PDA

View Full Version : سورس نرم افزار مديريت مشاور املاک

omidrayaneh.68
سه شنبه 23 شهریور 1389, 21:18 عصر
نرم افزار مشاور املاک طراح و برنامه نویس : امید منتظری
با سلام خدمت شما دوستان گرامي امروز تو اين پست تصميم گرفتم نرم افزار مشاور املاک را که پارسال نوشته بودم را در اختيار بچه هاي برنامه نويس قرار بدم اميدوارم بتونم تو اين پست مفيد واقع بشم اگر سوالي در رابطه با اين برنامه داشتيد بپرسيد اين برنامه براي آسان کردن مديريت بخش هاي مختلف يک مشاور املاک نوشته شده است، تا کارهاي مورد نياز مدير از قبيل ثبت ، نمايش اطلاعات و... توسط برنامه انجام شود و ديگر نياز به دفترچه يادداشت براي نوشتن اطلاعات وجود نخواهد داشت و در اين صورت انجام کارهاي مديريتي سرعت بيشتري پيدا مي کند. اين برنامه توسط زبان برنامه نويسي C#‎‎‎.net (Visual Studio 2008) و پايگاه داده Sqlexpress که به همراه خود visual studio است نوشته شده است که کاربر را در مديريت يک مشاور املاک ياري ميرساند.اين برنامه داراي 22 فرم بوده و هر کدام امکاناتي را براي مديريت آسان کاربر در مشاور املاک را فراهم مينمايد البته برنامه هيچ احتياجي به اتچ کردن ندارد و به صورت خودکار با کدنويسي اتچ مي شود بعضي از اختيارات اين برنامه:
1- ورود به برنامه
در اين قسمت برنامه اولين مکاني است که کاربر با آن مواجه ميشود اين قسمت شامل دو قسمت ميباشد که کاربر براي وارد شدن به محيط برنامه مجبور به استفاده از يکي از اين قسمت ها ميباشد قسمت اول ورود مدير برنامه ميباشد که با وارد کردن اطلاعات صحيح خود از قبيل نام کاربري و شناسه ورود و انتخاب گزينه ي مدير قادر به تسلط کامل بر روي تمام برنامه ميباشد در قسمت دوم هم به همين صورت قبلي ميباشد فقط با اين تفاوت که کاربر عادي با امکانات محدود تري نسبت به مدير ميتواند با برنامه کار کند
2- صفحه اصلي برنامه
3- ثبت سفارشات(فرم فروش)
اين قسمت يکي از مهم ترين قسمت هاي اين برنامه ميباشد که هر شخص بتواند ملک مورد نظر خود را سفارش دهد در ابتدا با نوع درخواست مواجه مي شويم که به صورت پيش فرض به سه حالت فروش،رهن،اجاره،رهن و اجاره مي باشد همچنين وارد کردن قسمت هاي متراژ زمين و قيمت الزامي مي باشد
4- درخواست خريد
5- درخواست رهن و اجاره
6- قولنامه فروش
7- قولنامه رهن و اجاره
8- جستجو
در اين جا شما قادر به جستجو بر سه عنوان سفارشات،در خواست خريد و درخواست رهن و اجاره ميباشيد البته قسمت نوع سفارش بايد بر اساس يکي از موارد پيش فرض تنظيم شده باشد در اين فرم جستجو بر اساس ما بين دو مقدار محاسبه مي شود.
9- تعريف کاربران
10- اطلاعات ملک
11- مديريت اشکال زمين
12- اطلاعات خريدار و فروشنده
13- اطلاعات مربوط به مديريت سقف
14- اطلاعات مربوط به مديريت مناطق
15- اطلاعات مربوط به مديريت طبقات
16- اطلاعات مربوط به مديريت نماها
17- گزارش گيري
http://up.iranblog.com/Files/dfd0e5a29edd4ed2a784.JPG
http://up.iranblog.com/Files/e2d4d05601bd48f0af6c.JPGhttp://nci.pusku.com/up/9b9e0a6f6d15.jpg
http://up.iranblog.com/Files/987299415b4c42dba35a.JPG
http://up.iranblog.com/Files/723b2636dcd340d0a607.JPG

نام کاربري براي مدير:1
رمز عبور:1
اينم از لينک دانلود براي دايل آپي ها....
البته اميد وارم که شما دوستان اين برنامه را ارتقا بدهيد و در همين تاپيک قرار دهيد با تشکر فراوان از شما عزيزان

omidrayaneh.68
سه شنبه 23 شهریور 1389, 21:33 عصر
ادامه لینک دانلود ها

omidrayaneh.68
سه شنبه 23 شهریور 1389, 21:39 عصر
دیگه تمام اینم از بقیش ما را از نظراتتون بی نصیب نکنید

donny6202
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 05:07 صبح
برنامت خیلی خوب و کامل بود ، البته بازم جا داره ولی در هر حال خیلی خوب نوشته بودیش .

