PDA

View Full Version : شمارش تعداد روز های خاص در گزارش تاریخ تا تاریخ

h_handsome1988
یک شنبه 28 شهریور 1389, 14:03 عصر
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم ، توی گزارش تاریخ تا تاریخ می خام تعداد روز هایی که فرد حاضر بوده را نمایش دهد ، از تابع dcount كه استفاده می کنم چون در قسمت domain نام جدول را وارد می کنم تعداد کل روزهای حاضر بودن شخص رو میده نه بین دو تاریخ مورد نظر ، لطفا راهنمایی کنید ، اینم فایل نمونه

ARData
یک شنبه 28 شهریور 1389, 15:21 عصر
فايل اصلاح شده .

h_handsome1988
یک شنبه 28 شهریور 1389, 19:54 عصر
دوست عزیز شما منظور من رو درست متوجه نشدی ، من می خام وقتی توی گزارش بین دو تاریخ را انتخاب می کنیم تعداد روز های حاضر بودن شخص در بین آن دو تاریخ ارجاع داده شود ، شما تغییر خاصی ندادید ، توی گزارش تعداد کل روزهای حاضر بودن فرد در تیبل اصلی را نشان می دهد و تغییر تاریخ ها تاثیری در تعداد روزهای حاضری ندارد

alirezabahrami
یک شنبه 28 شهریور 1389, 21:25 عصر
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم ، توی گزارش تاریخ تا تاریخ می خام تعداد روز هایی که فرد حاضر بوده را نمایش دهد ، از تابع dcount كه استفاده می کنم چون در قسمت domain نام جدول را وارد می کنم تعداد کل روزهای حاضر بودن شخص رو میده نه بین دو تاریخ مورد نظر ، لطفا راهنمایی کنید ، اینم فایل نمونه
سلام
نمونه اصلاح شده خودت را ببين!
موفق باشيد

h_handsome1988
دوشنبه 29 شهریور 1389, 09:52 صبح
*تشکر ویژه* ، آقای بهرامی

h_handsome1988
دوشنبه 29 شهریور 1389, 10:10 صبح
اینم نمونه کامل شده برای دوستانی که بعدا ممکنه از این تاپیک استفاده کنند، در نمونه اصلاح شده ی آقای بهرامی یک مورد کوچک در نظر گرفته نشده بود اونم شرط بله بودن مقدار متغیر [حاضر] بود

artin knight
چهارشنبه 15 آذر 1391, 20:50 عصر
اجرااااااااااااااا نمی کنههههههههههههههههههههههه ههه

h_handsome1988
چهارشنبه 15 آذر 1391, 22:06 عصر
تست شد دوباره ؛ اجرا میشه ، اگه مشکلی داشتید توضیح بدید