PDA

View Full Version : سوال: دریافت اس ام اس

shahabrayane
دوشنبه 22 شهریور 1389, 18:35 عصر
سلام دوستان
یه دیتا بیس دارم که در اون اطلاعات چندین نفر از جمه شماره موبایل اونها وجود داره .
در تابکها جستجو کردم و روس ارسال اس ام اس رو پیدا کردم و در برنامه گذاشتم . حالا می خواهم برعکس عمل کند یعنی اگر فرد یا افرادی اس ام اس زدند برنامه دریافت و در جدولی به نام افراد ذخیره کند تا بتوانیم از آن گزارش بسازیم .
اگر دوستان پیشنهادی یا نمونه کاری دارند ممکنون می شم .
جسارتاً فایل ضمیمه نگذاشتم چون نمونه آن در تابک ارسال پیام کوتاه می باشد .

soroush_k12
دوشنبه 22 شهریور 1389, 20:12 عصر
سلام دوستان
یه دیتا بیس دارم که در اون اطلاعات چندین نفر از جمه شماره موبایل اونها وجود داره .
در تابکها جستجو کردم و روس ارسال اس ام اس رو پیدا کردم و در برنامه گذاشتم . حالا می خواهم برعکس عمل کند یعنی اگر فرد یا افرادی اس ام اس زدند برنامه دریافت و در جدولی به نام افراد ذخیره کند تا بتوانیم از آن گزارش بسازیم .
اگر دوستان پیشنهادی یا نمونه کاری دارند ممکنون می شم .
جسارتاً فایل ضمیمه نگذاشتم چون نمونه آن در تابک ارسال پیام کوتاه می باشد .
دوست عزیز با تشکر از شما
ممکنه لینک تاپیک ارسال پیام کوتاه و یا نمونه فایل رو در اینجا قرار بدین
ممنونم میشم از تون

shahabrayane
سه شنبه 23 شهریور 1389, 12:37 عصر
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=189068&highlight=%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84+%D9%BE (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=189068&highlight=%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84+%D9%BE%D9 %8A%D8%A7%D9%85%D9%83)
%D9%8A%D8%A7%D9%85%D9%83 (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=189068&highlight=%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84+%D9%BE%D9 %8A%D8%A7%D9%85%D9%83)
ان تابك مربوط به ارسال اس ام اس مي باشد نه دريافت آن
مشكل من دريافت اس ام اس است
با تشكر

shahabrayane
جمعه 26 شهریور 1389, 18:32 عصر
سلام
دوستان و اساتید کسی جواب ندارد ؟ مدیران محترم سایت تقاضای کمک دارم .ضروری و فوری
با تشکر
محسنی

mohammadsaleh
شنبه 27 شهریور 1389, 08:17 صبح
سلام دوست عزيز

اگه با كامپوننت كيليكس اس ام اس ارسال مي كنيد در همان نمونه اي كه براي ارسال پيام هست در بخش كدهاي فرم يك بخش مربوط به پيام هاي رسيده است كه چند آرگومان داره . وقتي شما پيامي را توسط شماره ديگري به سيم كارت دريافت كننده ارسال مي كنيد بايستي پيامي مبني بر دريافت پيام با مشخصات شماره فرستنده - تاريخ و متن پيام به شما نشان بدهد . شما مي توانيد با استفاده از اين آرگومانها وقتي پيامي دريافت كرديد آنها را به يك جدول كه شامل مشخصات يك پيام هست و خودتون اون را ساختيد اضافه كنيد - البته با دستورات sql-
توجه داشته باشيد اگه مودم شما تلفن همراه باشه به احتمال زياد اين پيام ورودي را دريافت نخواهيد كرد و پيام مستقيما به inbox تلفن منتقل خواهد شد . البته من اين مراحل رو گذراندم و به اين نتيجه رسيدم كه بايد از يك مودم به غير از تلفن همراه استفاده كنم مثل edge modem كه ميتوني تو اينترنت سرچ و از بازار رضا هم تهيه بفرمائيد.
در ضمن براي زيبايي كار ميتوني اطلاعات آن جدول رو با يك ليست باكس روي فرمت نمايش بدهي و هر بار كه پيامي دريافت مي كني ليست رو آپديت كني و مشاهده خواهي كرد كه يك فرم پويا خواهي داشت كه پيام هاي وارده رو به شما نشان خواهد داد. در اين صورت بهتر خواهد بود قسمتي از كدها كه باعث نمايش پيام هاي وارده مي باشد را غير فعال كني.

موفق و پيروز باشيد.

shahabrayane
یک شنبه 28 شهریور 1389, 00:03 صبح
سلام دوست عزيز

اگه با كامپوننت كيليكس اس ام اس ارسال مي كنيد در همان نمونه اي كه براي ارسال پيام هست در بخش كدهاي فرم يك بخش مربوط به پيام هاي رسيده است كه چند آرگومان داره . وقتي شما پيامي را توسط شماره ديگري به سيم كارت دريافت كننده ارسال مي كنيد بايستي پيامي مبني بر دريافت پيام با مشخصات شماره فرستنده - تاريخ و متن پيام به شما نشان بدهد . شما مي توانيد با استفاده از اين آرگومانها وقتي پيامي دريافت كرديد آنها را به يك جدول كه شامل مشخصات يك پيام هست و خودتون اون را ساختيد اضافه كنيد - البته با دستورات sql-
توجه داشته باشيد اگه مودم شما تلفن همراه باشه به احتمال زياد اين پيام ورودي را دريافت نخواهيد كرد و پيام مستقيما به inbox تلفن منتقل خواهد شد . البته من اين مراحل رو گذراندم و به اين نتيجه رسيدم كه بايد از يك مودم به غير از تلفن همراه استفاده كنم مثل edge modem كه ميتوني تو اينترنت سرچ و از بازار رضا هم تهيه بفرمائيد.
در ضمن براي زيبايي كار ميتوني اطلاعات آن جدول رو با يك ليست باكس روي فرمت نمايش بدهي و هر بار كه پيامي دريافت مي كني ليست رو آپديت كني و مشاهده خواهي كرد كه يك فرم پويا خواهي داشت كه پيام هاي وارده رو به شما نشان خواهد داد. در اين صورت بهتر خواهد بود قسمتي از كدها كه باعث نمايش پيام هاي وارده مي باشد را غير فعال كني.

موفق و پيروز باشيد.
دوست عزیزم از راهنماییتان بسیار بسیار متشکرم . من از موبایل استفاده نمی کنم از gsm modem استفاده می کنم .فقط اگر براتون امکان دارد یک نمونه فایل برام بفرستید تا بهتر بتونم از اون استفاده کنم .
پیشاپیش از زحمتی که می کشید کمال تشکر را دارم .

shahabrayane
یک شنبه 28 شهریور 1389, 23:20 عصر
دوستان عزیزم لطفاً کمک من هنوز درگیر این برنامه ام

shahabrayane
چهارشنبه 31 شهریور 1389, 22:10 عصر
سلام دوستان عزیزم
من هنوز منتظر راهنماییهای شما هستم . خواهش می کنم کمکم کنید .
متشکرم
محسنی