یه چند تایی اشکال به نظرم رسید :

توی گزارش گیریت از همه اطلاعات database توی اون زمینه گزارش میگیری ، شاید کاربر بخواد مثلا از جزییات قلنامه یه نفر پرینت بگیره ، خوب باید چی کار کنه ؟

توی قسمت تعریف کاربران ، وقتی میخوای یه کاربر رو حذف کنی ، یه messagebox میاد که کاربر با موفقیت حذف شد ، ولی خوب کاربر حذف نمیشه

وقتی میخوای نام یه کاربر رو عوض کنی ، نامش عوض نمیشه نام کاربریش عوض میشه و برعکس ، اسم این دو تا فیلد رو جا به جا تایپ کردی . بعدشم مگه نام کاربری رو تو دیتا بیس primarykey تعریف نکردی ؟ خوب اگه نکردی که اشتباه کردی ...

میلاد قاضی پور
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 06:45 صبح
من امتیاز خیلی خوب رو میدم . چون عالی حق پروژه ای هست که توسط یک توسعه دهنده کارکشته نوشته شده . پس بهترین امتیاز رو به این پروژه دادم . اما چند انتقاد :
چیدمان عناصر بسیار ضعیف و ابتدایی بود . شما هیچ جا از گروپ باکس استفاده نکردید و تکس باکسها یکیشون بالای درخت بود یکیشون افتاده بود گوشه حیاط یکیشونم رفته بود خونه همسایه .درسته که اصل کد نویسی هست اما اینا رو میگم چون منظور دارم آخر پست بهت میگم چرا .
ببینید شما باید از بلاهایی که سر من توی اون تاپیک پروژه دانشگاه اومد درس عبرت میگرفتید . مثلا انتقادهایی که از انکریپت نشدن اطلاعات شد یا خواصی که برای کنترلها باید در نظر گرفته میشد و یا عدم وجود دیتا اکسس لایر مناسب و ...
اما در مورد توسعه این پروژه . من خیلی خوشحال میشم قسمتی از یک پروژه بزرگ رو بدست بگیرم اما راستش شما باید خودتون پروژه رو به حدی برسونید که بگیم خب تا اینجاش نمره عالی رو گرفت . چه از لحاظ امنیت چه از لحاظ طراحی دیتابیس چه از لحاظ GUI و .. بعدش همه دور هم جمع بشیم ببینیم چه امکانات دیگه ای میشه بهش اضافه کرد هرکی یه تیکه رو برداره روش کار کنه . من خودم هم موقعی که پروژه دانشگاه رو گذاشتم تو سایت اول دلم میخواست کابرا ذوق و شوق نشون بدن برای توسعه اش . اما بعدش متوجه شدم ایرادات پروژه بیشتر از اونی هست که بشه رسوندش به یه سطح خوب و تیم ملی و ...
شاید این لطف بزرگ رو اساتید فروم میتونن انجام بدن که پروژه ای کاملا اصولی و عاری از اشتباهات رایجی که من و شما مرتکب میشیم بنویسن و ماها بزرگش کنیم . اما اگه ما خشت اول رو بد بذاریم و از بقیه بخواهیم پروژمونو توسعه بدن اون پروژه تا آخرش سوتی میشه . پیشنهاد من به شما کاری هست که خودم هم در حال انجامش هستم . شروع کنید و در مورد تمام قسمتها تحقیق کنید که چطور میتونه بهتر بشه و اصولی تر و آبرومندانه تر . بعدش پروژ رو در نسخه های مختلف در همین تاپیک قرار بدید . روزی میرسه که پروژه چیز دهن پر کنی میشه و قابل توسعه . ایرادات مهم رو برطرف کنید تا دیگران خودشون داوطلبانه به توسعه پروژه ترغیب بشن . موفق باشید دوست من .

omidrayaneh.68
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 12:03 عصر
درست عرض کردید جناب اوج بلند این برنامه نقص هایی داره یادم میاد این برنامه را برای درس مباحث ویژه نوشته بودم اما اگر وقت کردم میخام گسترشش بدم و ا کد های trigger برای ارتباط فیلد هام استفاده کنم امید وارم بتونم رو کمک شما حساب کنم
با تشکر فراوان

omidrayaneh.68
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 22:11 عصر
سلام بر شما دوستان خوب قصد دارم این برنامه را تا آنجایی که شده هوشمند و مجهز کنم البته به کمک شما دوستان عزیز نیازمندم امید وارم با انتقادات و پیشنهاداتون کمکی به پیشرفت این برنامه بکنید با تشکر از شما دوستان عزیز:لبخندساده:

arefba
پنج شنبه 25 شهریور 1389, 09:42 صبح
من امتیاز خیلی خوب رو میدم . چون عالی حق پروژه ای هست که توسط یک توسعه دهنده کارکشته نوشته شده . پس بهترین امتیاز رو به این پروژه دادم . اما چند انتقاد :
چیدمان عناصر بسیار ضعیف و ابتدایی بود . شما هیچ جا از گروپ باکس استفاده نکردید و تکس باکسها یکیشون بالای درخت بود یکیشون افتاده بود گوشه حیاط یکیشونم رفته بود خونه همسایه .درسته که اصل کد نویسی هست اما اینا رو میگم چون منظور دارم آخر پست بهت میگم چرا .

ا
.

یه سری استاندارد ها هستند برای استفاده صحیح از عناصر در سی شارپ (تکست باکس , گروپ باکس و ...) پیشنهاد تشکیل یه تاپیک برای بحث در این مورد رو میدم

omidrayaneh.68
پنج شنبه 25 شهریور 1389, 12:59 عصر
بله انشاالله به یاری خدا من به زودی این مشکلاتش را رفع میکنم و تو همین پست میزارم قبول دارم بعضی جا ها ضعیف کار کردن آخه اولین برنامم بود که ماله پارسال بود اما الان خیلی تو این زمینه ها قوی تر و پر تجربه تر شدم
با تشکر یا علی

salehbagheri
پنج شنبه 25 شهریور 1389, 14:37 عصر
بخش UI نرم افزار نسبتاً خوب کار شده! اگر کدها رو هم به صورت چندلایه می نوشتید بهتر بود.

یک مشکل بزرگ امروز از نرم افزارتون کشف کردم.

قضیه از این قراره که امروز، سرعت کامپیوتر به طور چشم گیری پایین اومده بود! پس از بررسی متوجه شدم که بیشتر از 46 پردازش در حال اجرا فقط برای نرم افزار شماست.

یعنی هربار که برنامه شما رو اجرا میکردم و سپس می بستم، پردازش تموم نمیشد و پس از بررسی متوجه شدم که شما فرم Loading رو در ابتدای برنامه Hide میکنید ولی هرگز اون رو نمی بندید ...

لطفاً اصلاحش کنید.

با تشکر

zayens
پنج شنبه 25 شهریور 1389, 16:31 عصر
اگر نظر من را هم بخوای بهت میگم در تحلیل برنامه کاری جامع و کامل انجام دادی.
البته مسلما نقدها و ایراداتی هم به کدها و استانداردنویسی برنامه وارد است که انشاالله در ورژن های بعدی برنامت اون را رفع خواهی کرد
salehbagheri فرمودند که:

یک مشکل بزرگ امروز از نرم افزارتون کشف کردم.
قضیه از این قراره که امروز، سرعت کامپیوتر به طور چشم گیری پایین اومده بود! پس از بررسی متوجه شدم که بیشتر از 46 پردازش در حال اجرا فقط برای نرم افزار شماست.
یعنی هربار که برنامه شما رو اجرا میکردم و سپس می بستم، پردازش تموم نمیشد و پس از بررسی متوجه شدم که شما فرم Loading رو در ابتدای برنامه Hide میکنید ولی هرگز اون رو نمی بندید ...
درسته بهتر بود در قسمت formclosing برنامه از کد

loading ld = new loading();
ld.Close();
Application.ExitThread();

استفاده میشد.
این مشکل با بستن فرم login هم بوجود میاد لذا بایدکد

Application.ExitThread();
در formClosing فرم login هم بکار بره.

