PDA

View Full Version : دريافت خطا در هنگام نصب کامپوننت

شیما.م
جمعه 22 فروردین 1382, 00:39 صبح
سلام دوستان
من چند تا کامپوننت دارم که موقع نصب خطا میده به این معنی که فایلDsgnIntf.dcu رو پیدا نمیکنه . من از دلفی 7 استفاده می کنم و فکر میکنم همین باعث خطا میشه چون کامپوننتها از نسخه های قبلی هستند.
عزیزان لطف کنند و من رو راهنمایی کنند.

مرسی[/b]

مهدی کرامتی
جمعه 22 فروردین 1382, 01:55 صبح
اگر سورس اون کامپوننتها رو دارید اونجایی رو که تو قسمت uses دنبال dsgnintf میگرده رو به DesignIntf تغییر دهید. فایل DesignInt.pas رو هم میتونید تو زیرشاخه‌های اونجایی که دلفی رو نصب کرده‌اید پیدا کنید. وقتی پیدا کردید اونو به فولدر Lib محل نصب دلفی کپی کنید.

amirrf
جمعه 22 فروردین 1382, 02:17 صبح
سلام،

از دلفى 6 در این زمینه تغییراتى‌صورت گرفته است،‌ از جمله تبدیل یونیت DsgnIntf به DesignIntf و خارج شدن بخش هایى از آن به یونیت هاى‌ جدیدى‌ مانند DesignEditors. و اینها از یونیتى‌ به نام Proxies استفاده کرده‌اند که کد آن در بسته‌ى DesignIDE.bpl قرار گرفته است و در نتیجه در زمان کامپایل به مشکل برمى‌خورید.
در نهایت، بعد از تصحیح نام یونیت‌ها باید بسته designide.dcp را به قسمت requires در بسته زمان-طراحى‌ خود (که رجیسترها را انجام مىدهد) ‌اضافه کنید.
توضیحات کاملتر در این مقاله:‌ What ever happened to Proxies.pas? (http://bdn.borland.com/article/0,1410,27717,00.html)

hamed darvishi
یک شنبه 08 خرداد 1384, 23:11 عصر
سلام
چطور میتونم یه کامپوننت جدید رو در دلفی استفاده کنم؟؟؟
:گیج:

javidtaheri
دوشنبه 09 خرداد 1384, 10:57 صبح
کامپوننت unit است یا یک فایل dpk مشخص کن بهت بگم

kamyar_kimiyabeigi
دوشنبه 09 خرداد 1384, 18:31 عصر
درود
همان طور که دوستان گفتن فایل مورد نظر را روی pc پیدا کن بعد در lib دلفی add کن
بدرود

Delphi Skyline
دوشنبه 09 خرداد 1384, 18:43 عصر
درود

بدرود

begin
end;

}
{

:mrgreen:

در ضمن اگر در نصب کامپاننت در دلفی 2005 مشکل دارید می تونم راهنماییتون کنم .