PDA

View Full Version : دعوت به همکاری در طراحی یک سایت فرهنگی

nima_8m
جمعه 26 شهریور 1389, 12:08 عصر
با سلام به دوستان عزیز
از طراحان وب سایت عزیزی که مایلند در یک طرح فرهنگی و همگانی شرکت کنند دعوت به همکاری می شود جهت اطلاع از کار به آدرس www.bookcrossing.blogfa.com مراجعه کنید .
لطفا در صورت تمایل پیغام بگذارید.
لازم به ذکر است این سایت بعدا با نام طراح آن منتشر میشود.

Asad.Safari
جمعه 26 شهریور 1389, 23:27 عصر
کار بسیار جالبی بود . من به شخصه خیلی دوست دارم چنین کاری بکنم : ولی می ترسم کتاب بیفته دست یه بجه که یا پارش می کنه و یا خط خطیش و یا کتاب بیفته دست لبو فروش که لبوهاش رو بذاره تو برگ های کتاب یا نون خشکی ها بیفتن به جون کتاب ها و یا یه سری آدم بیفتن دنبال این کتاب ها و جمعشون کنند و باهاش یک مغازه کتاب فروشی بزنند .

در کل حرکت خوبی است ولی به نظر من باز هم ایران آمادگی فرهنگی و اجتماعی لازم رو برای انجام این سری حرکت ها نداره .

موفق باشید

hamid_rezas
شنبه 27 شهریور 1389, 00:01 صبح
جالب بود. ولی فکر کنم تو ایران خیلی وقت ببره جا بیافته. فکر در این میان ممکنه کتاب رو ببره خونش و روش سبزی پاک کنه. یا یک رفتگر شهرداری یا مامور پارک اونو بندازه سطل آشغال.
حالا باید دید چی میشه...
(http://www.sadooghi.co.cc/)

nima_8m
دوشنبه 29 شهریور 1389, 23:01 عصر
سلام
ممنونن از نظر تون
ممکنه ممکنه شاید نمیشه اینجا ایرانه
با این چیزل کاری از پیش نمی بریم
اگه این طرح تو یه کشور جوان و با استعداد جا بیفته اگه این قشر جوان هر کودوم 5 جلد نا قابل به هم وطنشون هدیه بدن اگه 5 در 40.000.000 ضرب بشه و این عدد کم کم 3 دست بگرده ؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب چرا اینجوری فکر نکنیم
چرا نیمه پر لیوان رو نبینیم
چرا از یه کار فقط جنبه منفیش رو میبینیم
اینا رو کنار بذارید من از این اجتماع تحصیل کرده و متفکر و با استعداد کمک در جا انداختن این کار کردم شاید یکی یا دونفر فقط زحمت طراحی و بکشن بقیه باید کمک کنن جا بیفته و اگه بشه که هیچ کاری غیر ممکن نیست و حتمیه شمه به نتیجش و فرهنگسازیش فکر کنید
هزینه راه اندازی از من
طراحی(فقط یکی یا دوتا از شما) و تبلیغ در شبکه ها ی اجتماعی از شما
یاعلی