده کرد که یه کم سنگین تر هست و البته اعصاب خرد کن.به هر صورت این خطا مربوط به کاربران ساخته شده هست! و نظر دیگه ندارم تا حالا با plesk همچین مشکلی نداشتم

hamhik
دوشنبه 22 شهریور 1389, 14:42 عصر
آخرین سوال:هر کس که میخواد سایتش رو آپلود کنه باید قبلش پالیشش کنه؟من صفحاتمو تو همون plesk اضافه و حذف میکنم.

persian_bigboy
دوشنبه 22 شهریور 1389, 22:31 عصر
فقط user و pass اشتباه است . همین یا تعریف نشده . درضمن در plesk نیازی به پشتیبانی نیست ، خودت می تونی تو کنترل پنل اقدام به ساخت ، حذف ، تعریف یوز و ... دیتابیس رو انجام بدی

یاعلی

hamhik
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 11:34 صبح
سلام.
مشکل بنده با دیتا بیس حل شد.
باید یوزر و پسورد دیتا بیس رو دوباره ریستور میکردم.