PDA

View Full Version : سوال: اشکال در ارسال فایل در آپدیت پنل

احمد سامعی
شنبه 27 شهریور 1389, 14:46 عصر
سلام

من می خوام فایل عکس در یک آپدیت پنل آزاکس ارسال کنم اما مقدار null به سمت سرور ارسال می شه در صورتی که اگر همین کنترل فایل آپلود و کلید ارسال از آپدیت پنل خارج کنم بدون مشکل ارسال می شه باید چی کار کنم این هم کدم ببینید مشکل از کجاست

<asp:Panel runat="server" style="width:350px; float:right" DefaultButton="btSendPhoto">
<asp:ScriptManager ID="ScriptManager1" runat="server"/>
<asp:UpdatePanel ID="UpdatePanel1" runat="server">
<ContentTemplate>
<div class="DRow">
<asp:FileUpload ID="ImgFile1" runat="server" />
<%--<input id="ImgFile" type="file" style="width:305px" runat="server"/>--%></div>
<div class="DRow">
<div style="float:right;"><asp:Button ID="btSendPhoto" runat="server" Text="ارسال عکس" OnClick="btSendPhoto_Click"/></div>
<div style="float:right; color:Red"><asp:UpdateProgress ID="UpdateProgress1" runat="server"><ProgressTemplate>در حال ارسال عکس لطفاً صبر کنید...</ProgressTemplate>
</asp:UpdateProgress></div>
</div>
<div class="DRow" style="width: 250px; height: 250px; text-align: center;">
<asp:Image ID="ImgPhoto" runat="server" ImageUrl="~/Images/Master/faghed.png"/>
</div>
</ContentTemplate>
</asp:UpdatePanel>
</asp:Panel>

Peyman.Gh
شنبه 27 شهریور 1389, 14:55 عصر
جستجو می کردید...
FileUpload با UpdatePanel سازگاری ندارد.

از AsyncFileupload استفاده کنید.

http://www.ASP.NET/ajax/ajaxcontroltoolkit/samples/asyncfileupload/asyncfileupload.aspx

احمد سامعی
شنبه 27 شهریور 1389, 19:58 عصر
ممنون اما گاهی آدم نمی دونه واقعاً با چه کلمه ای مشکل سرچ بزنه

دوم اینکه من تو پروژه ام از کنترلهای تولکیت آژاکس استفاده نمی کنم چون کل روند برنامه ام به هم می ریزه فقط از همون کنترلهای پیشفرض خود دات نت استفاده می کنم آیا راه دیگه ای هم داره ؟

faridprogrammer
شنبه 27 شهریور 1389, 22:16 عصر
سلام
این کنترل رو یه نگاهی بنداز. تا حالا ازش استفاده نکردم ولی امتحانش ضرری نداره!
http://en.fileuploadajax.subgurim.net/
همچنین میتونی سرچ کنی
ajax file uploader asp.net free
لینکای مفیدی گیرت میاد

احمد سامعی
شنبه 27 شهریور 1389, 23:56 عصر
ممنون کنترل خوبیه اما اشکالش اینکه اتوپست بک هست من می خوام زمان ارسال فرم دست کاربر باشه نه اتومات

آیا راه وجود نداره که از همین کنترل معمولی html برای بشه تو آپدیت پنل استفاده کرد ؟