PDA

View Full Version : مشکل دریافت اس ام اس در KylixSMS 5.0.5

flashswf
پنج شنبه 01 مهر 1389, 14:13 عصر
با سلام به همه دوستان
من با کامپونت KylixSMS 5.0.5 کار می کنم چند تا مشکل اساسی باهاش دارم
اولا من ویندوزم 7 64bit و با .NET 2008 کار می کنم اینو گفتم چون یکی از مشکلاتی که بود با تنظیم فایل خروجی به x86 حل شد.
وقتی برنامه رو نصب می کنم دمو کامپایل شده خود برنامه به صورت کامل درست کار می کنه ولی وقتی سمپل برنامه رو باز می کنم این همه چی درسته غیر از اینکه ایونت AxKYLIXSMSLib._DKylixSMSEvents_NewSMSReceivedEvent موقع دریافت اس ام اس جدید با Error Attempted to divide by zero. رو می ده این ارو ارتباطی با دات نت نداره چون این ارور رو از فایل کامپونت می آد.
خوب شاید بگین مشکل از کرک برنامس ولی ورژن اصلی رو از سایت برنامه نصب کردم بازم حل نشد.
حالا سوال اینه اگر مشکل از کامپونت یا کار نکردن روی win 7 64bit چرا دمو کامپایل شده کار می کنه.
من دقیقا سمپل برنامه رو هم که اجرا می کنم همین مشکل رو داره.
برنامه اس ام اس ارسال می کنه و همه چی درست کار می کنه غیر از NewSMSReceivedEvent
کل پروژه رو هم گذاشتم ببنید مشکل کجاست
ممنون

flashswf
دوشنبه 05 مهر 1389, 12:01 عصر
یهنی کسی با این کامپونت مشکل نداشته؟

alirezash
شنبه 10 مهر 1389, 13:52 عصر
سلام دوست عزیز سرعت ارتباط رو 115200 بزار . مشکل حل می شه

esi_0o0
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 10:12 صبح
سلام بنده هم همین مشکلو دارم و باود ریت هم 115200 هستش ولی اکسپشن و باز میگیرم البته فقط زمانی این اتفاق می افته که اس ام اس خالی دریافت کنه لطفاً کمکم کنید
تشکر از همه دوستان

esi_0o0
سه شنبه 27 فروردین 1392, 16:16 عصر
سلام بنده هم همین مشکلو دارم و باود ریت هم 115200 هستش ولی اکسپشن و باز میگیرم البته فقط زمانی این اتفاق می افته که اس ام اس خالی دریافت کنه لطفاً کمکم کنید
تشکر از همه دوستان

جالبه که کسی پاسخ نمیده نتیجه ای که میتونم بگیرم اینه احتمالاً این مشکل خیلی مسخره هستش یا خیلی بزرگ