PDA

View Full Version : DirectX و زبان برنامه نویسیش

Sirus-v
یک شنبه 26 تیر 1384, 03:27 صبح
سلام

نمی دونم چرا تو این سایت هیچ کس جواب ادم رو نمی ده . دوستان عزیز . استادان من خود برنامه DirectX رو می خوام اگه میشه یه لینکی لطف بفرمایید و توضیح بدید که ایا واسه زبان C++ و VB فرق می کنه یا یکی هست DirectX ( منظور برنامشه ) . از دوستان خواهش می کنم هر چقدر هم که اطلاعاتشون تو این زمینه کم هست کمک بکنند تا بتونیم پیشرفت کنیم !!!! با تشکر

بابک زواری
یک شنبه 26 تیر 1384, 11:46 صبح
شما میتونید از سایت میکروسافت DirectX SDK رو دریافت کنید فکر کنم که باید مثالهایی هم داشته باشه

Sirus-v
یک شنبه 26 تیر 1384, 18:55 عصر
جدا" ممنون . ولی حجمش 165 مگابایت بود !! گزاشتم رو سرور دانلود بشه فردا برم بگیرمش . دوستان هم اگه توضیحی در این مورد می تونند بدن دریغ ننند ( یا یک مرجع مثل کتاب 3D Game Programming With C++ که هیچ جا پیدا نکردم !! )

omid_Ahmadi
یک شنبه 26 تیر 1384, 21:11 عصر
یه سری کتاب راجع به برنامه نویسی بازی های کامپیوتری در بخش فروشگاه هست که منابع خوبی در این مورد داره

بابک زواری
یک شنبه 26 تیر 1384, 23:32 عصر
بله در ضمن اگر با دلفی میخوای کار کنی یادمه که آقای کرامتی چند تا ابزار خوب در این زمینه داره
مثل DelphiX

Sirus-v
دوشنبه 27 تیر 1384, 00:35 صبح
مرسی دوستان نه در فروشگاه کتاب مورد نظرم نبود خوشبختانه در شبکه های P2P پیداش کردم . عنوان کتاب اینه :

C++ Advanced 3D Game Programming with DirectX 9.0.pdf

اگه کسی لازم داره بگه . من اپلودش کردم حجمش حدود 48 مگابایت هست . با تشکر

kochol
دوشنبه 27 تیر 1384, 09:26 صبح
سلام
اقا می شه رایت بزنی تو سی دی و به ما بدی من هم در عوض یه سری ایبوک دارم که برات می فرستم برای من مقدور نیست این همه اطلاعات را دانلود کنم اگه تونستی من ebook و خود directx sdk را می خواهم.

ebook هایی که من دارم هم لیستش این ها است

3D Game Engine Architecture
Apress, Net Game Programming With Directx 9.0 (2003)
Beginning Direct3D Game Programming, Second Edition
Distributed Artificial Intelligence In Computer Games
Game Theory and Industrial Organization
New Riders - Game Architecture And Design
Programming Role-Playing Games With Direcx 8.0(1105?) 90.0% Exist
Premier Press - Game Programming All In One(Windows, C, Directx, 991 pages) - 2002 ! - (by Laxxuss) 50.0% Exist

من می خواهم لیست ایبوک هامو کامل کنم و به قیمت خیلی ارزون بفروشم.

houman_bostani
سه شنبه 05 اردیبهشت 1385, 23:36 عصر
به این سایت هم یه سری بزن
تو قسمتDirectX موارد خوبی پیدا میشه :
www.c-sharpcorner.com

Mohammad_Mnt
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1385, 15:57 عصر
ببینین این کتاب ها به دردتون می خوره ؟
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=28329&page=16#635

اگه کتاب دیگه ای خواستین بگین تا براتون پیدا کنم
من عاشق گیم پروگرمینگ هستم ولی متاسفانه اصلا وقتشو ندارم :(

دانشمند جوان
جمعه 20 بهمن 1385, 00:18 صبح
عزیزان من
این سایت جهت پیشرفت رفقاتونه پس چرا اون اطلاعات و منابع و کتابها رو از هم پنهون می کنین . بابا در اختیار همدیگه بذارین تا جای رقابت هم باز بشه. من هم اون کتابها رو می خوام چطور می تونین بدست من هم برسونین ؟ چون من تو بازار اصلا کتاب بدرد بخوری نتونستم پیدا کنم. با تشکر که به حرفای من گوش کردید. bye
من منتظرم...

valipour1986
جمعه 20 بهمن 1385, 08:27 صبح
توی این وبلاگ می تونی ... مطالب پیوسته ای رو در مورد Game Programming با DirectX و Csharp بخونی ... در ضمن کتابها و Sample code های من هم روی وبلاگ هست : http://valipour.blogfa.com/