PDA

View Full Version : سوال: تغییر css در صفحه وب

tetra2008
سه شنبه 23 شهریور 1389, 12:20 عصر
سلام دوستان ممنون میشک کمکم کنید میخواستم ببینم چه طوری میشه تو صفحه وب که دارم چنتا رنگ بزارم و با کلیک کردن روی اون کل سایت به رنگ مورد نظر تغییر پیدا کنه با تشکر

maxpayn2
سه شنبه 23 شهریور 1389, 13:06 عصر
در این مورد خیلی بحث شده ، جستجو کن

tetra2008
سه شنبه 23 شهریور 1389, 13:22 عصر
سلام من خوندم اونارو میخوام رنگ بعضی جا هارو عوض کنم میشه کمکم کنید ممنون

aftab_mahtab
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 01:52 صبح
سلام من خوندم اونارو میخوام رنگ بعضی جا هارو عوض کنم میشه کمکم کنید ممنون

نشستم و براتون يه نمونه كامل مهيا كردم ، هر جا مبهم بود ، بپرسيد .

tetra2008
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 10:03 صبح
نشستم و براتون يه نمونه كامل مهيا كردم ، هر جا مبهم بود ، بپرسيد .

سلام سپاس فراوان ولی یه مشکل !!!!! من c# میخوام اینا vb هست چه کار کنم ؟؟؟ :گریه:

صادق صدقی
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 12:38 عصر
علی جان قربونه اون مغزت بشم
کدی سمت وی بی نوشته نشده که بخواد به سی شارپ بگیریم

سوتی نده دیگه

aftab_mahtab
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 12:40 عصر
سلام سپاس فراوان ولی یه مشکل !!!!! من C#‎‎ میخوام اینا vb هست چه کار کنم ؟؟؟ :گریه:

ولي من اصلا توي كد بيهايند چيزي ننوشتم كه ميگيد ويبي هست !!! يه قسمت كار HTML ومابقي در فايل جاوا اسكريپت هست ، ديگه كجاش ويبي بود ؟!!!!:متفکر:

tetra2008
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 14:08 عصر
سلام پس این چیه ؟

<%@ Page Language="VB" AutoEventWireup="false" CodeFile="Default.aspx.vb" Inherits="_Default" %>

hashemi85sep
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 14:50 عصر
سلام دوست عزیز
در هر صورت شما میتونید برای تبدی کدها از این سایت استفاده کنید:چشمک:
http://www.developerfusion.com/tools/convert/vb-to-csharp/

mahallat
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 15:17 عصر
چه ربطی داره به vb یا c# به قول دوستمون اینها همش html و جاوا هست

maxpayn2
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 15:20 عصر
سلام پس این چیه ؟

<%@PageLanguage="VB"AutoEventWireup="false"CodeFile="Default.aspx.vb"Inherits="_Default" %>

هااااااااا ایییی که گفتی Page Directive هست .
داداش این که که کد نیست ، این اسم صفحه Code Behind هستش ، شما هر چی توی فایل Default.aspx.vb ببینی کده ، من فیال رو ندیدم ولی از گفته دوستان اینطوری برداشت میشه که توش هیچی نیست ، راحت باش

aftab_mahtab
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 19:17 عصر
سلام پس این چیه ؟

<%@PageLanguage="VB"AutoEventWireup="false"CodeFile="Default.aspx.vb"Inherits="_Default" %>

برات با سي شارپ آماده كردم ، ولي بازم ميگم كه هيچ گونه كدي در كدبيهايند چه وبي چه سي شارپ استفاده نشده !! حالا حالشو ببر . براي تشكر هم ميتوني دكمه تشكر رو بزني !:چشمک:

tetra2008
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 19:32 عصر
سلام آقا بنده اشتباه کردم کد هارو تو یه پروژه دیگه آوردم درست شد ممنون حالا یه سوال من یه جا خوندم با اسکریپت باید کار کرد یعنی این جور که شما 3تا css تعریف کردی اشتباهه میشه کمک کنید من باید جاهایی که میخوام عوض بشه رو تو css بزارم یا کل css ؟؟؟؟؟؟؟؟ :متفکر:

aftab_mahtab
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 22:58 عصر
من یه جا خوندم با اسکریپت باید کار کرد
خوب ما هم همين كار رو كرديم ، پس اون جاوا اسكريپت ها چي بودن ؟!!! تازه آخرين وضعيت رو هم با كوكي ذخيره كرديم .

