PDA

View Full Version : سوال: چطوري ميتونم بدون استفاده از oledb conection اطلاعاتم رو درج و...

shahbazi_king
پنج شنبه 25 شهریور 1389, 17:12 عصر
سلام
من قبلا براي ثبت اطلاعات در ديتا بيس اكسسم از oledb conection استفاده ميكردم ولي الان ميخوام صرفا با استفاده از كد اينكار رو انجام بدم كه جواب نميده
سورس هاي موجود در برنامه ها روديدم ولي جواب نداد لطفا بهم بگيد چطوري ميتونم بدون استفاده از oledb conection اطلاعاتم رو درج حذف و ويرايش كنم.

shahbazi_king
پنج شنبه 25 شهریور 1389, 18:18 عصر
سلام
من قبلا براي ثبت اطلاعات در ديتا بيس اكسسم از oledb conection استفاده ميكردم ولي الان ميخوام صرفا با استفاده از كد اينكار رو انجام بدم كه جواب نميده
سورس هاي موجود در برنامه ها روديدم ولي جواب نداد لطفا بهم بگيد چطوري ميتونم بدون استفاده از oledb conection اطلاعاتم رو درج حذف و ويرايش كنم.
چراهيچ كس چيزي نمي گه
help me
:اشتباه:

محسن شامحمدی
پنج شنبه 25 شهریور 1389, 18:30 عصر
چطوري ميتونم بدون استفاده از oledb conection اطلاعاتم رو درج حذف و ويرايش كنم.
یعنی چی؟
بالاخره برای اتصال به دیتابیس و اجرای query هاتون به یک connection نیازه دیگه حالا شما از oleDb خوشت نمی یاد؟
می تونی از AdoDb استفاده کنی
ضمنا توضیح بیشتراز شما = اطلاعات بیشتر از ما

mostafa_shoakry
پنج شنبه 25 شهریور 1389, 18:33 عصر
سلام
سوالتونو دقیق تر بپرسین تا جواب بگیرین!!
یکی اینارو به خود شما می گفت چی جواب می دادین؟ :لبخند:
اگر خطایی در بر باشه نوع خطا،کدی که استفاده می کردین و .....
سوالتون کاملا نا مفهومه!!!!!!! :گیج:

shahbazi_king
شنبه 27 شهریور 1389, 11:37 صبح
سوالتونو دقیق تر بپرسین تا جواب بگیرین!!
یکی اینارو به خود شما می گفت چی جواب می دادین؟ :لبخند:
اگر خطایی در بر باشه نوع خطا،کدی که استفاده می کردین و .....
سوالتون کاملا نا مفهومه!!!!!!! :گیج:
سلام منظورم اينه كه ديگه كامپوننت oledb conection رو تو صفه نذاريم فقط كد بنويسم
من اين برنامه رو از همين سايت گرفتم كه بدون oledb conection به ديتا بيس وصل ميشه خودم كد مشابه اينو مي نويسم ولي جواب نمي ده؟!؟!؟!؟!؟!؟:متعجب:

shahbazi_king
شنبه 27 شهریور 1389, 11:40 صبح
یعنی چی؟
بالاخره برای اتصال به دیتابیس و اجرای query هاتون به یک connection نیازه دیگه حالا شما از oleDb خوشت نمی یاد؟
می تونی از AdoDb استفاده کنی
ضمنا توضیح بیشتراز شما = اطلاعات بیشتر از ما
سلام منظورم اينه كه ديگه كامپوننت oledb conection رو تو صفه نذاريم فقط كد بنويسم
من اين برنامه رو از همين سايت گرفتم كه بدون oledb conection به ديتا بيس وصل ميشه خودم كد مشابه اينو مي نويسم ولي جواب نمي ده؟!؟!؟!؟!؟!؟:متعجب:

محسن شامحمدی
شنبه 27 شهریور 1389, 12:35 عصر
شما از چه نسخه ای از ویژوال استودیو استفاده می کنید؟
از نسخه Express اون درسته؟
فکر می کنم کدنویسیش فرق داره نه؟
ما توی نسخه های پولی vs از این کد استفاده می کنیم:

System.Data.OleDb.OleDbConnection cnn = new System.Data.OleDb.OleDbConnection("Your Connection String");
System.Data.OleDb.OleDbCommand cmd = new System.Data.OleDb.OleDbCommand("", cnn);

cnn.Open;
cmd.CommandText = "drop table 091111111111";
cmd.ExecuteNonQuery();
cnn.Close;

Kurdia
شنبه 27 شهریور 1389, 12:41 عصر
نمی شه
باید توی یک فضای نامی چیزی قرار بدی

MSN_Issue
شنبه 27 شهریور 1389, 13:22 عصر
برای راحتی کار بهتره از فناوری (!) لینک (Linq) استفاده کنی ...
با این کدنویسی برای دیتا بیست تقریبا به یک پنجم میرسه ...
سعی کن حتما یادبگیریش ، منم تازه محوش شدم !