PDA

View Full Version : سوال: چکار کنیم که tooltip پایین نشانگر موس نمایش داده بشه نه زیر نشانگر ؟؟؟؟

mohsen gh
سه شنبه 23 شهریور 1389, 20:46 عصر
چکار کنیم که tooltip پایین نشانگر موس نمایش داده بشه نه زیر نشانگر ؟؟؟؟

ممنون از همتون

غلامرضا شریفی
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 10:39 صبح
پايين با زير چه فرقي ميكند

mohsen gh
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 14:17 عصر
پايين با زير چه فرقي ميكند
دوست عزیز اگه فرقی نداشتن اسمشون هم یکی بود اگه چیزی زیر دستت باشه حتما میگی پایین دستمه !!!!!!!!!!:متفکر:

Mani_rf
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 14:39 عصر
چکار کنیم که tooltip پایین نشانگر موس نمایش داده بشه نه زیر نشانگر ؟؟؟؟

ممنون از همتون

من هم منظورت را نفهمیدم :اشتباه:

mohsen gh
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 21:11 عصر
دوست عزیز وقتی نشانگر موس رو می بری روی یک کلید تول تیپ ظاهر میشه درسته ؟؟؟ حالا این تول تیپ دقیق می افته زیر نشانگر طوری که نشانگر می افته روی متن تول تیپ حالا من میخام کاری کنم که تول تیپ که ظاهر میشه یه کم پایینتر نشانگر موس ظاهر بشه همین

ali_najari
پنج شنبه 25 شهریور 1389, 00:42 صبح
دوست عزیز وقتی نشانگر موس رو می بری روی یک کلید تول تیپ ظاهر میشه درسته ؟؟؟ حالا این تول تیپ دقیق می افته زیر نشانگر طوری که نشانگر می افته روی متن تول تیپ حالا من میخام کاری کنم که تول تیپ که ظاهر میشه یه کم پایینتر نشانگر موس ظاهر بشه همین

شما کافیه مختصاتی که به ToolTip میدی رو با یه عددی جمع کنی تا پایین تر از موس قرار بگیره یعنی شما باید Location رو تغییر بدی و مختصات جدید بهش بدی

Saman_12
پنج شنبه 25 شهریور 1389, 01:38 صبح
شما کافیه مختصاتی که به ToolTip میدی رو با یه عددی جمع کنی تا پایین تر از موس قرار بگیره یعنی شما باید Location رو تغییر بدی و مختصات جدید بهش بدی
حالا این خاصیت کجا هست که من نمی بینمش؟(ToolTip که این خاصیت رو نداره! البته شاید به خاطر VS باشه چون مال من 2008 هست.)

ali_najari
پنج شنبه 25 شهریور 1389, 09:13 صبح
حالا این خاصیت کجا هست که من نمی بینمش؟(ToolTip که این خاصیت رو نداره! البته شاید به خاطر VS باشه چون مال من 2008 هست.)

دوست عزيز خاصيت location بصورت proprty نيست بلكه هنگامي كه شما دستور زير رو ميزني واسه نمايش Tooltip شما علاوه بر متن فرم مورد نظر و بعد point يا همون location بهش ميديد واسه نمايش يعني به اين صورت

ToolTip1.Show("your String", Me, _
Button1.Location.X + (Button1.Width / 2) + 5, _
Button1.Location.Y + Button1.Height + 10)