PDA

View Full Version : مشکل عجیب در ajax

m2148059
چهارشنبه 31 شهریور 1389, 07:52 صبح
سلام دوستان من می خوام همزمان از دو کنترل updatepanel و SliderExtender مربوط به ajax استفاده کنم برای این کار یک scriptmanaer به صفحه اضافه کردم و بعد دو کنترل مزبور رو به صفحه اضافه کردم و بعد که صفحم رو با ie اجرا می کنم توی ie که می ره این پیغام رو به من نشون می ده
AjaxControlToolkit requires ASP.NET Ajax 4.0 scripts. Ensure the correct version of the scripts are referenced. If you are using an ASP.NET ScriptManager, switch to the ToolkitScriptManager in AjaxControlToolkit.dll.
که اولا ajaxcontroltoolkit من 3.5 است نه 4 (ASP.NET من هم 3.5 است و با sp1) و دوما وقتی که بقول ایشون از toolkitscriptmanager استفاده می کنم این بار error میده که updatepanel نیاز داره به scriptmanager وقتی هم که جفتشو اضافه می کنم می گه که بین toolkitscriptmanager و scriptmanager باید یکیشون در صفحه استفاده بشن . من باید چی کار کنم ؟:عصبانی++:
راستی دوستان من این قضیه را با بقیه browser ها هم امتحان کردم در حالتی که scriptmanager می زارم رو صفحه پیغامی نمی ده ولی SliderExtender رو نشون نمی ده و در حالتهای دیگه که بالا گفتم بازم پیغام می ده .

aserfg
پنج شنبه 11 آذر 1389, 11:12 صبح
دوست گرامی مشکل شما عجیب نیست ! دات نت 3.5 با بعضی ورژنهای ajax toolkit مشکل داره . شما باید نسخه ای که با 3.5 مشکل نداره رو پیدا کنی . یه پروژه توی این سایت قبلا دیده بودم به نام web_institud یا یه همچین چیزی از تو ی پوشه bin پروژه یاد شده AjaxControlToolkit.dllرو بردارید .
موفق باشید .

m_parsa
یک شنبه 19 دی 1389, 09:35 صبح
من با اينكه از همان پروژه كپي كردم بازم مشكل دارم چه كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟

mehrdad201
یک شنبه 19 دی 1389, 12:23 عصر
از codeplex میشه ورژن مخصوص به فریم ورک رو دانلود کرد.

ricky22
یک شنبه 19 دی 1389, 13:05 عصر
سلام/
تنها کاری که باید بکنی اینه که به جای Script Manager از Toolkit Script Manager استفاده کنید.
از Codeplex دانلود کنید.