PDA

View Full Version : دستور Print Preview

Restlesa
دوشنبه 22 شهریور 1389, 19:47 عصر
سلام به همگی دوستان خوبه خودم
من در حال نوشتن یه برنامه شبیه به برنامه Notepad هستم و در نوشتن کد Print Preview به مشکل برخوردم
چه طوری می تونم یه Print Preview شبیه به برنامه Word بنویسم ؟؟؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید :گریه::گریه::گریه::گریه::گریه: :گریه:

Masoudse7en
دوشنبه 22 شهریور 1389, 20:56 عصر
دیتا ریپورتم همین کارو میکنه اول یه نمایش کلی درباره اطلاعاتی که می خوای پرینت بگیری نشون میده بعد اگه خواستی پرینت میگیری یه جورایی هم مثل Print Preview هست

vbhamed
دوشنبه 22 شهریور 1389, 20:58 عصر
سلام

بايد از نرم افزارهاي گزارشگر مثل Crystal Report استفاده كنيد

Restlesa
پنج شنبه 25 شهریور 1389, 21:33 عصر
سلام

بايد از نرم افزارهاي گزارشگر مثل Crystal Report استفاده كنيد

سلام دوست عزیز
تا اون جایی که من اطلاع دارم برنامه کریستال ریپورت برای کار با پایگاه داده هستش.
اما من Print Preview شبیه به برنامه Word می خوام.(کار با Text)

vbhamed
جمعه 26 شهریور 1389, 02:06 صبح
سلام
كار با پايگاه داده قسمتي از كار نرم افزارهاي گزارشگر هست و البته قسمت مهم كار اونها
ولي با خيلي هاشون ميشه معمولي هم كار كرد
ضمن اينكه شما مي تونيد متنتون رو براي چاپ، در يك پايگاه داده هم ذخيره كنيد و بعد چاپ كنيد

Restlesa
جمعه 26 شهریور 1389, 18:15 عصر
ولي با خيلي هاشون ميشه معمولي هم كار كرد

بازم سلام اقا حامد
من با نرم افزار کریستال ریپورت 8.5 در پروژه های پایگاه داده کار می کنم و لی برای کار با Text تا به حال پروژه ای رو انجام نداده ام. میشه لطف کنید و بیشتر توضیح بدین ؟؟؟؟؟
البته اگه برام یه دونه برنامه نمونه ضمیمه کنید خیلی خیلی ممنونتون می شم

M.T.P
جمعه 26 شهریور 1389, 18:21 عصر
البته موارد زیر جواب سوال شما نیست اما برای تست چاپ خیلی عالیه! :چشمک:
1. ویندوز 7 که خودش یک چاپگر مجازی داره و برای تست چاپ خیلی کاربرد داره : Microsoft XPS Document Writer
2. تو ویندوز XP هم با نصب Ofiice یه همچین چاپگر مجازی به اسم: Microsoft Office Document Image Writer به لیست چاپگرها اضافه میشه.

vbhamed
جمعه 26 شهریور 1389, 21:42 عصر
بازم سلام اقا حامد
من با نرم افزار کریستال ریپورت 8.5 در پروژه های پایگاه داده کار می کنم و لی برای کار با Text تا به حال پروژه ای رو انجام نداده ام. میشه لطف کنید و بیشتر توضیح بدین ؟؟؟؟؟
البته اگه برام یه دونه برنامه نمونه ضمیمه کنید خیلی خیلی ممنونتون می شم

سلام
اگر تابحال كار نكردين پيشنهاد مي كنم يك جدول در بانك با يك فيلد memo‌بزاريد و اون رو تو گزارشتون استفاده كنيد، راحت ترين راهه

Restlesa
یک شنبه 28 شهریور 1389, 19:43 عصر
سلام
اگر تابحال كار نكردين پيشنهاد مي كنم يك جدول در بانك با يك فيلد memo‌بزاريد و اون رو تو گزارشتون استفاده كنيد، راحت ترين راهه

خیلی ممنون

ms_jadoo
جمعه 05 اسفند 1390, 12:52 عصر
83242
سلام دوست عزیز . فکر کنم این دوستان اصلاً متوجه نیاز شما نشدن و یا برداشت من از خواسته شما این باشه . امیدوارم کار شما راه بیافته
با آرزوی موفقیت شما
ms_jadoo@yahoo.com

hosein3000
شنبه 06 اسفند 1390, 10:27 صبح
83242
سلام دوست عزیز . فکر کنم این دوستان اصلاً متوجه نیاز شما نشدن و یا برداشت من از خواسته شما این باشه . امیدوارم کار شما راه بیافته
با آرزوی موفقیت شما
ms_jadoo@yahoo.com
میگم این که برای وی بی نبود
فکر کنم برای ویژوال سی بود