PDA

View Full Version : سوال: نحوه معرفی منوهای اصلی سایت به گوگل

ali_shmki
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 21:15 عصر
با سلام . من چه طور میتونم سایتم رو از نظر SEO طوری طراحی کنم که بخش های اصلی سایت در نتایج جستجوی گوگل مشاهده شود؟ مطابق شکل:

hamid_rezas
جمعه 26 شهریور 1389, 23:47 عصر
این مساله راه حلی نداری اینکه دستی اینکارو بکنی - تنها راه حلی که داره میتونی لینکاتو که اونجا اضافه شده کم کنی. یعنی پاک کنی.
بقولی مرتب کنی.
این مساله را جستجوها در گوگل و محبوبیت سایت تعیین میکنه خود گوگل.
خلاصه کلام بیخودی دنبالش نگرد دست ما نیست. من خودم یک موقع همین برام سوال بود تحقیق کردم تو سایتهای انگلیسی زبان و به این نتیجه رسیدم. دقیقا جوابی مشابه جواب وجود داشت براش. یکی از مسئولان گوگل گفته بود که اینکار بطور اتوماتیک انجام میشه.
پس رنک سایتتو ببر بالا. و خوب طراحی کن.SEO friendly.
-------------
سایت من:
http://www.sadooghi.co.cc/

ali_shmki
شنبه 27 شهریور 1389, 09:36 صبح
مرسی از جوابی که دادید. فقط میخوام بدونم این امکان، اسم خاصی نداره که من بتونم یه تحقیقی دربارش داشته باشم؟

emad_67
شنبه 27 شهریور 1389, 09:57 صبح
مرسی از جوابی که دادید. فقط میخوام بدونم این امکان، اسم خاصی نداره که من بتونم یه تحقیقی دربارش داشته باشم؟

در مورد sitelink جستجو کنید.

mahallat
سه شنبه 30 شهریور 1389, 13:23 عصر
با سلام
سایتت را توی گوگل وب مستر ثبت کن اونجا گزینه سایت لینک را می بینی و اگر گوگل خودش تشخیص بده معماری سایتت این قابلیت را داره اونجا اضافه می شه.

chaalesh
چهارشنبه 31 شهریور 1389, 10:02 صبح
برای این منظور سعی کنید در انتهای تمامی صفحات با عنوان مناسب به این موارد لینک بدهید
در بخش head صفحات نیز با استفاده از تگ link این دسته بندی ها را به موتورها اعلام کنید