PDA

View Full Version : سوال: ریموت کردن بانک اپلود شده در هاست دیگر

roomezonline
سه شنبه 30 شهریور 1389, 11:42 صبح
سلام دوستان

ببخشید اگر هم مورد مشابه این تاپیک باشه من سرچ کردم و چیزی پیدا نکردم

سوال : بانک من در هاست ASPspider اپلود هست . حال من میخوام از بانک اپلود شده در سایت دیگه که www.somee.com استفاده کنم . چه جوری میتونم کانکشن رو واسه سایت aspspider تنظیم کنم

در واقع فایلهای ASPX روی هاست somee هستند و بانکم رو هاست ASPSPIDER .
چه جوری این دو را باهم مرتبط کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

maxpayn2
سه شنبه 30 شهریور 1389, 11:48 صبح
Connection String رو توی web.config روی دیتابیس مورد نظر ست کن

www.connectionstrings.com

roomezonline
سه شنبه 30 شهریور 1389, 11:55 صبح
Connection String رو توی web.config روی دیتابیس مورد نظر ست کن

www.connectionstrings.com (http://www.connectionstrings.com)

مرسی از جوابتون
اما مشکل من همین ست کردن کانکشن استرینگ هست
نمیدونم باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

roomezonline
سه شنبه 30 شهریور 1389, 14:19 عصر
دوستان عزیز خواهشا ً در صورت داشتن اطلاعات در این زمینه دریغ نکنند من منتظرم

Roia_del
سه شنبه 30 شهریور 1389, 14:24 عصر
سلام بانک اطلاعاتی شما یک نام سرور داره دیگه. البته IP ایش هم می تونه باشه:

ConnectionString شما باید مشابه زیر باشد:

Data Source=[ASPSPiderSQLServer],Initial Catalog=[DatabaseName];UID=[Username];PWD=[Password]

..continue

همچنین Data Source شما می تواند دارای پورت باشد.یعنی سرور SQL به غیر از پورت پیش فرض نصب شده باشد.
اون موقع Data Source شما مثل ASPSPiderSQLServer,1490 می باشد.(فرض پورت 1490) باشد.اگه از هاستینگ بپرسی بهت اسم سرور SQL یا IP ایش رو مدن. تو کنترل پنل هاستینگت هم می تونی پیدا کنی.

roomezonline
سه شنبه 30 شهریور 1389, 15:20 عصر
سلام بانک اطلاعاتی شما یک نام سرور داره دیگه. البته IP ایش هم می تونه باشه:

ConnectionString شما باید مشابه زیر باشد:

Data Source=[ASPSPiderSQLServer],Initial Catalog=[DatabaseName];UID=[Username];PWD=[Password]

..continue

همچنین Data Source شما می تواند دارای پورت باشد.یعنی سرور SQL به غیر از پورت پیش فرض نصب شده باشد.
اون موقع Data Source شما مثل ASPSPiderSQLServer,1490 می باشد.(فرض پورت 1490) باشد.اگه از هاستینگ بپرسی بهت اسم سرور SQL یا IP ایش رو مدن. تو کنترل پنل هاستینگت هم می تونی پیدا کنی.

توی سایت ASPSPIDER از sqlexpress 2005 استفاده میشه باید از همسن استفاده کنم . در ضمن من توی سایت گشتم چزی بنام sarver name ya ip sql یا چیزی تو این مایه های پیدا نکردم

Roia_del
چهارشنبه 31 شهریور 1389, 09:26 صبح
موقعی که می خواستی بانک اطلاعاتی رو تو AspSpider درست کنی. یعنی جایی ننوشته که مثلا اسم MSSQL Host چی هستش؟ (نکنه روی خودش local گذاشته که شما .\SQLExpress بزنی. که.در این صورت با پشتیبانی شون تماس بگیری کارت راه می افته و بهت آدرس ریموت میدن.

roomezonline
چهارشنبه 31 شهریور 1389, 11:05 صبح
موقعی که می خواستی بانک اطلاعاتی رو تو AspSpider درست کنی. یعنی جایی ننوشته که مثلا اسم MSSQL Host چی هستش؟ (نکنه روی خودش local گذاشته که شما .\SQLExpress بزنی. که.در این صورت با پشتیبانی شون تماس بگیری کارت راه می افته و بهت آدرس ریموت میدن.

نه چیزی ننوشته
در ضمن این هاست free هست فکر نکنم پشتیبانی جواب بده

mahallat
چهارشنبه 31 شهریور 1389, 13:11 عصر
واسه این کار همین کدی که دوستمون گذاشته را با مشخصات بانک روی سرور دیگر یعنی ip و نام و نام کاربری بانک پر کنید.

samiraaaa
چهارشنبه 31 شهریور 1389, 13:14 عصر
بهترین کار اینه که شما وب کانفیگتو اینجا قرار بدی تا بچه ها بگن کدوم قسمتاشو باید تغییر بدی

roomezonline
چهارشنبه 31 شهریور 1389, 13:24 عصر
بهترین کار اینه که شما وب کانفیگتو اینجا قرار بدی تا بچه ها بگن کدوم قسمتاشو باید تغییر بدی

این کانکشن استرینگی هست که من استفاده میکنم

<connectionStrings>
<add name="roomezonlinedb" connectionString="Data Source=.\SQLExpress;Persist Security Info=True;Integrated Security=SSPI;Initial Catalog=roomezoline1_dataorang2" providerName="System.Data.SqlClient"/>
</connectionStrings>

Roia_del
شنبه 03 مهر 1389, 10:51 صبح
این کانکشن استرینگی هست که من استفاده میکنم

ببینید کدی که شما نوشتید در Web.Config نه نام کاربری داره و نه پسورد. من هم چک کردم نمی شه از یک سرور دیگه به بانک اطلاعاتی که توی سرور ASPSpider مجانی هست وصل بشی باید از مدیریت سرور بخواهی تا این اجازه رو بهت بدن.اگه IP سرور یا DNS سرور SQL را نداشته باشی نمی تونی از سرور دیگه بهش وصل بشی..

mostang
یک شنبه 12 تیر 1390, 23:14 عصر
فکر کنم باید ip سرور دیتابیستو تو رشته اتصال وارد کنی.سایتت روی هر هاستی باشه فرقی نمیکنه مهم رشته اتصاله.