PDA

View Full Version : سوال: اخطار در هنگام ورود به vb

ali reza mansoori 2
سه شنبه 23 شهریور 1389, 12:37 عصر
در هنگام ورود به vb این اخطار ظاهر میشه و وقتی ok میزنم vb بسته میشه.
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
در ضمن من vb رو دوباره نصب کردم ولی مشکل حل نشد.

Saman_12
سه شنبه 23 شهریور 1389, 13:28 عصر
به نظر میاد یکی از Dll های برنامه سرجاش نیست.(پیشنهاد میدم از اول نصب کنی.(البته روی پیشنهاد های من حساب نکنن.))

aria1o
سه شنبه 23 شهریور 1389, 15:11 عصر
احتمالا سیستم شما فایل رو شناسایی نمیکنه ،از Iereg استفاده کن.برات آپلود کردم.

محسن شامحمدی
سه شنبه 23 شهریور 1389, 19:14 عصر
دوست عزیز
dao350.dll اصلی ترین کتابخانه استفاده از فناوری Dao هستش .
الان این فایل رو سیستم شما یا وجود نداره یا رجیستر نشده
این همون dll گم شدست.
دانلودش کنید و بریزینش توی system32 و رجیسترش کنید. شک نکنید که سیستمتون درست می شه

ali reza mansoori 2
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 10:50 صبح
دوستان من این کارو انجام دادم ولی دوباره بعد از اجرای VB این اخطارو میده

ali reza mansoori 2
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 10:52 صبح
در هنگام نصب VB این اخطار ها رو میده

Hassan2500
دوشنبه 20 آذر 1391, 10:51 صبح
سلام

تمام این چیزهایی رو که جناب ali reza mansoori 2 گفتن الان برای من پیش اومده وقتی میخوام وارد vb بشم این ارور ظاهر میشه "Unexpected error; quitting" و مانع از ورود به vb میشه و برنامه رو هم پاک و دوباره نصب کردم ولی باز همون اروری که گفتم ظاهر میشه در ضمن وقتی برنامه رو پاک کردم و چندین بار هم نصب کردم در قسمت Add or Remove Programs گزینه Microsoft Visual Studio 6.0 Enterprise Edition ایجاد نمیشه فکر کنم مشکل از همینه که در هنگام نصب این گزینه در Add or Remove Programs ایجاد نمیشه این مشکل رو چطوری برطرف کنم

majidbahrami
دوشنبه 20 آذر 1391, 13:26 عصر
دروووووووووووود.
من تالا به چنین ارروی برخورد نکردم....
ولی پیشنهادم اینه شماها اول یه برنامه ویژوال دیگه تهیه کنید و دوباره نصب کنید..چون خیلی وقت ها مشکل از پک هایی هست که میزارن...
یا اینکه برنامه ویژوال روی روی یه سیستم دیگه نصبش کن ..اگه اونجا هم اررور داد بدون مشکل از برنامه ی شماست.. اگه نه که ویندوزتون مشکل داره

یه راه دیگه هم میتونید از مینی ویژوال بیسیک استفاده کنید...
این ها رو تست کنید نشد اینجا مطرح کنید تا رفع کنیم..چون این مشکل شاید واسه خیلی ها پیش بیاد
موفق باشید

m.4.r.m
دوشنبه 20 آذر 1391, 13:48 عصر
دروووووووووووود.
من تالا به چنین ارروی برخورد نکردم....
ولی پیشنهادم اینه شماها اول یه برنامه ویژوال دیگه تهیه کنید و دوباره نصب کنید..چون خیلی وقت ها مشکل از پک هایی هست که میزارن...
یا اینکه برنامه ویژوال روی روی یه سیستم دیگه نصبش کن ..اگه اونجا هم اررور داد بدون مشکل از برنامه ی شماست.. اگه نه که ویندوزتون مشکل داره

یه راه دیگه هم میتونید از مینی ویژوال بیسیک استفاده کنید...
این ها رو تست کنید نشد اینجا مطرح کنید تا رفع کنیم..چون این مشکل شاید واسه خیلی ها پیش بیاد
موفق باشید

