PDA

View Full Version : فعال یا غیر فعال بودن یک کامند باتون در سابفرم با توجه به یک شرط

emami.sie
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 10:31 صبح
با سلام خدمت دوستان
آیا امکانش هست در سابفرم نمونه (فرم پرسنل) زمانیکه مثلا استان برابر تهران باشه دکمه پرینت فعال و در غیر اینصورت غیر فعال باشه
ممنون می شم اگه نمونه رو اصلاح بفرمایید
یا علی

smderfan
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 11:10 صبح
سلام
شما مي تونيد كنترل خودتون رو بر روي دكمه چاپ قرار بديد و در زماني كه شرط شما برقرار نباشد عمليات چاپ صادر نشود و پيام مربوطه صادر گردد.

emami.sie
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 11:16 صبح
سلام
شما مي تونيد كنترل خودتون رو بر روي دكمه چاپ قرار بديد و در زماني كه شرط شما برقرار نباشد عمليات چاپ صادر نشود و پيام مربوطه صادر گردد.

با تشکر
این فقط یک نمونست و من می خوام بدونم این کار شدنی هست یا نه، آیا می شود در یک سابفرم یک کامند باتون با توجه به شرط فعال یا غیر فعال بشود یا خیر... (این امکان در تکس باکس و کاندیشن فرمتینگ آن وجود دارد و آیا برای سایر اشیاء هم می توان این کار را انجام داد؟؟؟)
اگه جواب مثبته لطفا فایل رو اصلاح بفرمایید...
اگه این کار شدنی باشه یکی از مشکلات عمده من حل می شه،
با تشکر و امتنان

ARData
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 11:24 صبح
سلام اگه به مشکل خوردید اعلام کنید !

emami.sie
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 11:41 صبح
سلام اگه به مشکل خوردید اعلام کنید !

خیلی متشکر از لطفون
ببینید فرض کنید من یک سابفرم دارم با یک دکمه ثبت، زمانی که کاربر دکمه ثبت رو می زنه چندین پروسه روی همون رکورد انجام می شه (پس برای هر رکورد من باید یک دکمه ثبت داشته باشم)، یعنی من نمی تونم اون رو خارج از سابفرم و روی فرم اصلی داشته باشم...
می خوام اگه امکانش هست دکمه داخل خود سابفرم باشه و عملیاتی که شما روی دکمه پرینت انجام دادید در داخل خود سابفرم اتفاق بیفته
آیا شدنیه؟
ممنون
فعلا

emami.sie
یک شنبه 28 شهریور 1389, 07:51 صبح
با سلام
خودم یه جوری حلش کردم (با استفاده از رویداد on current)
ممنون از دوستان
یا علی