PDA

View Full Version : سوال: انگار دلفی 2011 با اسم Delphi XE به بازار اومده؟؟

nilidelphi
یک شنبه 28 شهریور 1389, 14:08 عصر
با سلام
سایت Embarcadero تصاویری از ورژن جدید دلفی رو با اسم Delphi XE گذاشته بود و توضیحاتیم در این مورد داده بود که وقتی خوندم واقعا تعجب کردم اماناتی باور نکردنی
لینک هاشو براتون می زارم :
http://www.embarcadero.com/products/delphi?utm_source=Stackoverflow&utm_medium=banner&utm_campaign=Stackoverflow-banner-XE

http://www.embarcadero.com/products/delphi/why-delphi

http://www.embarcadero.com/rad-in-action/application-showcase

فقط یه سوال :
مگه قبلا گفته نشده بود که دلفی 2011 چندین سکو مثل ویندوز ،لینوکس و مکنتاش رو پشتیبانی خواهد کرد؟
ولی من در این سایت چیزی در این باره پیدا نکردم تا بخونم.

یکی از صدها امکاناتی که اضافه شده و نظر منو خیلی خیلی جذب کرد پشتیبانی از امکانات جدید ویندوز Azure که هنوز نیومده .

راستی کسی پک کامل همراه با کرک و آپدیت رو رو DVD داره یا جایی میشناسه که بشه تهیه کرد تا من بخرم؟
چون تو شهر ما این جور چیزا خیلی دیر میرسه اگه کسی لطف کنه و امکانش داشته باشه که برام بخره لطف کنه برام پیام بده اینم ایمیلم :
Nili_ORUsoft@yahoo.com
خیلی خیلی ممنون میشم.

امیدوارم لینک ها بدرد بخورند.

موفق باشید.

Felony
یک شنبه 28 شهریور 1389, 16:55 عصر
مگه قبلا گفته نشده بود که دلفی 2011 چندین سکو مثل ویندوز ،لینوکس و مکنتاش رو پشتیبانی خواهد کرد؟
فعلا خیر ، در موردش تو سایت بحث هایی شده ، قبل از زدن تاپیک جست و جو کنید .

راستی کسی پک کامل همراه با کرک و آپدیت رو رو DVD داره یا جایی میشناسه که بشه تهیه کرد تا من بخرم؟
فعلا نسخه آخر نیومده .

nilidelphi
یک شنبه 28 شهریور 1389, 20:45 عصر
من لینک ها رو مطالعه کردم و کانلا در جریان قرار گرفتم
با این اوصاف و با سرعت مزخرف اینترنت خانگی نمی تونم دانلود کنم و یه جورایی باید فعلا رو
XE خط بکشم.
آخه اینم بگم که من دلفی 2010 رو هم(البته نه دلفی Prism) نمی تونم پیدا کنم نصب کنم این جاها پیدا نمیشه.....!!!!!!
یه DVD دارم ولی دلفی 2010 نیتیو نیست عکس اتوران رو میزارم .
هنوز دارم از 2009 استفاده می کنم که FastReport هم روش نصب نمیشه؟؟؟؟

اگه میشه 2010 رو بهم برسونین.
با تشکر.

FiACKER
یک شنبه 28 شهریور 1389, 22:47 عصر
یکی از صدها امکاناتی که اضافه شده و نظر منو خیلی خیلی جذب کرد پشتیبانی از امکانات جدید ویندوز Azure که هنوز نیومده .

Azure ويندوز نيست!
تكنولوژي پردازش ابري هست.

براي دانلود هم ميتونيد بريد كافي نت

vcldeveloper
دوشنبه 29 شهریور 1389, 00:04 صبح
وقتی خوندم واقعا تعجب کردم اماناتی باور نکردنی
لینک هاشو براتون می زارم :
کدوم امکانش براتون باور نکردنی بود؟ چند تا از قابلیت های قبلی دلفی، مثل DataSnap آپدیت شدند، تعداد باگ برطرف شدند، مابقی هم مصحولات سایر شرکت ها ست که نسخه های خاصی شون با دلفی نصب میشه (مثل نسخه محدود شده AQTime, یا نسخه محدود شده FinalBuilder).

کلا این نسخه چیز چندان بخصوصی نداره. برای ما که از کرکش استفاده خواهیم کرد، خوبه، چون مجبور نیستیم بابت برطرف شدند چندتا باگ و آپدیت چندتا قابلیت چند هزار دلار بدیم، و به هر حال این نسخه پایداری و کارایی بهتری از دلفی 2010 داره؛ اما بدبخت اونایی که باید برای همچین چیزی 4000 دلار ناقابل تقدیم کنند!

BORHAN TEC
سه شنبه 30 شهریور 1389, 11:34 صبح
اما بدبخت اونایی که باید برای همچین چیزی 4000 دلار ناقابل تقدیم کنند! فکر می کنم که 4000 دلار مربوط به RAD Studio باشه نه دلفی! :متعجب:

مثل نسخه محدود شده AQTime, یا نسخه محدود شده FinalBuilder
میشه در مورد این دو یک توضیح مختصر بدین؟

vcldeveloper
سه شنبه 30 شهریور 1389, 22:20 عصر
فکر می کنم که 4000 دلار مربوط به RAD Studio باشه نه دلفی!
چیزی که الان دانلود می کنید و کرک می کنید، RAD Studio XE هست.

میشه در مورد این دو یک توضیح مختصر بدین؟
درباره خودشون یا محدودیت های این نسخه های ویژه شون؟ AQTime یکی از بهترین Profiler های موجود هست، و FinalBuilder هم یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت Build.

saeed_82
جمعه 10 دی 1389, 14:22 عصر
آقا کسی میدونه چرا تو دلفی XE حروف فارسی جداول در DBGrid نامفهوم دیده میشه؟
تو هر نسخه جدید دلفی یه دردسر تازه داریم

loo30fer
شنبه 11 دی 1389, 00:42 صبح
من چند هفته پیش که رفتم دلفی 2010 رو بخرم دلفی 2011 رو هم دیدم حالا دقیق نمیدونم نسخه XE بود یا نه اگه دوستان نیاز دارن برم باز نگاه کنم و براشون بخرم , ضمنا من دلفی 2010 و Prism رو دارم اگه بشه اینجا قرار داد براتون آپلود کنم و لینکش بذارم

aisuda
چهارشنبه 20 بهمن 1389, 03:08 صبح
آقا کسی میدونه چرا تو دلفی XE حروف فارسی جداول در DBGrid نامفهوم دیده میشه؟
تو هر نسخه جدید دلفی یه دردسر تازه داریم
ربطی به دلفی XE نداره، مشکل از جای دیگست.

nsco_nsco
چهارشنبه 20 بهمن 1389, 07:01 صبح
سلام مشکل شما از دلفی نیست بلکه از سیستم عاملتون هست و نصب نرم افزار لطفا به نکات کوچک بیشتر توجه کنید موفق باشید :قلب: