PDA

View Full Version : آیا امکان ساختن برنامه ای مخصوص وب هست که بدون نیاز به مرورگر اجرا بشه؟

ali zi zeperto
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 16:07 عصر
سلام
سوالم اینه که میخوام برنامه ای برای وب بسازم که بدون نیاز به مرورگر اجرا بشه.من با php اینکار رو می کنم منتها اونطوری برنامه مرورگر همیشه باید باز باشه و یه جورایی وابسته ام به مرورگر.آیا با جاوا امکانش هست؟مثلا یه فرم بسازم که با زدن یه دکمه محتویات سایت مورد نظرم رو بگیرم و بعد با یکی دیگه یه قسمت دیگه رو اجرا کنم.اگر هست مشخصا دنبال یادگرفتن چه قسمتی باید برم؟
ممنون

jlover
یک شنبه 28 شهریور 1389, 00:14 صبح
این برنامه ای برای وب بسازم که داستانش فرق میکنه! میشه سمت وب یا web based
اما اگه میخواید اطلاعات یه صفحه ی اچ تی ام ال رو مثلاً توی یه pane بار کنید (قسمت دوم سوالتون)، خب بله، فکر میکنم زبونهای همه منظوره ی دیگه هم که برای تولید برنامه های کاربردی application به کار میرن ین امکان رو دارن..
کلاس JEditorPane برای نمایش یه صفحه ی وب میتونه مورد استفاده قرار بگیره، بسته ی java.net هم احتمالا به کارتون بیاد (میتونید به really big index برید و خودآموزهای مربوطه رو پیدا کنید)

اگر هم خیلی خواستید وارد جزئیات نمایشی بشید، بسته ی javax.swing.text یا javax.swing.text .html

در کل سعی نکنید جایگزینی برای مرورگر بسازید که کار کوچیکی نیست! اما در کل میتونید با برنامه ی کاربردیتون با وب ارتباط برقرار کنید