* در قسمت کاربران من هرکار کردم نتونستم کاربر انتخابی را حذف کنم و در کل فرم کاربران بسیار ضعیف ساخته شده مثلا بهتر بود یه textBox برای تایید و تکرار رمز عبور اضافه میشد
لازم دونستم مطلب donny6202 را نقل قول کنم:

توی قسمت تعریف کاربران ، وقتی میخوای یه کاربر رو حذف کنی ، یه messagebox میاد که کاربر با موفقیت حذف شد ، ولی خوب کاربر حذف نمیشه
وقتی میخوای نام یه کاربر رو عوض کنی ، نامش عوض نمیشه نام کاربریش عوض میشه و برعکس ، اسم این دو تا فیلد رو جا به جا تایپ کردی . بعدشم مگه نام کاربری رو تو دیتا بیس primarykey تعریف نکردی ؟ خوب اگه نکردی که اشتباه کردی
* خیلی جالبه که بدونین وقتی میخواهیم کاربری بسازیم برای تعریف پسورد، کاراکترها به صورت * به نمایش درمیان و بعد از ثبت، در دیتاگرید پایین اون، همه مشخصات کاربر، حتی پسوردش را میشه دید و جالبه که پسوردها هشکد نمیشن.
* در فرم login و دیگر فرم ها کلید enter کار نمیکنه و حتما باید دکمه ی ثبت یا ... را با موس کلیک کرد.
بهتر بود در بعضی جاها از کدی مثل زیر استفاده میشد:

private void txtpass2_KeyDown(object sender, KeyEventArgs e)
{
if (e.KeyCode == Keys.Enter)
btnSave_Click(sender, e);
}
* بهتر بود به جای toolStrip در زیر نوار منوها، از آنجایی که همه تکراری و در نوار منو آمده بودند در گوشه ی راست
برنامه به صورت دکمه (برای دسترسی سریع) آورده میشدند.
برای اینکه نظربعدیم تکراری نباشه از اوج بلند نقل قول میکنم

چیدمان عناصر بسیار ضعیف و ابتدایی بود . شما هیچ جا از گروپ باکس استفاده نکردید و تکس باکسها یکیشون بالای درخت بود یکیشون افتاده بود گوشه حیاط یکیشونم رفته بود خونه همسایه
* نکته ی دیگه استفاده از کلمه ی "آپدیت" در فرم هاست که بهتر بود از کلمه ی "ویرایش" استفاده میشد
* دیتاگریدها اکثرا قابل ویرایش بودن و مثلا اگر ID اون را تغییر میدادین ، مثلا 5000 میذاشتین و آپدیت را کلیک میکردین اون وقت خبری از کد 5000 دیگه نبود و در دیتابیس غیب میشد
* این مشکلاتی بود که فقط در 10 دقیقه تونستم پیدا کنم و نمیدونم اگر برنامه به مرحله تست بره به چه مشکلاتی برخورد خواهد کرد

در آخر اضافه کنم که سعی کردم توی این چند دقیقه با تمام دقت، ایرادات کار را در بیارم و به سازندش هدیه کنم.

zayens
جمعه 26 شهریور 1389, 10:31 صبح
راستی یه چیز خیلی مهم
و اون اینکه در املاک معمولا چندین نفر در حال کار هستند. پس باید بتونه تحت شبکه برای چند کاربر اجرا بشه.
در ضمن textBox ها را هم محدود کن که بعضی جاها فقط بشه عدد یا فقط حروف وارد کرد.

تغییرات را که اعمال کردی برنامت را یه بار دیگه آپلود کن.
منتظریم

shima2006
جمعه 26 شهریور 1389, 10:54 صبح
جناب Zayens یه سوال برام پیش اومد!
Application.ExitThread با Application.ExitT چه فرقی داره؟!

jamali_yosef
جمعه 26 شهریور 1389, 12:31 عصر
سلام وقت بخیر
خیلی ممنون که سورس نرم افزار مشاور املاک رو تو سایت گذاشتین

