PDA

View Full Version : سوال: کنترل ListView با SendMessage!

Saman_12
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 15:43 عصر
سلام.
من میخوام آیتم های یک لیست ویو از یک برنامه دیگه رو دست کاری کنم.این کار رو با SendMessage میشه انجام داد ولی مشکل من خوندن متن یک آیتم هست باید یک استرکچر رو به تابع بفرستم تا کار کنه ولی کار نمیکنه.:متعجب:
کسی میدونه چطوری میشه متن یک آینم از لیست ویو رو با SendMessage خوند؟؟
با تشکر.

Saman_12
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 18:25 عصر
دوستان یعنی هیچ کس تاحالا این کار رو نکرده که به من هم آموزش بده؟:کف:
اگه اطلاعاتی در این مورد دارید تو رو خدا دریغ نکید خیلی دوست دارم بدونم چطوری میشه این کار رو کرد!:گریه::افسرده:
یکی بیاد کمک کنه!:گریه:
Please Help Me! :ناراحت: :گریه:

Saman_12
پنج شنبه 25 شهریور 1389, 14:13 عصر
تا حالا یک چیزایی فهمیدم مثل تغییر تکست یه ایتم یا اظافه کردن یه ایتم و خوندن تعداد حروف تکست هر ایتم اما هنوز نمی تونم تکست یه آیتم رو بخونم!:گریه:
کسی نیست کمک کنه؟:افسرده:
کمک:گریه:

Saman_12
جمعه 26 شهریور 1389, 23:49 عصر
بابا مغزم داره منفجر میشه بس که نشستم و راه های مختلف رو امتحان کردم.:عصبانی++:
تو رو خدا نگاه کن 53 بار این تایپیک دیده شده ولی جزء درخواست از طرف من سود دیگه ای نداشه.(اینم که سود حساب نمیشه.)یعنی تا حالا کسی نخواسته این کار رو بکنه؟:گریه:
آیا کسی هست مرا یاری رساند؟؟؟:افسرده:

mahdi1373
شنبه 27 شهریور 1389, 01:38 صبح
یک کدی بود که نام برنامه ات رو از لیست باکس task Manager حذف میکرد. اونو دیدی؟ روش کار کردی؟

Saman_12
شنبه 27 شهریور 1389, 12:18 عصر
اونی که برای 6 بود رو دیدم اون با Hook کار میکنه.
اگه برای دات نت این کد هست ممنون میشم آدرس بدی یا اینکه همین جا بزاری.(چند وقت پیش خودم یکی توی نت دیدم اما کار نمی کرد.)
من می خوام با SendMessage یک کاری شبیه این رو بکنم که لازم تکست ایتم ها رو بخونم .تا اینجا فهمیدم که باید یک استرکچر به تابع بفرستم ولی بقیش رو نمی دونم.

mahdi1373
شنبه 27 شهریور 1389, 21:35 عصر
سعی میکنم همونو روش ککار کنم و تبدیلش کنم به دات نت. اگه شد میدمش بهت.
هوک هم خوبه ها، چرا از اون راه نمیری؟

Saman_12
یک شنبه 28 شهریور 1389, 01:10 صبح
دست درد نکنه نمی خواد خودت رو به زحمت بیندازی همین که توی این تایپیک شرکت کردی برای من خیلی ارزش داره.:قلب:

والا اگه راستش رو بخوای علاقه من به برنامه نویسی هم ار همون هوک کردن شروع شد , یه چند تا مطلب در موردش خوندم اما چیز زیادی نمی دونم چون در این زمینه نمونه کدی که قابل فهم باشه کم هست(من که اصلا ندیدم!) برای مثال یک نمونه که بیاد و پیغام بسته شدن برنامه رو هوک کنه (مثلا قبل از به مقصد رسیدن پیام بیاد و جای پیام رو جابه جا کنه یا اینکه پیام رو نادیده بگیره.) این یک نمونه ساده هست و کاملا قابل فهم ولی توی نت این مطلب وجود نداره!:متعجب:

نتیجه گیری این شد که به دلیل کم بود منابع اطلاعات من در باره هوک کردن فقط در حد حرف هست نه بیشتر!:افسرده:

mahdi1373
یک شنبه 28 شهریور 1389, 01:47 صبح
:قلب::قلب::قلب: