PDA

View Full Version : مبتدی: سوال از اکسس 2010

ma_rastkheaz
پنج شنبه 01 مهر 1389, 19:09 عصر
با سلام من به تازگی با سایت برنامه نویس آشنا شدم واقعا اطلاعات خوبی داره
سوال من اینه توی اکسس 2010 چطور یوزر تعریف کنم؟
من یه دیتا بیس برای ثبت نمرات دانش آموزان در کلاس نوشتم به جای همون دفتر کلاسی های معلم میخواستم برای شبکه کردن با اکسس 2010منو راهنمایی کنید

bita_ziba77
شنبه 03 مهر 1389, 10:04 صبح
با سلام من به تازگی با سایت برنامه نویس آشنا شدم واقعا اطلاعات خوبی داره
سوال من اینه توی اکسس 2010 چطور یوزر تعریف کنم؟
من یه دیتا بیس برای ثبت نمرات دانش آموزان در کلاس نوشتم به جای همون دفتر کلاسی های معلم میخواستم برای شبکه کردن با اکسس 2010منو راهنمایی کنید

با سلام
Access 2010 مشابه Access 2007 بوده و قابليت تعريف يوزر و permission در آن وجود ندارد (مگر اينكه شما در sharepoint از آن استفاده نماييد)
و اگر مي خواهيد در فايل خود يوزر و permission تعريف كنيد ابتدا به فرمت 2003 فايل خود را ذخيره كرد ه و سپس وارد access option شده و در بخش customize بخش all command را انتخاب نموده و سپس گزينه هاي User and Groups Accounts و User and Groups Permissions را Add كرده و سپس يوزر ها و موارد دلخواه را تعريف نماييد.

با تشكر

ma_rastkheaz
شنبه 03 مهر 1389, 17:53 عصر
:لبخندساده:از راهنمایی شما میشکرم ولی از اکسس 2010 نمیتونم دیتابیسم رو به فرمت 2003 ذخیره کنم.
برای کار با شبکه هم لطفا راهنمایی کنید.:لبخندساده:

ma_rastkheaz
دوشنبه 12 مهر 1389, 18:27 عصر
سلام فکر میکردم یه جوابی واسم میاد ولی هر چی صبر کردم کسی جواب سوال مارو کامل نمیده نمیدونم چرا؟

bita_ziba77
چهارشنبه 14 مهر 1389, 14:02 عصر
:لبخندساده:از راهنمایی شما میشکرم ولی از اکسس 2010 نمیتونم دیتابیسم رو به فرمت 2003 ذخیره کنم.
برای کار با شبکه هم لطفا راهنمایی کنید.:لبخندساده:

با سلام
شما كافي است دكمه offiCe button را فشرده و بر روي كليد save as منتظر مانده تا ليست فرمت هاي دلخواهتان به نمايش درآيد.
در رابطه با استفاده در شبكه نيز بهتر است از روش ساخت اينترفيس استفاده نماييد كه پست هاي كاملي در اين رابطه وجود دارد.

با تشكر

ma_rastkheaz
چهارشنبه 14 مهر 1389, 22:34 عصر
باز هم از توضیح شما تشکر میکنم ولی این پیغام رو برای save as دارم.

bita_ziba77
پنج شنبه 15 مهر 1389, 12:58 عصر
باز هم از توضیح شما تشکر میکنم ولی این پیغام رو برای save as دارم.

با سلام
پيشنهاد من اين است كه ابتدا يك فايل جديد با فرمت 2003 ساخته و سپس كليه Object ها (اعم از جدول ، فرم و ... ) را درون آن كپي نماييد.

با تشكر