zayens
جمعه 26 شهریور 1389, 17:49 عصر
جناب Zayens یه سوال برام پیش اومد!
Application.ExitThread با Application.Exit چه فرقی داره؟!
برای جواب این سوال اول باید یه توضیحی راجع به شیء Application بدم.
شیء Application متدی داره به نام Run.
در ابتدا باید به متد Run از شي Application توجه کنید.اين متد اجرای برنامه را به يک شي ديگر گره مي زند.
به طور پيشفرض اين شي فرم اول يا فرم اصلي برنامه است.
در واقع تا زمانی که اين شي برپاست، برنامه نیز در حال اجرا خواهد بود .
در اين حالت مهم نيست که چند فرم باز مي شود يا بسته،فقط تا هنگامي که اين شي در حال اجراست و دستور
Application.ExitThread();از اين شي (که از ApplicationContext ارث برده شده است) فراخواني نشده است اين برنامه وجود دارد.
پس میشود گفت: کار این کد بستن کل برنامه است. در واقع کل برنامه را با تمام progressهای مربوطه به یکباره میبندد.
یعنی با اجرای این دستور حتی رويداد هاي FormClosing و FormClosed نيز اجرا نمي شوند.
در ویندوز ،برنامه ها طبق رویدادها پابرجا هستند.
در واقع Application.Run یک حلقه ی پیغام ایجاد می کنه (Message Loop) که تا زمانی که لازم است ادامه پیدا می کند.
به طور معمولی برنامه ها، با پیغام WM_QUIT در win32 متوجه زمان خروج شده و اقدام به بسته شدن خودشون می کنند.
متد Exit هم پیغام پایان رو ارسال می کنه و عملا بعد از Proccess کردن این پیغام، از Loop خارج می شود
ولی وقتی متد ExitThread فراخوانی می شود،عملا loop شکسته شده و برنامه به یکباره پایان می پذیرد
(بدون ایجاد فرصت پایان دادن به برنامه در صورت نیاز)

shima2006
جمعه 26 شهریور 1389, 18:19 عصر
به نظر شما استفاده از کدوم یکی بهتره؟!

zayens
شنبه 27 شهریور 1389, 21:38 عصر
به نظر شما استفاده از کدوم یکی بهتره؟!
برنامه هایی را که میخواهید فورا بسته و تمام عملیات برنامه فورا قطع شوند و حجم برنامه
و prgress نیز بالاست از exitThread استفاده نمایید.

:لبخندساده: واقعیتش اگه میخواین برنامتون کامل بسته بشه بهتره از همین دستور استفاده کنین
من خودم همیشه از این کد استفاده میکنم. مگه اینکه بخوام formClosing یا formClosed هم اجرا بشن
که در این صورت هم از()this.Close استفاده میکنم و ()Application.Exit زیاد به کارم نمیاد!

aras_r2003
یک شنبه 11 مهر 1389, 11:43 صبح
سلام
پروژه خوب و جالبي بود،اما متاسفانه چون با اصول OOP نوشته نشده تغييرات توي اون سخته،اگه به صورت لايه اي مي نوشتيد خيلي بهتر بود،به عنوان مثال من الان ميخوام يه Connection string رو عوض كنم بايد صد جارو تغيير بدم.
بازم تشكر

reza4359
یک شنبه 11 مهر 1389, 20:33 عصر
موقع extract به دیتابیس گیر میده و دیتابیسو extract نمیکنه حالا باید چه کار کنم اگه میشه دیتابیسشو یه بار آپلود کنید یا فایل کاملشو رو یه سرور واسه دانلود بزارید

hossinpour
جمعه 16 مهر 1389, 18:13 عصر
با عرض سلام و خسته نباشید
خذمت دوست خوبم ممنونم از شما با این برنامه خوبتون واقعا لذت بردم خسته نباشید
اما من نتونستم برنامه اجرا کنم که باعث تاسف هستش خیلی ممنونم می شم کمکم کنی تو اتصال بر قرار کردن با پایگاه داده مشکل دارم.

ممنونم می شم کمکم کنی

reza4359
شنبه 17 مهر 1389, 11:33 صبح
با عرض سلام و خسته نباشید
خذمت دوست خوبم ممنونم از شما با این برنامه خوبتون واقعا لذت بردم خسته نباشید
اما من نتونستم برنامه اجرا کنم که باعث تاسف هستش خیلی ممنونم می شم کمکم کنی تو اتصال بر قرار کردن با پایگاه داده مشکل دارم.

ممنونم می شم کمکم کنی
لطفا برنامه رو تصیح کنید دیتابیسش extract نمیشه

csharpprogramer88
شنبه 17 مهر 1389, 20:55 عصر
سلام omidrayaneh.68
خسته نباشيد
بعضي از دوستان ايراد هايي را براي بهتر شدن برنامه گرفتن ولي در مجموع انگاري همه از اين نرم افزار راضي هستند
فقط يك سوال ، شما براي تحليل اين سيستم چه كار هايي انجام داديد .آيا الان چيزي مثل دااكيومنت هم داريد ؟
لطف كنيد و يك پست هم براي تحليل اين سيستم بزنيد و اگر داكيومنت داريد حتما بگذاريد تا با تحليل اين سيستم هم آشنا شويم
با تشكر

ferixian
دوشنبه 19 مهر 1389, 02:19 صبح
سلام
اگه میشه کمکم کنید
من user pass رو 1 وارد میکنم ولی به سرور وصل نمیشه و error میده
لطفا راهنماییم کنید
ممنون

