PDA

View Full Version : سوال: چطوروباچي شروع كنم؟

shpegah
چهارشنبه 31 شهریور 1389, 11:57 صبح
سلام دوستان
ممنون ميشم در انتخاب كمكم كنيد
من يك برنامه انبار براي يك شركت با دلفي تحت Sqlوشبكه اي نوشتم كه خيلي راضيندوبرايشان همه كار ميكند
منتها دارند خيلي بسطش ميدند روز به روز خواسته هاي غير انباريشان بيشتر ميشه من ميخوام بقيه اش را وب نويسي كنم تا يك چيزي هم از وب نويسي يادبگيرم تابه حال كار نكردم اولا بهتر است باچي شروع كنم كه سرعت كم نشودوثانيا بتوانم به مرور حرفه اي كاركنم؟

Nima0711
جمعه 02 مهر 1389, 00:34 صبح
سلام من برای شما 2 پیشنهاد دارم اگر شما می خواهید سایت های کاربردی بسازید بهتره از پیشنهاد شماره 1 استفاده کنید دد غیر این صورت یعنی می خواهید سایت های گرافیکی و زیبا طراحی کنید بهتره از پیشنهاد 2 رو بخونید در هر صورت پیشنهاد شماره 1 بسیار مفید تر است چون شما رو به یک وبمستر کامل تبدیل می کنه
#1:
شما بهتر اول از HTML شروع کنید در حین یادگیری HTML شروع به یادگیری CSS کنید این 2 پایه و اساس برنامه نویسی تحت وب هست ، شما بعد از یادگیری این 2 می تونید شروع به یادگیری PHP کنید و به عنوان مکمل PHP می تونید کار با پایگاه داده ها را فرابگیرید (MYSQL) در ضمن پیشنهاد می کنم چند زبان اسکریپتی را نیز فرابگیرید نظیر جاوااسکریپت ، وی بی اسکریپت
#2:
باز به شما توصیه می کنم HTML و CSS را فرابگیرید ، بعد از این 2 دوره شروع به فراگیری FLash (مخصوصاً قسمت اسکریپت نویسی ) و در حین کار خود را در برنامه های گرافیکی نظیر PhotoShop , Corel , Photo Impact به یک اوپراتور حرفه ای تبدیل کنید
موفق باشید یا علی
انجمن بچه های جنرالی:
http://Forum.Genral.ir (http://forum.genral.ir/)

shpegah
شنبه 03 مهر 1389, 09:57 صبح
ممنون دوست عزيز
آيا از مزايا ومعايب وياتفاوتهاي Asp با Php اطلاعاتي داريد؟
آيا بهتر نيست از داخل دلفي web page ايجاد كنم واز آنها استفاده كنم وبه Sql server وصل شوم؟
آياتاثيري روي سرعت دارد؟يا دامنه كدنويسي آن محدود تر است ؟

aminghaderi
سه شنبه 06 مهر 1389, 01:07 صبح
ممنون دوست عزيز
آيا از مزايا ومعايب وياتفاوتهاي Asp با Php اطلاعاتي داريد؟
آيا بهتر نيست از داخل دلفي web page ايجاد كنم واز آنها استفاده كنم وبه Sql server وصل شوم؟
آياتاثيري روي سرعت دارد؟يا دامنه كدنويسي آن محدود تر است ؟

هرکدوم از این موارد فقط یه سوال نیست؟! یه بحث لازم داره!!!
نکته: ASP و PHP دو ابزار برای طراحی وب که به نظر من جفتشون خوب کار می کنند .
تفاوتهاشون هم به نظر من کم نیست؟! ولی هر دو هدفشون (طراحی سایت از ساده تا حرفه ای) هست و واقعا به این هدف رسیدند.