PDA

View Full Version : خبر: تعداد رکورد ها در اکسس

sajjad zeinalpor
دوشنبه 29 شهریور 1389, 11:02 صبح
سلام
ببینم هر جدول اکسس به صورت پیش فرض 1000 رکورد میگیره
برای افزایش تعداد رکورد ها باید چکار کرد
بعدش هم سقف تعداد رکورد ها چند تا است.
ممنون

M.T.P
دوشنبه 29 شهریور 1389, 19:32 عصر
سلام
من تا یک میلیون (حتی تعدادی هم بیشتر) رکورد رو تو یک جدول اکسس 2003 ذخیره کردم و مشکل نداشت.

xxxxx_xxxxx
چهارشنبه 31 شهریور 1389, 11:55 صبح
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=160592

ali190
چهارشنبه 31 شهریور 1389, 18:05 عصر
سلام
شما تعداد یک میلیون رکورد رو اعلام فرمودید
منظورتون از رکورد فقط سیر پیمایشی عمودیست یا حجم اطلاعلات در افق هم مهم است(تعداد فیلدها)
منظورتون از رکورد در یک جدول یا نه و برآیند رکوردها در چند جدول؟
ممنون

akbarg64
چهارشنبه 31 شهریور 1389, 21:30 عصر
سلام
منظورتون از رکورد فقط سیر پیمایشی عمودیست یا حجم اطلاعلات در افق هم مهم است(تعداد فیلدها)
منظورتون از رکورد در یک جدول یا نه و برآیند رکوردها در چند جدول؟
ممنون
سلام.ببخشید جسارته ولی
تعريف Record :
به هر سطر يك جدول كه اطلاعات مربوط به يك موجوديت را نشان مي‌دهد ، ركورد گويند.

ali190
چهارشنبه 31 شهریور 1389, 22:33 عصر
تعريف Record :
به هر سطر يك جدول كه اطلاعات مربوط به يك موجوديت را نشان مي‌دهد ، ركورد گويند.
خدا خیرت بده ، خیلی وقت دنبال تعریف رکورد میگشتم
چند تا کتاب رو خوندم ، چندتا سایت رو زیر رو کردم تا این که قسمت شد و شما گره از مشکلم گشودید:قهقهه:
مرد مومن من منظورم این بود که آیا تعداد فیلدهای یک جدول هم میتونه در حجم بانک تاثیر بذاره یا فقط تعداد رکورد ها فقط در این مسئله تاثیر گذاره؟
سئوال دومم هم این بود که وقتی میگن تعداد رکود یک میلیون یعنی تعداد رکوردی که در کلیه جدولها وجود داره؟(در کل بانک اطلاعاتی)
ممنون

akbarg64
پنج شنبه 01 مهر 1389, 11:52 صبح
خدا خیرت بده ، خیلی وقت دنبال تعریف رکورد میگشتم
چند تا کتاب رو خوندم ، چندتا سایت رو زیر رو کردم تا این که قسمت شد و شما گره از مشکلم گشودید:قهقهه:
مرد مومن من منظورم این بود که آیا تعداد فیلدهای یک جدول هم میتونه در حجم بانک تاثیر بذاره یا فقط تعداد رکورد ها فقط در این مسئله تاثیر گذاره؟
سئوال دومم هم این بود که وقتی میگن تعداد رکود یک میلیون یعنی تعداد رکوردی که در کلیه جدولها وجود داره؟(در کل بانک اطلاعاتی)
ممنون
خواهش میکنم قابلی نداشت.البته خود من هم خیلی سرچ کردم:شیطان: .شما میتوی امتحان کنی خوب.دو تا دیتا بیس بساز یکی توی یه جدولش 10 فیلد داشته باشه یکی 2 تا اونوقت میتونی ببینی که فرق میکنه یا نه.:اشتباه:.و هیچ ریکوردی ثبت نکن.بعد اون توی هر دو یه ریکورد مشابه ثبت کن.:متفکر::گیج::گیج::گیج:.امید وارم قاطی نکرده باشم.:چشمک:.البته عرض کردم که جسارت نباشه.

M.T.P
پنج شنبه 01 مهر 1389, 15:15 عصر
سلام علی جان...
حجم اطلاعات در هر رکورد هم 100% در حجم بانک تاثیر خواهد گذاشت ، بنده 1 میلیون رکوردی رو که عرض کردم در یک جدول با فیلدهای نام ، فامیل ، شماره تماس ، آدرس ایمیل و آدرس بود.
و اگه جدول فیلدهای کمتری داشته باشه قطعا حجم بانک هم کمتر میشه.
میتونید تست کنید ، از حلقه ها استفاده کنید و به تعداد دلخواه رکورد به بانک اضافه کنید و نتیجه رو بررسی کنید ، فقط باید موقع اضافه کردن رکورد در حلقه هیچ کنترلی به رکوردست متصل نباشه تا بتونید با سرعت بیشتری رکوردها رو Add کنید.