هوشمندی
سه شنبه 27 مهر 1389, 12:07 عصر
سلام
از سورس شما سپاسگذارم
در این فرمها چگونه فایل resx را اضافه کرده اید که در پروژه قابل دیدن هست؟(اگر سوال ابتدائی هست معذرت می خواهم)

omidrayaneh.68
پنج شنبه 06 آبان 1389, 18:36 عصر
با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان گرامی اگر کمی دیر جواب سوالاتتون را میدم ببخشید بنده یک شهر دیگه کارشناسی قبول شدم و این روزا درگیر درس ها هستم
در رابطه با دیتابیس باید بگم که من چک کردم مشکلی نداشت دوست عزیز اگر در سیستم شما اجرا نشده مطمئن باشید ایراد از ویژوال استودیوتون هست که قسمت SQLExpress آن به درستی نصب نشده است و اون را به درستی نصب کنید یا ویژوال را کلا عوض کنید نسخه 2008
در رابطه با تحلیل بنده در اسرع وقت یک تحلیل جامع برای این نرم افزار قصد دارم انجام بدم و اونو توی همین تاپیک میزارم
در رابطه با فایل resx تا اونجایی که یادمه بنده این فایل را نساختم و خود نرم افزار ویژوال این فایل را ساخته اما اگه شما میخایند فایلی را به پروژه اضافه کنید باید از منوی فایل Add بعد Existing را انتخاب کنید و فایل را به پروژه منتقل کنید

csharpprogramer88
شنبه 08 آبان 1389, 21:23 عصر
در رابطه با تحلیل بنده در اسرع وقت یک تحلیل جامع برای این نرم افزار قصد دارم انجام بدم و اونو توی همین تاپیک میزارم

دوست عزيزسلام
تشكر كه به اين درخواست توجه كرديد
من بي صبرانه منتظر يك تحليل جامع و كامل از نرم افزار شما هستم .:تشویق::کف:
با تشكر

abolfazlsadeghi
یک شنبه 27 شهریور 1390, 16:22 عصر
اقا این ها را بخش بخش کردید برای دانلود من چطور روی سیستمم نصب کنم و چوطر استفاده کنم

omidrayaneh.68
سه شنبه 10 آبان 1390, 23:30 عصر
77304
77305
77306
77307
http://barnamenevis.org/images/misc/pencil.png

omidrayaneh.68
شنبه 05 آذر 1390, 22:40 عصر
با عرض سلام
از دوستان و برنامه نویسان گرامی درخواستی دارم من میخام برنامم را به صورت شی گرایی البته با امکانات خیلی زیاد تر و کد نویسی کمتر تبدیل کنم اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره راهنمایی کنه راستی دوستان قرار شد این برنامه را ارتقاء بدید! و تو همین پست بذارید تشکر

mohammad.jafari.85
یک شنبه 13 آذر 1390, 17:03 عصر
از شما به خاطر این برنامه ممنونم

ali_habibi1384
دوشنبه 14 آذر 1390, 16:55 عصر
خوب بود اما بهتر بود در نوشتن كد برنامه از تكنيكهاي برنامه نويسي هم استفاده ميكردي منظورم لايه اي كردن برنامه بود، DataAccess, UI و Logic تقسيم ميكردي .و علاوه بر سرعت نظم هم ميبخشيدي.
پيشنهاد ديگه اي كه دارم هميشه در اول برنامه بعد از ورود يوزر پسورد كانكشن باز شده رو به فرمهاي ديگه پاس بديد و از همون استفاده كنيد.درضمن فرم لاگين شما پس از ورود بسته نميشه!
باگهاي خورده ريزه زياد داره اما جون ما از برنامه شما استفاده نميكنيم مهم نيست مهم ياد گرفتن چيزي از اين برنامه است.

steriuobahar
شنبه 20 اردیبهشت 1393, 00:27 صبح
یوزر و پیوردش چنده؟؟

omid nasri
شنبه 20 اردیبهشت 1393, 12:01 عصر
اگه کمک خواستی خوشحال میشم کمک کنم ، در رابطه با شبکه کردن برنامه .
omid8nasri@yahoo.com