PDA

View Full Version : اکسپورت دیتابیس از sql server به هارد

ali190
پنج شنبه 01 مهر 1389, 16:46 عصر
سلام دوستان
خسته نباشید
یک سئوال از خدمت اسایتد گرامی داشتم
میخواستم بدونم چطور میتونم دیتابیسم رو از sql server به هاردم با فرمت mdf انتقال بدم
از دیتابیسم بک آپ گرفتم ، ولی اصلاً فرمتی نداشت
میخوام بعداً بتونم این دیتابیس رو در یک کامپیوتر دیگه attach کنم
در ضمن بنده از sql server2000 استفاده میکنم
خیلی خیلی ممنونم
یاعلی

MOJTABAATEFEH
پنج شنبه 01 مهر 1389, 16:55 عصر
سلام دوستان
خسته نباشید
میخواستم بدونم چطور میتونم دیتابیسم رو از sql server به هاردم با فرمت mdf انتقال بدم
خیلی خیلی ممنونم
یاعلی

دوست عزیز شما وقتی یک دیتابیس جدید می سازی یک فایل MDF و یک فایل LDF برای شما تولید میشه که اگر مسیر ندین در محل نصب SQL و در پوشه Data ساخته می شوند جهت انتقال و کپی کردن این فایل ها برای بردن روی یک کامپیوتر باید ابتدا با راست کلیک روی نام Database و زیر منوی Task آن را Deattach کنید و روی کامپیوتر مقصد با راست کلیک روی Dtabase آن را Attach کنید (این کارها را باید در مدیر اینترپرایز انجام بدین البته با کد نویسی هم میشه)

موفق باشید

بهزادصادقی
پنج شنبه 01 مهر 1389, 21:37 عصر
سلام دوستان
خسته نباشید
خیلی خیلی ممنونم
یاعلی

وقتی می گویید یک آپ گرفتم، منظورتان یک backup است؟

وقتی می گویید این آپ اصلا فرمتی نداشت، آیا منظورتان این است که پسوند فایلش یا BAK بود یا اینکه اصلا فایلش پسوند نداشت؟

شما می توانید یک فایل Backup را با یا بدون هیچ پسوند خاصی با استفاده از فرایند restore در سروری دیگر به وچود بیاورید، که خود به خود در پایان آن فرایند attach شده خواهد بود.

آیا مشکل شما این بود که نتوانسبد فایل backup ای را که دست کرده بودید در سرور جدید restore کنید؟