PDA

View Full Version : گفتگو: ثبت نرم افزار ... شرایط نرم افزارثبتی ...

ostovarit
یک شنبه 28 شهریور 1389, 18:08 عصر
با سلام و خسته نباشید
برنامه ای به زبان سی شارپ نوشتم یک بخش در آن به عنوان فیلم های آموزشی دارم که میخوام آموزش نرم افزار رو داخلش به نمایش بزارم ...
قصد دارم نرم افزار رو ثبت کنم ... آدرس سایت ثبت هم که ظاهرا اینه :www.softreg.ir (http://www.softreg.ir)
آیا اشکالی داره که این بخش فیلمهای آموزشی رو تکمیل نکنم و برنامه رو برای ثبت ارسال کنم؟

این جمله رو در سایت ثبت نرم افزار دیدم :
در صورتیکه در نرم افزار خود از آثار محتوایی نظیر کتاب، عکس، فیلم، پویانمایی، شعر، صوت، موسیقی و ... استفاده نموده اید، لازم است اطلاعات مربوط به هر اثر را بصورت جداگانه در قسمتی که در نرم افزار تعبیه شده است (اجزای محتوایی نرم افزار) وارد نمایید.

منظورشون چه فیلمیه ؟! فیلم آموزشی هم شامل میشه؟

در کل برنامه ای که برای ثبت می خوام ببرم باید چه خصوصیاتی داشته باشه؟

چه مراحلی رو دقیقا و به ترتیب باید طی کنم ...؟( در تاپیک های دیگه موارد مشابه بود ولی کامل نبود سایت خودشونم که ... )

میخوام این کار در کمترین زمان انجام شه هر راهنمایی که میتونه مفید باشه رو بفرمایید ممنون میشم

MEhdi Sobhani
یک شنبه 28 شهریور 1389, 18:52 عصر
با سلام و خسته نباشید
برنامه ای به زبان سی شارپ نوشتم یک بخش در آن به عنوان فیلم های آموزشی دارم که میخوام آموزش نرم افزار رو داخلش به نمایش بزارم ...
قصد دارم نرم افزار رو ثبت کنم ... آدرس سایت ثبت هم که ظاهرا اینه :www.softreg.ir (http://www.softreg.ir)
آیا اشکالی داره که این بخش فیلمهای آموزشی رو تکمیل نکنم و برنامه رو برای ثبت ارسال کنم؟

این جمله رو در سایت ثبت نرم افزار دیدم :
در صورتیکه در نرم افزار خود از آثار محتوایی نظیر کتاب، عکس، فیلم، پویانمایی، شعر، صوت، موسیقی و ... استفاده نموده اید، لازم است اطلاعات مربوط به هر اثر را بصورت جداگانه در قسمتی که در نرم افزار تعبیه شده است (اجزای محتوایی نرم افزار) وارد نمایید.

منظورشون چه فیلمیه ؟! فیلم آموزشی هم شامل میشه؟

در کل برنامه ای که برای ثبت می خوام ببرم باید چه خصوصیاتی داشته باشه؟

چه مراحلی رو دقیقا و به ترتیب باید طی کنم ...؟( در تاپیک های دیگه موارد مشابه بود ولی کامل نبود سایت خودشونم که ... )

میخوام این کار در کمترین زمان انجام شه هر راهنمایی که میتونه مفید باشه رو بفرمایید ممنون میشم
سلام
من خودمم از اون سایت زیاد چیزی سر در نیاوردم .
جالبتر این بود که برنامه رو ثبت میکنن ولی بعدا اگر کپی رایت رعایت نشه و ... چندان مسئولیتی ندارن و باید خودمون پیگیر همه کارها باشیم
اما یه جای سایت نوشته اگر برنامه ثبت نشده ای رو پخش کنید جرمه !!!

در مورد اون فیلمها هم دو بخش در سایتشون توضیح داده بود
یکی اینکه برنامه ای که ثبت میشه و مجوز میگیره زمان پخش نباید هیچ تفاوتی با برنامه ثبت شده داشته باشه و
مورد دیگه اینکه فیلم و عکس ومتن و ... احتیاج به تایید وزارت ارشاد!! (فکر میکنم ارشاد بود ؟؟!! ) هم داره .
موفق باشید .

ostovarit
یک شنبه 28 شهریور 1389, 19:21 عصر
یکی اینکه برنامه ای که ثبت میشه و مجوز میگیره زمان پخش نباید هیچ تفاوتی با برنامه ثبت شده داشته باشه و
مورد دیگه اینکه فیلم و عکس ومتن و ... احتیاج به تایید وزارت ارشاد!! (فکر میکنم ارشاد بود ؟؟!! ) هم داره .
موفق باشید .

فیلم اموزشی یا فیلم سینمایی؟ فیلمی که خودم ساختم هم تایید ارشاد میخواد؟ اونم اموزش نرم افزار؟؟؟

در مورد اینکه نرم افزار رو باید تکمیل بدیم حدس میزدم ...

اگر اونجوری باشه یک سی دی جداگونه بدا میدم به عنوان فیلم های آموزشی ...

شما ثبت انجام دادی کجا رفتی چه کردی مرحله به مرحله؟
ممنون

MEhdi Sobhani
دوشنبه 29 شهریور 1389, 01:59 صبح
فیلم اموزشی یا فیلم سینمایی؟ فیلمی که خودم ساختم هم تایید ارشاد میخواد؟ اونم اموزش نرم افزار؟؟؟

در مورد اینکه نرم افزار رو باید تکمیل بدیم حدس میزدم ...

اگر اونجوری باشه یک سی دی جداگونه بدا میدم به عنوان فیلم های آموزشی ...

شما ثبت انجام دادی کجا رفتی چه کردی مرحله به مرحله؟
ممنون
سلام
نه من هم عرض کردم که ثبت نکردم و فقط همون سایت رو خوندم .
در مورد فیلم اینجا ایرانه و آزادی زیاده ، منظورشون اینه که بالاخره باید چک بشه شاید یه جاییش یه مشکل سیاسی اخلاقی یا هرچیزی داشته باشه .