دقیقا دوست عزیز اشاره کردن

اما قبل از این ها یه کار دیگه بکنید که اگه جواب نگرفتین برید به مراحل بالایی که اشاره کردن یه برنامه ای هست به اسم Pro Unistaller اینو نصب کنید و تمام فایل ها و DLL ها و ریجیستری های مربوط به ویژوال بیسیک رو کاملا پاک کنید وقتی پاک کردید با برنامه های مخصوص که امروز تو نت هم پر هستند ریجیستری رو تعمیر و فایل های اضافشو پاک کنید . تا تمیز بشه . بعدا اقدام به نصب ویژوال کنید و یه روش قدیمی دیگه اینکه سیستم ریستور کنین به چند روز قبل ببینیند جواب میده یا نه

MohammadGh2011
دوشنبه 20 آذر 1391, 13:57 عصر
سلام

تمام این چیزهایی رو که جناب ali reza mansoori 2 گفتن الان برای من پیش اومده وقتی میخوام وارد vb بشم این ارور ظاهر میشه "Unexpected error; quitting" و مانع از ورود به vb میشه و برنامه رو هم پاک و دوباره نصب کردم ولی باز همون اروری که گفتم ظاهر میشه در ضمن وقتی برنامه رو پاک کردم و چندین بار هم نصب کردم در قسمت Add or Remove Programs گزینه Microsoft Visual Studio 6.0 Enterprise Edition ایجاد نمیشه فکر کنم مشکل از همینه که در هنگام نصب این گزینه در Add or Remove Programs ایجاد نمیشه این مشکل رو چطوری برطرف کنم
سلام عليکم
مراحل زير رو تست کنيد:
بريد به اين مسير:Control Panel>Administrative Tools>Services
اين رو پيدا کنيد:DCOM Server Process Launcher
Status بايد براربر با Started باشه.
Startup Type هم بايد برابر با Automatic باشه.

اگه اينطوري نيست به اينصورت ويرايشش کنيد:
دابل کليک کنيد روي DCOM
اينو پيدا کنيد:Startup type: combobox
در اينجا Automatic رو انتخاب کنيد.
سپس reboot کنيد سيستم رو.

اين راه رو تست کنيد ببينيد درست ميشه.

Hassan2500
دوشنبه 20 آذر 1391, 18:41 عصر
دوستان تمام این کارها رو کردم ولی مشکلم حل نشد هنگام نصب کردن vb در قسمت Add or Remove Programs گزینه Microsoft Visual Studio 6.0 Enterprise Edition ایجاد نمیشه

Mohammad.sweets
دوشنبه 20 آذر 1391, 18:59 عصر
چند تا راه داری...
1:خیلی سخته....بری تو ریجستر و تمام کلیدهای مربوط به ویژوآل رو پاک کنی....(اما ممکنه ولی نتیجش قطعی نیست)
2:خیلی ساده ویندوز عوز کنی....
این اروور ارور بدی هست .... به این راحتی ها از دستش خلاص نمیشی.....:ناراحت:
به نظرم ویندوز عوض کنی سنگین تری...........

majidbahrami
دوشنبه 20 آذر 1391, 18:59 عصر
دوستان تمام این کارها رو کردم ولی مشکلم حل نشد هنگام نصب کردن vb در قسمت Add or Remove Programs گزینه Microsoft Visual Studio 6.0 Enterprise Edition ایجاد نمیشه
اگه همه ی این راه ها رو رفته باشی ..... که پس باید برنامه ات مشکل داشته باشه..

یا بهترین روش نصب ویندوزه...شاید فایل سیستمی چیزی توسط ویروس پاک شده که به شما اجازه نصب برخی برنامه ها رو نمیده
من که میگم نصب ویندوز کنی ..

MohammadGh2011
دوشنبه 20 آذر 1391, 22:25 عصر
اگه اونطور که عرض کردم خدمتتون مشکل حل نشد اين رو بررسي کنيد:

PRB: "Unexpected Error; Quitting" When Starting Visual Basic
(http://support.microsoft.com/kb/189472)
:There are two known casues for this error
1
:Visual Basic cannot find one of the following two files needed to run
MSO97RT.DLL
MRT7ENU.DLL

2
You are trying to run Visual Basic from a network "Administrator" setup.