من باید جاهایی که میخوام عوض بشه رو تو css بزارم یا کل css ؟؟؟؟؟؟؟؟ :متفکر:
منظورتون رو از اين جمله متوجه نشدم .

ولي در كل :
يه چيزي كه مسلمه اينه كه نظرات متفاوته ! ولي به نظر من درستترين راه اينه كه رنگ و لعاب و استايل كل پرتال و يا وب سايت رو تو يه استايل شيت تعريف كني و به هر كنترل ، كلاسي كه براش توي Css تعريف كردي رو اختصاص بدي ، خوب با اين كار شما ميتوني تنها با عوض كردن Css در زمان اجرا كل رنگ و لعاب سايت رو تحت تاثير قرار بدي . به همين راحتي . اگه به مثالي كه اتچ كردم دقت ميكرديد ، ميديدي كه بكگراند و فونتها با تغيير استايل شيت تغيير ميكنه . ديگه نميدونم چجوري بگم كه رفع ابهام بشه!!!:گیج: فكر ميكنم اون مثال و اين توضيحات همه چيزو گفته باشه .
حالا اگه دوستان و اساتيد راه بهتري بلدن ، منم خوشحال ميشم ياد بگيرم .

aspismylove
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 23:06 عصر
سلام سپاس فراوان ولی یه مشکل !!!!! من C#‎ میخوام اینا vb هست چه کار کنم ؟؟؟ :گریه:

سوتی بدی دادی برادر :متعجب:

صادق صدقی
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 23:16 عصر
tetra2010 دوست منه

من شخصا عذر می خوام
علی جون قربونت قبل از اینکه بخوای چیزی بپرسی به من ایمیل کن

aftab_mahtab
پنج شنبه 25 شهریور 1389, 00:54 صبح
سوتی بدی دادی برادر :متعجب:

tetra2010 دوست منه

من شخصا عذر می خوام
علی جون قربونت قبل از اینکه بخوای چیزی بپرسی به من ایمیل کن

با عرض معذرت ، شما با اين كارباعث ميشيد امثال دوست ما ديگه چيزي رو نپرسن ، ببخشيد ، ولي تمسخر ديگران كار صحيحي نيست ، هيچ يك از ماها علامه دهر نيستيم ، كه اگر بوديم به فروم براي سوال كردن نمي اومديم ، اينجا جاي سوال پرسيدن و تبادل اطلاعاته ، هر كدوم از ماها يه چيزي رو بهتر از چيز ديگه ميدونيم ، ممنكنه ايشون هم تخصصي داشته باشن كه ما اصلا حاليمون نباشه كه چي هست . من نمي خوام روي منبر برم ولي از قديم گفتن :
پرسيدن عيب نيست ، ندانستن عيب است .
من خودم رو مثال ميزنم ، اين چيزي كه دوستمون پرسيد رو بخوبي ميدونم ولي اينجا (http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=246770) يه سوالي كردم كه اصلا از اون چيزي نمي دونستم و الان دارم روش كار ميكنم . و در واقع در اون مبحث كاملا مبتدي هستم ، پس طبيعي كه ... :لبخندساده:
دوستتون دارم سبد سبد !!!:قلب: باي

tetra2008
پنج شنبه 25 شهریور 1389, 11:20 صبح
سلام ممنونم از شما و خطاب اون دوستی که میگه سوتی دادی آره من اشتباه کردم ولی اگه ادم همه چیو از اول میدونست دنبالش نمیرفت به هر حال من از aftab-mahtab جان که اینقدر با حوصله من جواب دادند ممنونم

صادق صدقی
پنج شنبه 25 شهریور 1389, 13:02 عصر
درست میگه گه آفتاب مهتاب

معذرت می خوام از همه گی